Mobilizujeme.cz

Nový kryt Ozaki pro iPhone 5: jako od designérů Applu

  |  3 komentáře  |  autor:

Na český trh se dostalo nové velmi zajímavé ochranné pouzdro pro iPhone 5. Jmenuje se Ozaki a díky vzhledu i vlastnostem lze o něm říci, že pokud by někdy u Applu vyrobili pouzdro na iPhone, vypadalo by zřejmě hodně podobně.

Na trhu je nespočet ochranných pouzder a pokud budeme vybírat pro iPhone, můžeme si být zcela jisti, že výběr bude z největší různorodé škály. Je potřeba si v první řadě říci, z jakého důvodu si pouzdro na telefon pořizuji. Pokud je to jen na běžnou ochranu proti opotřebení a případně i menším pádům, nebo zda hodláme s telefonem dělat psí kusy a potřebujeme jej ochránit na maximum. V tomto díle článku se podíváme na pouzdro, které je na trhu novinkou a které spadá do první zmíněné kategorie – kdy chci telefon alespoň nějak ochránit. A přitom nechci, aby pouzdro jakkoliv hyzdilo stylový design telefonu.

 

Pouzdro Ozaki se vyrábí přímo pro iPhone 5 a vyznačuje se velmi lehkým provedením. S tloušťkou jen 0,3 mm a hmotností pouhé 3 gramy patří mezi nejtenčí a nejlehčí pouzdra na celém trhu. Po nasazení pouzdra na telefon dokonale kopíruje křivky iPhonu 5 a v ruce tak telefon působí stejným dojmem, nikoliv dojmem lacinějším, jak bývá u jiných pouzder zvykem.

 

Ochranné pouzdro obepíná celý iPhone 5 po všech bocích až s přechodem na přední hranu, kterou taktéž kryje před potenciálním mechanickým poškozením. Doposud jsem používal na iPhonu 5 jiné pouzdro, které nebylo tímto způsobem na horní straně řešené a hned první pád ukázal, že to neměl výrobce promyšlené. U pouzdra Ozaki to prozatím vypadá mnohem lépe.

 

Součástí balení s pouzdrem je také ochranná fólie, která přesně sedí na iPhone 5 včetně všech výřezů na reproduktor, kamerku a středovou home klávesu. Takže uživatel si nekupuje jen samotné pouzdro, ale dostává zároveň i pouzdro, které by jinak ještě za x stovek dokupoval zvlášť. Co je ale nejdůležitější, na výběr je z mnoha pěkných pestrých barev, nechybí ani klasika v podobě dvojice černá a bílá. Nejtěžší je podle mě vybrat si, která z barev je ta nej. A nebo si koupit rovnou více kusů a střídat na telefonu podle vašeho momentálního vkusu..


  • Cena: 439 Kč včetně DPH
  • Dostupnost: Sunnysoft, od září 2013


Pohled na přední stranu bílého iPhonu 5 se zeleným krytem Ozaki

ČLÁNKY:, ,
iPhone 8 se objevil v nové reklamě na McDonald's

iPhone 8 se objevil v nové reklamě na McDonald’s

DNES  |    |  diskuze (0)

Pokud ještě i přes všechny možné i nemožné úniky visí nad novým iPhonem 8 nějaký otazník, týká se pravděpodobně displeje, jehož podoba,…

Bude takto vypadat nový bezrámečkový telefon Xiaomi Mi Mix 2?

Bude takto vypadat nový bezrámečkový telefon Xiaomi Mi Mix 2?

DNES  |    |  2 komentáře

Čínský výrobce již usilovně pracuje na novém telefonu Xiaomi Mi Mix 2. Předchozí řada zaznamenala úspěch, a to hlavně díky pokrokovému bezrámečkovému…

Galaxy Note 8 se objevil na webových stránkách Samsungu

Galaxy Note 8 se objevil na webových stránkách Samsungu

DNES  |    |  diskuze (0)

Do představení nového phabletu Note 8 již zbývá jen pár dní. O tomto zařízení víme snad vše, a to díky předešlým únikům,…

Mobilní zobrazení