Mobilizujeme.cz

Nový kryt Ozaki pro iPhone 5: jako od designérů Applu

  |  3 komentáře  |  autor:

Na český trh se dostalo nové velmi zajímavé ochranné pouzdro pro iPhone 5. Jmenuje se Ozaki a díky vzhledu i vlastnostem lze o něm říci, že pokud by někdy u Applu vyrobili pouzdro na iPhone, vypadalo by zřejmě hodně podobně.

Na trhu je nespočet ochranných pouzder a pokud budeme vybírat pro iPhone, můžeme si být zcela jisti, že výběr bude z největší různorodé škály. Je potřeba si v první řadě říci, z jakého důvodu si pouzdro na telefon pořizuji. Pokud je to jen na běžnou ochranu proti opotřebení a případně i menším pádům, nebo zda hodláme s telefonem dělat psí kusy a potřebujeme jej ochránit na maximum. V tomto díle článku se podíváme na pouzdro, které je na trhu novinkou a které spadá do první zmíněné kategorie – kdy chci telefon alespoň nějak ochránit. A přitom nechci, aby pouzdro jakkoliv hyzdilo stylový design telefonu.

 

Pouzdro Ozaki se vyrábí přímo pro iPhone 5 a vyznačuje se velmi lehkým provedením. S tloušťkou jen 0,3 mm a hmotností pouhé 3 gramy patří mezi nejtenčí a nejlehčí pouzdra na celém trhu. Po nasazení pouzdra na telefon dokonale kopíruje křivky iPhonu 5 a v ruce tak telefon působí stejným dojmem, nikoliv dojmem lacinějším, jak bývá u jiných pouzder zvykem.

 

Ochranné pouzdro obepíná celý iPhone 5 po všech bocích až s přechodem na přední hranu, kterou taktéž kryje před potenciálním mechanickým poškozením. Doposud jsem používal na iPhonu 5 jiné pouzdro, které nebylo tímto způsobem na horní straně řešené a hned první pád ukázal, že to neměl výrobce promyšlené. U pouzdra Ozaki to prozatím vypadá mnohem lépe.

 

Součástí balení s pouzdrem je také ochranná fólie, která přesně sedí na iPhone 5 včetně všech výřezů na reproduktor, kamerku a středovou home klávesu. Takže uživatel si nekupuje jen samotné pouzdro, ale dostává zároveň i pouzdro, které by jinak ještě za x stovek dokupoval zvlášť. Co je ale nejdůležitější, na výběr je z mnoha pěkných pestrých barev, nechybí ani klasika v podobě dvojice černá a bílá. Nejtěžší je podle mě vybrat si, která z barev je ta nej. A nebo si koupit rovnou více kusů a střídat na telefonu podle vašeho momentálního vkusu..


  • Cena: 439 Kč včetně DPH
  • Dostupnost: Sunnysoft, od září 2013


Pohled na přední stranu bílého iPhonu 5 se zeleným krytem Ozaki

ČLÁNKY:, ,
iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple dnes podle plánu vydal dokončený nový systém iOS 11, který přináší spoustu změn a novinek na podporované iPhony, iPady a také…

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

DNES  |    |  3 komentáře

Takzvaných bezrámečkových telefonů na trhu najdeme opravdu hodně. Téměř všichni výrobci smartphonů již takový model ve svém portfóliu mají. Takový smartphone nyní…

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

DNES  |    |  diskuze (0)

Možná jste byli po představení novinek z Cupertina trošku zklamáni, že se nevyplnila předpověď některých webů a Apple nepředstavil skutečné bezdrátové nabíjení…

Mobilní zobrazení