Mobilizujeme.cz

Petice proti Googlu: my chceme aplikace na Windows Phone

  |  16 komentářů  |  autor:

Google zcela ignoruje mobilní platformu Windows Phone a zatím nepřipravil ani zřejmě nehodlá připravit aplikace typu Gmail, Disk, Mapy a mnoho dalších. Důvod? Podle Googlu na Windows Phone nejsou jeho uživatelé.

Pokud se podíváme do Windows Phone Storu, najdeme v něm přímo od Googlu jen jednu dostupnou aplikaci – Google vyhledávání. Žádné další. Bylo to tak už od dob prvních Windows Phone 7. A změnu zatím Google neplánuje. Jak se nechal slyšet Clay Bavor, produktový manažer Google aplikací, společnost neplánuje připravit aplikace pro Windows, protože tam zkrátka nejsou uživatelé Googlu.

A to se uživatelům zařízení s Windows Phone, a zřejmě nejen jim, samozřejmě nelíbí. Vytvořili tak na stránkách change.org petici proti Googlu, aby vytvořil aplikace pro platformu Windows Phone. „Proč by nemohly být aplikace na Windows Phone, když jsou na konkurenční iOS? Rivalita mezi výrobci ať zůstane, ale zákazníci by kvůli tomu neměli trpět.“ Asi takhle petice odůvodňuje, proč ji podepsat. V době psaní článku měla petice přes 1.000 podpisů a další přibývaly. Pokud dosáhne hranice 1.500 podpisů, bude předána dále.

ČLÁNKY:,
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

DNES  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

DNES  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení