Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

O2 spouští nové stránky s elektronickým vyúčtováním Moje O2

  |  78 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Telefónica O2 spouští od 1. února nové webové stránky www.o2.cz, které nabízejí modernější design a jednoduší orientaci. S novou podobou stránek operátor také zavádí mobilní elektronické vyúčtování.

„Na nových stránkách jsme se na základě zpětné vazby od zákazníků zaměřili především na přehlednost, jednoduchou orientaci v informacích a odlehčený design. Novinkou je také sekce Moje O2, kde zákazník najde elektronické vyúčtování pro mobilní i fixní služby, které je včetně podrobného výpisu hovorů či zasílání vyúčtování do emailu zcela zdarma,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

O2.cz v novém

Při zadání adresy www.o2.cz se uživatel nově dostane přímo na nabídku produktů a služeb. Kompletním redesignem prošla nejen domovská stránka, ale také jednotlivé sekce. Například Telefony a zařízení nabídnou nově širokou škálu vizualizací telefonů, filtrování nebo porovnávání jednotlivých přístrojů. Web nabízí relativně plochou strukturu a nenutí tak zákazníka k mnohonásobným proklikům. Nejdůležitější informace tak nalezne přímo na stránce daného produktu. Nová verze stránek umožní také snazší přístup k ostatním portálům O2 a nabídne propojení se sociálními sítěmi Facebook, Twitter a YouTube.

Elektronické vyúčtování na Moje O2

Elektronické vyúčtování je komfortní, jednoduché, šetří náklady i životní prostředí. Od 1. února 2011 si jej může bezplatně aktivovat každý zákazník. Služba nabízí e-účet pro mobilní i fixní služby, podrobný výpis hovorů zdarma, zasílání vyúčtování do emailu zákazníka a SMS upozornění na nové vyúčtování. V prvních dvou měsících od pořízení O2 eÚčet může zákazník využívat paralelně jak elektronické, tak tištěné vyúčtování. Vyzkouší si tak, který typ vyúčtování mu více vyhovuje. Za tištěnou fakturu nic neplatí. Po uplynutí této doby mu bude jako standardní nastaven elektronický způsob. V případě, že zákazník požaduje nadále tištěnou i elektronickou verzi, zaplatí měsíčně 20 Kč.

Elektronické vyúčtování je zákazníkům dostupné na internetové adrese www.mojeo2.cz. Podnikatelé a firmy pak najdou aplikaci elektronického vyúčtování na adrese www.e-ucet.cz.

ČLÁNKY:

Diskuze

78
Komentujte

avatar
66 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
72 Comment authors
jaroslav silerKlenák MiloslavDebora Shortal.23.5-2015Otakar Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
MilanK
MilanK

Má to jedinou chybu: uživatelé předchozího e-účtu se nemohou přihlásit, nefunguje ani obnovení hesla (respektive se to tváří funkčně, ale výsledek žádný).
Po zavolání na info linku jsem pět minutek poslouchal výtahovou muziku a pak se dozvěděl, že staré registrace jsou zrušeny a musím vytvořit novou. Bych se jim na to vykašlal, jenže jsem se nemohl dostat k elektronické faktuře a odpojen jsem také nechtěl být.

Josef Puš
Josef Puš

Chtěl jsem ušetřit papíry,které jako bývalý „inkoust“ je nemám rád,ale nedostávám žádný mail a ani písemné zaslání faktury.Když se chci přihlásit, jsem tak to nejde. Možná, že uvádím špatně jméno,nebo heslo. Pokud to jde zrušte moji registraci a posílejte mi faktury jako dříve písemě.

Zdenek
Zdenek

Zdravím, tento problém mám také.

Kitty
Kitty

Dostala jsem zprávu o vyúčtování. Opakovaně se snažím přihlásit do svého „mojeO2“,ale nebere mi to heslo a nejde se přihlásit. Jestli chcete takto zlepšovat od 1. února 2014, vraťte to friško do stavu, kdy to šlo bez problémů. Co je to několikeré přesměrování? Vidím, že nejsem sama. Dělejte s tím něco! Kitty

Jakuza
Jakuza

Reaguji na Tvoji stížnost pro přihlášení.Taky se mi to nedařilo a pak jsem přišla na fíglík,poradím,jak na to.Když Ti mailem přijde faktura,najeď si na „přihlásit do moje 02“,klikni a objeví se Ti tabulka na jméno a heslo,normálně to vyplň podle dříve fungující a tam to normálně jde.Doufám,že si to přečtou i ostatní,kterým se přihlíšení nedaří.Zdravím.

Růžena
Růžena

Souhlasím s panem Milenem K opravdu to nefunguje,faktura se zobrazí,ale podrobný výpis ne,pokud to chete platit jinal něž přes internet, tak je zjišťování údajů zdlouhavé,vůbec se mi to nehodí.zruším to.

Růžena
Růžena

Souhlasím s panem Milenem K opravdu to nefunguje,faktura se zobrazí,ale podrobný výpis ne,pokud to chcete platit jinak něž přes internet, tak je zjišťování údajů zdlouhavé,vůbec se mi to nehodí.ruším to a vrátím se ke klasice.

Banyai Julius
Banyai Julius

Souhjlasím s panem Milanem.Dostat se do účtu po přeinstalovaní programu je problematické a ne vždy se podaří.Uvažuji od odhlášení,protože mne to jen rozčiluje.Původní program neměl chybu.

Petr K.
Petr K.

Předchozí pisatelé-nespokojení-se asi dopouští
chyb v zadávání.
Já jsem velmi spokojen.Takhle to nemá chybu.
Jen se chci zbavit upozornšní SMS na vyúčtování.

Dana
Dana

Prosím jak se chcete zbavit upozornění SMS na vyúčtování, protože mám stejný problém.

Marta
Marta

dobrý den pořídila jsem si nový počítač, je mi 71let a nemůžu se dostat na účet zkouším to jak mohu a nic prosím jestli můžete tak mi poradte děkuji Marta.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Recenze OnePlus 6: Hannibal VI. ante portas

Recenze OnePlus 6: Hannibal VI. ante portas

VČERA  |  Tomáš Drahoňovský  |  3 komentáře

Kdysi se mu říkalo zabiják vlajkových lodí, dnes přichází jeho už šestá generace. A mladá čínská společnost opět dokazuje, že dokáže…

Plnohodnotný Photoshop dorazí příští rok i na iPady

Plnohodnotný Photoshop dorazí příští rok i na iPady

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Příchod stylusu Apple Pencil na iPady otevřel novou možnost pro grafiky a návrháře, jak vykonávat svou práci. Podporovaných aplikací pořád přibývá…

Hlavně včas! Apple v USA spouští kampaň Zpátky do školy

Hlavně včas! Apple v USA spouští kampaň Zpátky do školy

14. 7. 2018  |  Daniel Fousek  |  3 komentáře

Léto sotva začalo, ale Apple rozhodně nechce nic zmeškat a americkým studentům již teď nabízí zajímavé akce. Podobně jako v minulých letech…

Mobilní zobrazení