Mobilizujeme.cz

Ovi Obchod Nokia – nakupujte premiovými SMS

  |  komentovat  |  autor:

Ovi Obchod Nokia přináší nový a jednodušší způsob úhrady nákupu aplikací – zákazníci v České republice mohou využít prémiové SMS. Služba je nyní dostupná u všech tří GSM mobilních operátorů.

Cena položek z Ovi Obchodu zůstává i při využití prémiové SMS pro zákazníka stejná jako při platbě kartou. Úhradu pomocí prémiových SMS podporují všechny tuzemské GSM mobilní sítě (T-Mobile, O2 a Vodafone). Obsah zakoupený na Ovi Obchodu pomocí prémiových SMS je zúčtován u předplacených karet ihned a částka je stržena z kreditu. V případě zákazníků s mobilním tarifem je částka zahrnuta do pravidelného vyúčtování služeb.

„Nová možnost platby za obsah v Ovi Obchodu pomocí prémiových SMS je dalším krokem, jak udělat tento portál pro zákazníky ještě přívětivější. Oproti konkurenci nyní Ovi Obchod umožňuje českým zákazníkům nejjednodušší a nejširší možnosti platby za aplikace, hry a další bohatou nabídku obsahu,“ říká Petr Kasa, ředitel Nokia Česká republika. „Ovi Obchod samozřejmě nabízí i množství bezplatného obsahu a také širokou nabídku lokálních aplikací a nástrojů, které jsou mezi tuzemskými zákazníky velmi populární,“ dodává.

Ovi Obchod nabízí širokou paletu aplikací pro mobilní přístroje Nokia. Položky jsou logicky roztříděné a přehledně označené. Vyhledávání je tak snadné a přehledné. V nabídce návštěvníci portálu najdou praktické doplňky pro své mobilní telefony, jako jsou prohlížeče, hry, komunikační programy nebo třeba slovníky. Mnohé z aplikací mají lokální původ a přinášejí přesně ty informace, které uživatelé v ČR potřebují. V nabídce je například množství čteček českých zpravodajských portálů a magazínů. Další aplikace od českých vývojářů přibývají na Ovi Obchodu každý den. Zábavu zajistí velké množství nabízených her, případně si na Ovi Obchodu každý najde svou oblíbenou vyzváněcí melodii, video nebo třeba obrázek jako tapetu.

ČLÁNKY:
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

DNES  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

DNES  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení