Mobilizujeme.cz

Nový Unifon nahradí všechny dosavadní hlasové tarify od U:fona

  |  komentovat  |  autor:

U:fon začne od března nabízet nový tarif s názvem Unifon – univerzální telefon pro levné volání. Univerzální proto, že vzniká spojením mobilního a fixního hlasu, které U:fon nabízel doposud.

Koncová zařízení (telefony) si budou vybírat zákazníci sami podle toho, jak a kde budou chtít službu využívat. Tarif Unifon nahrazuje veškeré dosavadní hlasové tarify U:fona – mobilní i fixní (netýká se zákazníků zpětně).

„Unifon je určen především těm zákazníkům, kteří své účty při volání velmi hlídají, snaží se vejít do první minuty, používají spíše SMSky nebo se vzájemně prozvánějí. My jim chceme umožnit levnější volání, při kterém se už nebudou muset jakkoli omezovat,“ říká Jana Studničková, marketingová a obchodní ředitelka společnosti MobilKom, která U:fona provozuje.

„Naše pokrytí není a ani v dohledné době nebude dosahovat 100 % území. Na druhou stranu všichni, kdo mají v místě svého bydliště dobré pokrytí, pohybují se především v jeho okolí a netráví většinu času na cestách, mohou na volání s U:fonem významně ušetřit,“ doplňuje Studničková.

Unifon představuje také ideální řešení pro ty, kdo tráví část roku doma, část například na chatě, a potřebují být ve spojení za jeden paušál. Využití Unifonu je tak nomádní – neúplnost pokrytí nedovoluje 100% mobilitu, na druhou stranu se díky přenosnosti a volnosti při výběru telefonů nejedná ani o klasickou pevnou linku. Číslo – geografické či mobilní – si stejně jako telefon vybírá zákazník.

Přístroje pro tarify Unifon a Unifon DUO:

U tarifu Unifon s měsíčním paušálem 290 Kč zůstává tradiční volání a SMS v síti U:fon zdarma, do všech ostatních sítí je v rámci tarifu k dispozici 30 volných minut. „Tarif je k dispozici i v populární verzi DUO, kdy za 390 Kč měsíčně zákazník získá rovnou 2 telefony a 2 paušály v jednom. Tento produkt se nám v minulosti velmi osvědčil, protože zákazník může rovnou čerpat hlavní benefit U:fona – volání v síti zdarma,“ říká Jana Studničková.

K oběma základním tarifům je možné si dokoupit další doplňkové služby: více volných minut do cizích sítí nebo internet.

Přehled cen za paušály a volání:

UnifonUnifon DUO
Měsíční paušál290 Kč390 Kč
Volání a SMS v síti U:fonzdarmazdarma
Volání na pevnou – jiné sítě0,90 Kč0,90 Kč
Volání na mobily – jiné sítě2,90 Kč2,90 Kč
SMS – jiné sítě1,90 Kč1,90 Kč
Volné minuty do všech ostatních
sítí v ČR a pevných sítí v Evropě
3020 + 20

Doplňkové služby:

  • 200 volných minut do ostatních pevných sítí v ČR a v Evropě.Cena: +100,- Kč / měsíčně
  • 50 volných minut do všech ostatních sítí v ČR a pevných sítí v Evropě. Cena: +100,- Kč / měsíčně.
  • 3G mobilní internet jako doplňková služba.Obvyklá rychlost 400 – 700 kb/s, FUP 8 GB/měsíc.
    Cena: +200,- Kč / měsíčně

zdroj: TZ U:fon

ČLÁNKY:
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

VČERA  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

VČERA  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení