Mobilizujeme.cz

Pepsi a Ovi Obchod – spojení s osvěžujícím obsahem

  |  1 komentář  |  autor:

Nokia spustila fotbalový kanál v Ovi Obchodu. Nabízí zde obsah od společnosti Pepsi, stejně jako zábavu, aplikace a informace od poskytovatelů fotbalového obsahu.

Fotbalový kanál Ovi Obchodu je nejlepší místo pro fotbalové fandy, kteří zde najdou nejpopulárnější aplikace a hry s možností rychlého přizpůsobení a aktualizace ve svém mobilním telefonu Nokia.

Součástí fotbalové nabídky Ovi se stane i charitativní fotbalová hymna od Pepsi ‚Oh Afrika‘, která bude v prodeji na Ovi Music Store. Singl nazpíval populární zpěvák Akon, který byl šestkrát nominován na ceny Grammy, spolu s Kery Hilsonovou, sborem Soweto Gospel a šestnácti mladými zpěváky z celého světa. Singl je soundtrackem pro fotbalovou kampaň 2010 společnosti Pepsi. Kromě toho budou na domácí stránce Pepsi na www.ovi.com k dispozici zdarma témata a tapety Pepsi s fotbalovou tématikou.

„Unikátní obsah Pepsi v kombinaci s bezkonkurenčním globálním dosahem společnosti Nokia nabízí fotbalovým fanouškům po celém světě zapojit se do letošního skvělého fotbalového léta bez ohledu na to, kde jsou,” řekl Marco Argenti, viceprezident a globální manažer mediální divize společnosti Nokia. „Fotbalová nabídka Ovi Obchodu nabízí vášnivým fotbalovým fanouškům okamžitý přístup ke zprávám, aplikacím, hrám a stále se rozšiřujícímu výběru personalizovaného obsahu předních světových týmů.“

Zároveň se zahajuje soutěž Nokia Skill Dribbler, která dává všem mobilním hráčům šanci vyhrát životní cestu pro dva na legendární zápas ‚El Clasico‘ v Barceloně. Chcete-li zvítězit, musíte předvést své hráčské fotbalové dovednosti a udržet kontrolu nad míčem tak dlouho, abyste nasbírali dostatek bodů. Vítězové týdenních kol dostanou tričko podepsané některým z nejlepších světových fotbalistů a také mobilní telefon Nokia N97 mini. Nejúspěšnější hráč se pak vydá na cestu do Barcelony. Hru Skill Dribbler začněte hrát na www.ovi.com.

Na fotbalovém kanálu v Ovi Obchodu kromě Pepsi obsahu najdete dlouhý seznam dalšího obsahu věnovaného fotbalovému létu 2010. Ať už sledujete novinky ze soutěží a turnajů nebo si personalizujete mobil, fotbal je mnohem zábavnější, když jste součástí akce. K dispozici bude například tento obsah, který vás stáhne do děje:

Great Goals

Ať jste fanouškem Brazílie, Anglie nebo prostě špičkového fotbalu, aplikace Great Goals vás naláká na řadu bezplatných audio a video nahrávek ke stažení, věnovaných skvělým gólům, které vsítili špičkoví hráči.

Fotbalové aktualizace a novinky

Bez ohledu na to, kde právě jste, prostě sledovat každý zápas turnaje. Přesto můžete být stále informováni o všech novinkách. Fotbalové novinky a aktualizace jsou dostupné z největších fotbalových portálů na světě. Portály Livemobile Football, ESPN Soccernet a Goal.com jsou dostupné jako bezplatné aplikace, které vám přinesou vždy aktuální informace z celého světa, nejdůležitější novinky i záběry a rekapitulace ze zápasů všech hlavních světových soutěží a mnoho dalších informací.

Hry

Vyzkoušejte si nejnovější mobilní fotbalové hry a vyhrajte pohár pro vaši zemi. Mezi hrami jsou tituly Real Football 2010 a Real Football Manager 2010 od společnosti Gameloft, porazit všechny ostatní pak můžete ve hře budoucnosti Speedhero Multisport a v nabídce najdete i fotbalové hry od společnosti EA Sports.

Touchnote

Obrázek vydá za tisíc slov a připomenout ostatním že jste je porazili je prostě báječné. Můžete to udělat pomocí aplikace Touchnote – ta vytvoří jedním kliknutím z pořízené fotografie papírovou pohlednici.

Sociální sítě

Ať už míříte do Jižní Afriky nebo jen jdete po ulici do místního baru, zůstaňte v kontaktu s přáteli a rodinou, aby věděli, kde budete sledovat zápas. Podělte se o své fotbalové zkušenosti s fanoušky doma, komentujte hru, zveřejněte multimédia a zjistěte, kde jsou nejbližší párty. Sociální sítě jako Nimbuzz a Buddycloud vám snadno pomohou sdílet zážitky z přístrojů Nokia.

ČLÁNKY:
Revoluce? Po nerozbitném displeji přijde displej samoopravitelný

Revoluce? Po nerozbitném displeji přijde displej samoopravitelný

DNES  |    |  diskuze (1)

Některé telefony od Motoroly již používají tzv. ShatterShield, tedy marketingově nazvané řešení téměř nerozbitného displeje. Tento panel totiž není vyrobený ze skla,…

Vernee Thor Plus: obří 6200 mAh baterie v luxusním kovovém těle

Vernee Thor Plus: obří 6200 mAh baterie v luxusním kovovém těle

DNES  |    |  3 komentáře

Nový telefon Vernee Thor Plus je ideálním řešením pro každého, kdo už nechce smartphone nabíjet každý den a zároveň vyžaduje prémiové zpracování…

Galaxy Note 8 nabídne duální fotoaparát s optickým zoomem

Galaxy Note 8 nabídne duální fotoaparát s optickým zoomem

DNES  |    |  4 komentáře

Samsung Galaxy Note 8, stejně jako zbytek mobilní smetánky, má disponovat duálním fotoaparátem. Informace uniklé z korejských zdrojů napovídají, jakým fotoaparátem se…

Mobilní zobrazení