Mobilizujeme.cz

Ovi Maps Racing – Zazávoďte si třeba kolem svého bloku

  |  komentovat  |  autor:

Nokia ve spojením s Ovi Maps vydala novou závodní hru Ovi Racing, kde si díky využití mapových podkladů a GPS můžete zazávodit s 3 typy aut třeba kolem svého bloku.

Vyžadujete-li rychlost a toužíte-li závodit s nadupanými kárami po vašem městě, tak tato přání vám splní nová hra Ovi Maps Racing. Je to vlastně první hra od Nokie, u které se děj přesouvá do počítačově reálného fyzického světa. Všechny závodní dráhy se vyrábějí s využitím skutečných mapových podkladů NAVTEQ a technologie GPS v mobilním telefonu.

Celá hra funguje asi takto. Po instalaci a spuštění hry, si stejně jak jste zvyklí v normálním prohlížeči, tak si na těchto mapách najdete vámi vyvolenou lokalitu závodění a začnete tvořit samotnou trať. Poté si zvolíte jedno ze 3 nadupaných bouráků a zábava může začít.

Kdyby vám však ale inspirace, kde si stavět nové závodní tratě, došla, tak samotná hra má v sobě předem nadefinovaných 20 tratí ze všech různých, světově známích měst a míst, jako je třeba Berlín, Amsterdam či Londýn. To vám ostatně předvede toto video.

Tato hra je k sehnání na Ovi Store pro všechny telefony Nokia s plnodotykovými displeji, jako jsou například telefony typu N97 a 5800. Myslíme si, že kvůli ne zas tak dobré grafice a kvůli malému výběru aut, vás závodění brzy omrzí, a tedy Ovi Maps Racing jako hra tedy moc nezaujme. Každý jí stáhne spíše ze zvědavosti. Ale myšlenka začleňování her do fyzické reality je, a bude i do budoucna velice zajímavá.

zdroj: SlashPhone

ČLÁNKY:
Android 8.0 Oreo oficiálně: silnější a sladší, než kdy předtím

Android 8.0 Oreo oficiálně: silnější a sladší, než kdy předtím

DNES  |    |  diskuze (0)

Spekulacím je konec, při dnešní příležitosti zatmění Slunce totiž Google oficiálně odhalil novou verzi svého operačního systému. I když představení jistě nebylo…

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

DNES  |    |  diskuze (1)

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl…

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

DNES  |    |  diskuze (0)

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy…

Mobilní zobrazení