Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Podzimní nabídka T-Mobile – počítač za 1 Kč či Internet ADSL za 399 Kč

  |  4 komentáře  |  autor: Luboš Srb

T-Mobile přichystal na letošní podzim zajímavou datovou nabídku. Zákazníci si mohou vybrat, zda chtějí k ADSL připojení k Internetu počítač za atraktivní cenu či výhodně surfovat. Každý může navíc zdarma využít odbornou instalaci PC a modemu a zprovoznění Internetu ve svém domově.

T-Mobile připravil originální tiskovou konferenci

T-Mobile při příležitosti uvedení nové datové nabídky pořádal tiskovou konferenci ve střešní kopuli budovy LBBW Bank na Václavském náměstí v Praze. Naše redakce Mobilizujeme.cz byla při tom, když se nejprve tisková mluvčí Martina Kemrová a následně i ředitel divize marketingu Petr Dvořák a ředitel marketingové komunikace Martin Jaroš spustili ve speciálním parašutistickém obleku po laně ze střešní kopule budovy LBBW Bank do podstřešního patra.

Operátor nejprve prezentoval, jak je na tom Internet v českých domácnostech. Podle statistik má přístup na internet 42% domácností, což je zhruba 1,8 milionu domácností. Meziročně tento počet vzrostl o 130 tisíc domácnosti a ještě v roce 2010 si hodlá Internet domů pořídit asi 340 tisíc domácností. Poté se již operátor dostal k vývoji ADSL u T-Mobilu na českém trhu, pro který připravil speciální podzimní nabídku.

„Nejčastějšími důvody, proč si lidé nepořídí počítač či internet, je cena PC a nezkušenost s jeho používáním,“ uvádí Petr Dvořák, marketingový ředitel společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Chceme naší nabídkou tuto bariéru odstranit a zpřístupnit moderní technologie co největší skupině uživatelů. Se základním datovým tarifem bude moci každý získat nový počítač už za 1999 korun.“

Elegantní a pracovitá OLINA (ze slova „all-in-one“ PC)

Zájemci, kteří uvažují o surfování z domova, ale nemají počítač, mohou zamířit do prodejen T-Mobile. K Internetu ADSL – bez pevné linky totiž dostanou za zvýhodněnou cenu i počítač, v tuzemsku ne zcela běžný. Compaq 100eu totiž patří do skupiny „all-in-one PC“ spojující monitor se zbývajícím hardwarovým zařízením (kromě klávesnice a myši). Šetří tak místo, ale nikoliv na úkor běžných funkcí – hravě zvládá prohlížení internetu, přehrávání hudby a videa, práci s dokumenty. Navíc velký monitor, který ukrývá rovněž DVD-RW mechaniku, disponuje úhlopříčkou 20 palců (50,8 centimetrů) s rozlišením HD+.

Zákazníci, kteří na dva roky zvolí oblíbený tarif Internet ADSL Standard – bez pevné linky s rychlostí až 8 Mb/s, přijde nový počítač jen na 1999 korun včetně DPH. V ceně je rovněž ADSL modem. Standardně se přitom přístroj na trhu prodává minimálně za devět tisíc korun. Náročnější uživatelé mohou sáhnout po tarifu Internet ADSL Premium – bez pevné linky (rychlost až 16 Mb/s), modem a PC je v tomto případě bude stát jen 1 Kč s DPH.

Compaq 100eu + ADSL modem
Internet ADSL Standard – bez pevné linky1 999 Kč včetně DPH
Internet ADSL Premium – bez pevné linky1 Kč včetně DPH

Nevíte jak na to? Objednejte si magenta instalatéra!

Všem zákazníkům, kteří nejsou IT nadšenci, nabídne T-Mobile rovněž nepřetržitou odbornou pomoc. K dispozici budou jednak speciálně vyškolení pracovníci zákaznického centra, kteří poradí nebo vzdáleně díky speciální aplikaci LogMeIn Rescue+Mobile mohou pomoci s vyřešením potíží. Každý uživatel má rovněž možnost objednat si zdarma výjezd technika, který se přímo u něj doma postará o instalaci počítače a zprovoznění internetu.


V novém reklamním spotu, který poběží v televizi od pondělí 27. září, si zahrál servisní technik Luboš ze společnosti S&T CZ s.r.o.

Doplněno o nový reklamní spot, který běží na televizních obrazovkách

Internet ADSL na doma jen za 399 Kč

Kdo už doma počítač má, ale uvažuje o pořízení pevného internetu, může také navštívit prodejny T-Mobile. Jen do konce října je k mání Internet ADSL Standard – bez pevné linky jen za 399 Kč včetně DPH. A to v rámci balíčku 2v1, který kombinuje za jednu zvýhodněnou cenu hlasový paušál a pevný internet.

Stačí uzavřít smlouvu na 24 měsíců k datovému tarifu Internet ADSL Standard – bez pevné linky a na celé dva roky získá zákazník surfování za 399 Kč. Ušetřit mohou jak domácnosti, tak podnikatelé či malé firmy. Balíček 2v1 lze aktivovat téměř ke všem hlasovým tarifům, včetně těch nejnižších.

ČLÁNKY:,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Stanislav MichalPajaDanyfpetr Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
petr
petr

T-Mobile je už doslova trapnej svou snahou o okrádání zákazníků. Divím se že už od něho všichni lidé dávno neutekli jinam.

Stanislav Michal
Stanislav Michal

rád bych se dozvěděl proč je trapný,chci tam přejít od O2 kde nikdo nedrží slovo a ještě si dělají ze zákazníků legraci.Nikomu bych O2 nedoporučil jsem u ních od začátku a dnes jsem se dočkal jen slibů a lží při dojednanému připojení televize,1.10. jsem sjednal závaznou objednávku a do dnešního dne jsem bez televize proto,že jsem uvěřil slibům a odhlásil upc.jen se tomu smějí a není v moci se dopracovat napravení slibu.Nikomu nedoporučuji O2 jen sladce slibujím a zákazník je nezajímá i když je u nich tolik let,buďte opatrnía nevěřte!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danyf
Danyf

Chci si pořídit adsl internet přez t mobile za 399,Kč.Jaké s tím máte zkušenosti?Reaguji na Váš komentář.D

Paja
Paja

Chci internet do 400kč měsíčně přes adsl připojení nebo jak se to jmenuje. Je nějaká lepší nabídka než to co nabízí t-mobile?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Nubia Z18S nabídne druhý displej na zádech pro selfie

Nubia Z18S nabídne druhý displej na zádech pro selfie

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Doba zužování rámečků kolem displeje pomalu finišuje a výrobci se snaží docílit 100% podílu displeje vůči přední straně. Většinu…

Nejapný vtip? Huawei dává k nákupu nových iPhonů powerbanku

Nejapný vtip? Huawei dává k nákupu nových iPhonů powerbanku

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  6 komentářů

Konkurenční boj mezi výrobci je neúprosný. Každá možnost, jak se zviditelnit na úkor konkurence, společnosti vítají s otevřenou náruční.…

V Instagram zprávách nyní budete moci posílat GIFy

V Instagram zprávách nyní budete moci posílat GIFy

VČERA  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Instagram neusíná na vavřínech a se svými direct messages se chce s novými updaty stále přibližovat ke klasickým chatovacím…

Mobilní zobrazení