Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nové tarify u T-Mobile pro podnikatele

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

T-Mobile připravil pro své firemní zákazníky na základě jejich požadavků novou tarifní generaci „Podnikatel Plus“. Tarify se tak pomalu přibližují okolním zemím, nicméně stále je v nich cítit závan českého specifického trhu.

Nabídka nových tarifů pro podnikatele přináší za atraktivní ceny řadu výhod: neomezené volání v rámci firmy zadarmo, respektive za 0,30 Kč pro nižší paušály, Internet v mobilu součástí tarifu nebo zajímavou nabídku hovorů do sousedních zemí (Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko) za stejné ceny jako v tuzemsku. Zbrusu nové podnikatelské tarify jsou založeny na oblíbeném kreditním principu, který umožňuje firmám maximální flexibilitu.

Podnikatel Plus 250, 450, 700, 1100 a 1600 jsou určeny živnostníkům a malým firmám, jsou sestaveny z jejich uživatelských zkušeností, a od 28. srpna nahrazují současnou tarifní generaci Podnikatel. Stávajícím zákazníkům zůstane původní tarif zachován a je zcela na jejich rozhodnutí, zda-li na inovovanou verzi přejdou.

Hovory ve firmě zdarma (VPN)

S novou řadou tarifů Podnikatel Plus 700, 1100 a 1600 mohou firmy v rámci společnosti volat zcela zdarma. U nabídky Podnikatel Plus 250 a 450 stojí hovor 0,30 Kč, nulovou sazbu si lze ale za 60 Kč měsíčně dokoupit formou nezávazného balíčku Vnitropodniková síť.

Internet v mobilu

Firemní zákazníci však volali i po nabídce internetu: u tarifů Podnikatel Plus 1100 a 1600 je zcela zdarma nedílnou součástí Internet v mobilu Klasik (FUP 300 MB měsíčně). Těm, kteří budou chtít využít balíček Internet v mobilu Premium s objemem dat 1 GB, bude účtován pouze rozdíl mezi oběma balíčky, tedy 207,98 Kč bez DPH (260,20 Kč s DPH). Další zajímavou novinkou je, že Internet v mobilu na den u Podnikatele Plus 250, 450 a 700 bude čerpán přímo z tarifního kreditu – při jeho použití se tedy odečte 20 Kč bez DPH (24 Kč vč. DPH). Všechny tarify jsou také kombinovatelné se zvýhodněnými cenami chytrých telefonů při uzavření smlouvy na dobu určitou.

Hovory do sousedních zemí za tuzemské ceny

T-Mobile vychází vstříc rovněž podnikatelům, jejichž obchodní kontakty sahají do našich sousedních států. Nově jsou pro firmy připraveny hovory na Slovensko, do Rakouska, Německa a Polska za velmi zajímavé ceny: podnikatelské subjekty tak mohou volat do těchto zemí za tuzemské sazby dle svého tarifu.

Varianta s dotovaným telefonem a varianta HIT

Firemní zákazníci mají u dvouleté smlouvy možnost výběru a je zcela na nich, zda si jako benefit zvolí dotovaný telefon či výhodu HIT. U kontraktu na tři roky pak získá zákazník spolu s telefonem i zvýhodnění HIT, které je aktivováno automaticky. HIT varianta přináší balíčky extra minut zdarma do vlastní sítě a na pevné linky (mimo volání v rámci firmy). Aby tyto volné minuty mohl využít opravdu každý zákazník, čerpají se nejdřív volné minuty z výhody HIT (nejsou převoditelné), pak se spotřebuje převedený kredit z minulého měsíce (převoditelnost je 1 měsíc), a následně teprve ten z aktuálního měsíce. Čerpání tedy vychází maximálně vstříc potřebám každého zákazníka.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Za nejdražší Huawei v setu s hodinkami dáte "už jen" 47 tisíc

Za nejdražší Huawei v setu s hodinkami dáte „už jen“ 47 tisíc

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Nejdražší telefon od čínského Huawei, tedy speciální Mate RS Porsche Design zlevnil na českém trhu ve zvýhodněném setu s…

Apple chystá vlastní televizní službu, chce konkurovat Netflixu

Apple chystá vlastní televizní službu, chce konkurovat Netflixu

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Šušká se, že Apple začne nabízet svoji vlastní službu, kde bude poskytovat videoobsah. Nejvážnější konkurencí by mu pak byl…

Motorola dostala patent na skládací smartphone s vyhříváním

Motorola dostala patent na skládací smartphone s vyhříváním

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Motorola dostala patent na skládací smartphone s vyhřívacím prvkem v pantu. Ten ohřeje místo na displeji, které bylo ohnuto, a tímto…

Mobilní zobrazení