Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Nové tarify u T-Mobile pro podnikatele

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

T-Mobile připravil pro své firemní zákazníky na základě jejich požadavků novou tarifní generaci „Podnikatel Plus“. Tarify se tak pomalu přibližují okolním zemím, nicméně stále je v nich cítit závan českého specifického trhu.

Nabídka nových tarifů pro podnikatele přináší za atraktivní ceny řadu výhod: neomezené volání v rámci firmy zadarmo, respektive za 0,30 Kč pro nižší paušály, Internet v mobilu součástí tarifu nebo zajímavou nabídku hovorů do sousedních zemí (Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko) za stejné ceny jako v tuzemsku. Zbrusu nové podnikatelské tarify jsou založeny na oblíbeném kreditním principu, který umožňuje firmám maximální flexibilitu.

Podnikatel Plus 250, 450, 700, 1100 a 1600 jsou určeny živnostníkům a malým firmám, jsou sestaveny z jejich uživatelských zkušeností, a od 28. srpna nahrazují současnou tarifní generaci Podnikatel. Stávajícím zákazníkům zůstane původní tarif zachován a je zcela na jejich rozhodnutí, zda-li na inovovanou verzi přejdou.

Hovory ve firmě zdarma (VPN)

S novou řadou tarifů Podnikatel Plus 700, 1100 a 1600 mohou firmy v rámci společnosti volat zcela zdarma. U nabídky Podnikatel Plus 250 a 450 stojí hovor 0,30 Kč, nulovou sazbu si lze ale za 60 Kč měsíčně dokoupit formou nezávazného balíčku Vnitropodniková síť.

Internet v mobilu

Firemní zákazníci však volali i po nabídce internetu: u tarifů Podnikatel Plus 1100 a 1600 je zcela zdarma nedílnou součástí Internet v mobilu Klasik (FUP 300 MB měsíčně). Těm, kteří budou chtít využít balíček Internet v mobilu Premium s objemem dat 1 GB, bude účtován pouze rozdíl mezi oběma balíčky, tedy 207,98 Kč bez DPH (260,20 Kč s DPH). Další zajímavou novinkou je, že Internet v mobilu na den u Podnikatele Plus 250, 450 a 700 bude čerpán přímo z tarifního kreditu – při jeho použití se tedy odečte 20 Kč bez DPH (24 Kč vč. DPH). Všechny tarify jsou také kombinovatelné se zvýhodněnými cenami chytrých telefonů při uzavření smlouvy na dobu určitou.

Hovory do sousedních zemí za tuzemské ceny

T-Mobile vychází vstříc rovněž podnikatelům, jejichž obchodní kontakty sahají do našich sousedních států. Nově jsou pro firmy připraveny hovory na Slovensko, do Rakouska, Německa a Polska za velmi zajímavé ceny: podnikatelské subjekty tak mohou volat do těchto zemí za tuzemské sazby dle svého tarifu.

Varianta s dotovaným telefonem a varianta HIT

Firemní zákazníci mají u dvouleté smlouvy možnost výběru a je zcela na nich, zda si jako benefit zvolí dotovaný telefon či výhodu HIT. U kontraktu na tři roky pak získá zákazník spolu s telefonem i zvýhodnění HIT, které je aktivováno automaticky. HIT varianta přináší balíčky extra minut zdarma do vlastní sítě a na pevné linky (mimo volání v rámci firmy). Aby tyto volné minuty mohl využít opravdu každý zákazník, čerpají se nejdřív volné minuty z výhody HIT (nejsou převoditelné), pak se spotřebuje převedený kredit z minulého měsíce (převoditelnost je 1 měsíc), a následně teprve ten z aktuálního měsíce. Čerpání tedy vychází maximálně vstříc potřebám každého zákazníka.

ČLÁNKY:
Recenze Xiaomi Mi Mix 2: méně výjimečný, zato více praktický

Recenze Xiaomi Mi Mix 2: méně výjimečný, zato více praktický

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Před rokem odstartovalo čínské Xiaomi největší trend roku 2017, tzv. bezrámečkový design. Nicméně první model Mi Mix nelze označit jinak, než jako…

Apple míří k soudu. Jeho "převratné" Animoji jsou prý kradené

Apple míří k soudu. Jeho „převratné“ Animoji jsou prý kradené

VČERA  |  Lucie Poláčková  |  3 komentáře

Zdá se, že Apple se potýká s další nemilou situací. Tentokrát jde o o animované emotikony s názvem Animoji, které se také…

5 populárních čínských smartphonů s větší kapacitou baterie

5 populárních čínských smartphonů s větší kapacitou baterie

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Nechcete telefon nabíjet každý den? Pak byste si měli vybrat takový smartphone, který se může pochlubit větší kapacitou baterie, nebo také nižší…

Mobilní zobrazení