Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Nové příslušenství od Nokie: headset, GPS modul a další

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Nokia včera představila celkem 5 nových příslušenství. Na podzim letošního roku se tak obohatí nabídka finského výrobce o nový GPS modul, dvojici hudebních sluchátek, Bluetooth reproduktory a zřejmě nejzajímavější-externí zdroj energie.

Nokia GPS modul LD-4W: spojí se přes Bluetooth

GPS modul s názvem LD-4W se dokáže spojit s mobilním telefonem či PDA pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Oproti předchozím modulům můžeme tento označit za nejkompaktnější. Rozměry jsou velmi slušné a hmotnost se ustálila na příjemných 31 gramů. Pohotovostní doba GPS modulu LD-4W odpovídá přibližně 10 hodinám. Cena však bude okolo 3 500 Kč bez DPH.

Bluetooth Stereo Headset BH-903: s OLED displejem

Bluetooth Stereo Headset BH-903 je přímo určen pro hudební fajnšmekry. Podporuje Bluetooth profily A2DP, AVRCP, PBAP, HFP a HSP. Hmotnost se udržela na 32 gramech. Novinka vydrží na příjmu až 15 hodin. Disponuje především kvalitním OLED displejem. Cena proto bude velmi vysoká, okolo 5 500 Kč bez DPH.

Bluetooth Headset BH-902: pro hudební nadšence

Druhým příslušenstvím pro hudební nadšence je Bluetooth Headset BH-902. Jde o bezdrátová sluchátka, která lze uchytit tenkou kovovou sponou za ucho. Hmotnost je průměrných 18,2 gramů. Headset BH-902 také nabídne OLED displej, který vás dokáže informovat o hovorech či přijatých zprávách (SMS i MMS). Pohotovostní doba činí pouhých 8 hodin. Cena se však pochybuje okolo 3 tisíc Kč bez DPH.

Bluetooth reproduktory MD-7W: není co řešit

Bluetooth reproduktory MD-7W komunikují s mobilním telefonem přes Bluetooth, proto pořád nemusíte řešit zamotané kabely. Dle výrobce nabídnou 3D zvuk a výrazné basy. Na jejich výrobě se totiž podílela firma D & M Premium Sound Solutions, která má již v tomto odvětví nějaké ty zkušenosti. Cena byla stanovena v přepočtu do 4 tisíc Kč bez DPH.

Power Pack DC-1: zdroj energie sbalený na cesty

A jako vždy, to nejlepší na konec. Pro majitele smartphonů tuplem. Nokia včera představila příslušenství s názvem Power Pack DC-1. Jde o externí zdroj energie, který s sebou můžete nosit všude na cestách a vždy, když je potřeba, nabít svůj telefon. Kvůli výstupu 2mm ale můžete připojit pouze mobilní telefony značky Nokia. Ovšem, výstupy jsou dva, a tak lze nabíjet dva přístroje zároveň. Kapacita tohoto zdroje odpovídá asi třem bateriím s kapacitou 950 mAh. To znamená, že není problém nabít jeden telefon až 3x. Cena se pohybuje okolo 3 tisíc Kč.

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Za úmyslné zpomalování iPhonů čeká Apple soudní tsunami

Za úmyslné zpomalování iPhonů čeká Apple soudní tsunami

VČERA  |  Tomáš Richter  |  3 komentáře

Na konci prosince jsme vás informovali, že díky zpomalování starších iPhonů půjde Apple před soud. V tu dobu se vědělo o…

LG X4+: odolný smartphone s průměrnou výbavou

LG X4+: odolný smartphone s průměrnou výbavou

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Posledních několik týdnů se o LG hovoří stále více, a to hlavně v souvislosti s tím, co nedávno prohlásil šéf mobilní…

DJI Phantom 3 se nyní dá sehnat za téměř poloviční cenu

DJI Phantom 3 se nyní dá sehnat za téměř poloviční cenu

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Výběhový model populárního dronu DJI Phantom 3 můžete v aktuální prodejní akci sehnat opravdu za velmi lákavou cenu. DJI Phantom 3 je…

Mobilní zobrazení