Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Proč se vyplatí koupit Sony Ericsson Xperia X8

  |  64 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

Líbí se vám Xperia X10, X10 Mini, ale chcete kompromis? Volte Sony Ericsson Xperia X8, jejíž cena je postavena na rozumné úrovni. Ušetříte tisíce a přitom získáte víc, poradíme vám kde a za kolik.

Sony Ericsson Xperia X8 se od října objevuje v nabídce Vodafonu za výtečnou cenu 4 577 Kč. Pro srovnání, menší model Xperia X10 Mini stojí u Vodafonu 5 977 Kč a verze s výsuvnou QWERTY (X10 Mini Pro) vyjde na 6 577 Kč. Pořízením modelu X8 lze tedy ušetřit od 1 400 Kč výš. Pokud vás cena tolik netrápí a stejně jste rozhodnuti si pořídit model Xperia X10 Mini, pak si přečtěte naši recenzi telefonu Sony Ericsson Xperia X10 Mini – miniaturní X10. Pokud naopak toužíte zvolit klasickou velkou verzi modelu Xperia X10, čtěte recenzi Sony Ericsson Xperia X10 – první Android výrobce.

Nyní se podíváme na ceny v obchodech, které uvádí internetový nákupní poradce Heureka.cz.

Cena telefonu Sony Ericsson Xperia X8

Aktuální cena Sony Ericsson Xperia X8 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, ) Po kliknutí na název telefonu si můžete rovnou zjistit cenu ve vašem oblíbeném obchodě a telefon případně zakoupit.

Cena telefonu Sony Ericsson Xperia X10 Mini

Sony Ericsson Xperia X10 Mini už je v prodeji delší čas a tak lze sledovat průběh ceny na grafu. Po kliknutí na název telefonu si můžete rovnou zjistit cenu ve vašem oblíbeném obchodě a telefon případně zakoupit.

Graf ceny produktu Sony Ericsson Xperia X10 mini poskytuje server Heureka.cz

Cena telefonu Sony Ericsson Xperia X10

První Android od Sony Ericssonu, Xperia X10, je s cenou položen stále velmi vysoko, cenový průběh to jen dokazuje. Po kliknutí na název telefonu si můžete rovnou zjistit cenu ve vašem oblíbeném obchodě a telefon případně zakoupit.

Graf ceny produktu Sony Ericsson Xperia X10 poskytuje server Heureka.cz

Sony Ericsson Xperia X8 má cenu položenu opravdu na rozumné úrovni, vzhledem ke své výbavě čítající 3″ HVGA dotykový displej, Android 1.6 (snad aktualizace na verzi 2.1), podporu rychlých dat HSPA, bezdrátové Wi-Fi, GPS, 3,5 mm Jack, nahrávání VGA videa. Zamrzí snad jen 3,2 Mpx fotoaparát bez autofocusu.

TIP: Sony Ericsson Xperia X8 oficiálně dostává aktualizaci na Android 2.1

ČLÁNKY:, ,
Podle Applu jsme již blízko k tomu, aby počítačům odzvonilo

Podle Applu jsme již blízko k tomu, aby počítačům odzvonilo

VČERA  |  Tomáš Richter  |  5 komentářů

Společnost Apple odvysílala novou reklamu. Jde o příběh holčičky, která užívá iPad Pro v různých situacích. Pointu minutového videa naleznete v…

Honor Holly 4 míří do Evropy pod názvem Honor 6A Pro

Honor Holly 4 míří do Evropy pod názvem Honor 6A Pro

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Honor je jeden z mála výrobců, který pouští do různých částí částí světa ten samý smartphone pod různými jmény. To platí…

Operátoři útočí. Nové balíčky nejsou neomezené, spíše podvodné

Operátoři útočí. Nové balíčky nejsou neomezené, spíše podvodné

VČERA  |  Jakub Fišer  |  16 komentářů

Blíží se nový rok a trojice hlavních operátorů již představila plány na rok 2018. Ten se podle nich ponese v duchu…

Mobilní zobrazení