Mobilizujeme.cz

Ochutnejte novou funkci S Voice z Galaxy S III na svém Androidu (Aktualizováno)

  |  8 komentářů  |  autor:

Nová funkce od Samsungu s názvem S Voice, kterou jako první přinese až za několik dnů nový Samsung Galaxy S III, je už nyní možné stáhnout pro některá zařízení s Androidem. Zkuste také hlasovou asistentku Siri v podání Samsungu.

(aktualizováno 29. května) Funkce S Voice už zase funguje i na jiných telefonech, než na Galaxy S III. Samsung zřejmě odblokoval servery.

(aktualizováno 21. května) Samsung zablokoval servery tak, aby funkci S Voice nemohl používat žádný jiný telefon, než Galaxy S III. Vypadá to, že této vlajkové lodi výrobce tak nakonec přeci jenom zůstane exkluzivně tento hlasový asistent .. alespoň do doby, než opět přijde komunita XDA developers či jiná na způsob, jak blokování obejít.

(původní text z 20. května) S Voice je jednou z nových funkcí Samsungu Galaxy S III. Pomocí hlasových pokynů můžete ovládat některé funkce telefonu, ať už zjistit aktuální počasí ve vašem okolí, nastavit budík, napsat zprávu či poznámku, zahájit hovor nebo třeba najít odpověď na otázku typu „jak vysoký je Mount Everest“. V některých případech se s telefonem bavíte formou konverzace, čili telefon reaguje nejen na to, co mu řeknete, ale i co odpovíte.

Za možnost exkluzivně vyzkoušet funkci S Voice musíme poděkovat komunitě XDA developers, kteří dokázali připravit aplikaci ke stažení z uniklé ROMky Galaxy S III. Aplikaci S Voice stahujte na tomto odkaze z mediafire.com. Instalační soubor má necelých 30 MB. Aplikace je funkční na zařízeních s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. V redakci jsme hned aplikaci vyzkoušeli na Galaxy Nexusu a můžete tak potvrdit její funkčnost.

Co se týče prvních zkušeností s funkcí S Voice, už tak moc nadšeni nejsme. Nebereme v potaz to, že asistentka umí zatím jen anglicky. Problém je, že ne zcela rychle reaguje na pokyny. Oproti konkurenční Siri od Applu je to velký rozdíl. V našem případě také při některých dotazech aplikace nečekaně spadla. Samsung má tedy před sebou jistě hodně práce.

Vyzkoušeli už jste také S Voice na svém telefonu? Podělte se s ostatními o své dojmy v diskuzi pod článkem.

ČLÁNKY:, ,
Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  4 komentáře

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

Mobilní zobrazení