Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

O2 nahrazuje tarify NEON za nové tarify FREE s neomezeným voláním a SMS

  |  16 komentářů  |  autor: Luboš Srb

O2 dnes přišlo s náhradou za stávající tarify O2 NEON. Nahrazují je nově tarify FREE, které nabídnou například neomezené volání a esemeskování v O2 síti za 249 Kč měsíčně či neomezené volání a esemeskování kamkoliv a k tomu 1 GB dat za 749 Kč měsíčně.

Telefónica dnes na českém trhu kompletně mění svojí stávající nabídku tarifů. Na nové tarify O2 FREE bude moci přejít každý, ať už zákazník od konkurence či zákazník operátora O2 bez závazku nebo i se závazkem. Kdo nebude chtít uzavřít smlouvu na dobu určitou a vázat se tak, bude si muset ještě 150 Kč k měsíčnímu tarifu připlatit. Stávající tarify O2 NEON již nadále v nabídce operátora nebudou.

Standardní měsíční cenaVolání a SMS do O2Volání a SMS mimo O2Cena nad rámec volných minut / SMSInternet v mobilu
FREE O2249 Kčneomezeně3,50 Kč / 1,50 Kč
FREE O2 Plus499 Kčneomezeně120 minut3,50 Kč / 1,50 Kč150 MB
FREE O2 CZ749 Kčneomezeněneomezeně1 GB

Účtování u O2 FREE tarifů bude i nadále s tarifikací 60+60, tedy po celých minutách. Po vyčerpání balíčku u středního tarifu a u nejnižšího stojí minuta 3,50 Kč a textovka SMS 1,50 Kč. U internetu je to komplikovanější, přikoupení dat pro využívání internetu vyjde na následující částky, jak ukazuje přiložená tabulka.

FREE O2FREE O2 PlusFREE O2 CZ
+ internet 150 MB401 Kčjiž obsahuje
+ internet 1 GB552 Kč651 Kčjiž obsahuje
+ internet 3 GB853 Kč951 Kč
+ internet 10 GB1203 Kč

V souvislosti s novými tarify přichází změna v prodeji mobilních telefonů. Při koupi nového mobilu či tabletu si budou moci zákazníci rozložit platby v čase. Dotace výměnou za minimální měsíční útratu skončí.

Zákazníci, kteří se rozhodnou využít služby O2 Mobil, tak nebudou muset volit mezi vlastnictvím vysněného mobilního telefonu a výhodným voláním. Díky tarifům FREE a službě O2 Mobil budou moci mít obojí.


Na Václavském náměstí v Praze poutají na nové tarify O2 FREE květiny, které dohromady tvoří název „FREE“

Při využití služby O2 Mobil si zákazníci vyberou výši jednorázové platby, kterou uhradí po uzavření smlouvy. Zbylá část pořizovací ceny bude rozložena do následujících 24 měsíců. Zákazník přitom nezaplatí ani korunu na úrocích či poplatcích.

Služba O2 Mobil bude dostupná pro všechny zákazníky z řad podnikajících i nepodnikajících fyzických osob, kteří využívají některou z tarifních mobilních služeb O2.

Vyjádření operátora O2

„Jako první přicházíme s revoluční nabídkou, která nyní umožní našim zákazníkům osvobodit se a užívat svůj mobilní telefon opravdu naplno. Přinášíme zcela neomezený tarif za 749 korun. Navíc celou naši nabídku výrazně zjednodušujeme,“ uvedl Luis Malvido, generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

„Trh mobilních komunikací potřebuje další nový impuls. Jsem hrdý na to, že mu jej opět dává Telefónica, lídr českého telekomunikačního trhu,“ říka Luis Malvido. „Naše firma vždy určovala trendy pro celý telekomunikační trh a děláme to tak i nyní. Jako první jsme v minulosti představili neomezené volání v rámci tarifů O2 NEON, poradce O2 Guru na prodejnách, mobilní datové sítě 3G a LTE i prvního virtuálního operátora ve vlastní síti. Teď přicházíme s bezkonkurenční nabídkou mobilních služeb.“

ČLÁNKY:, ,
Apple míří k soudu. Jeho "převratné" Animoji jsou prý kradené

Apple míří k soudu. Jeho „převratné“ Animoji jsou prý kradené

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (1)

Zdá se, že Apple se potýká s další nemilou situací. Tentokrát jde o o animované emotikony s názvem Animoji, které se také…

5 populárních čínských smartphonů s větší kapacitou baterie

5 populárních čínských smartphonů s větší kapacitou baterie

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Nechcete telefon nabíjet každý den? Pak byste si měli vybrat takový smartphone, který se může pochlubit větší kapacitou baterie, nebo také nižší…

Názor: mohl by Microsoft vyrobit Surface Phone s Androidem?

Názor: mohl by Microsoft vyrobit Surface Phone s Androidem?

DNES  |  Luboš Srb  |  5 komentářů

Je skoro konec roku 2017 a mobilní Windows jsou tentokrát už definitivně mrtvá. O důvodech, proč se tak stalo, lze debatovat dlouhé…

Mobilní zobrazení