Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nové datové tarify od O2 pro chytré telefony. Hry od EA v ceně.

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Telefónica začne nabízet od 18. června 2012 nové portfolio datových tarifů pro chytré telefony. Všechny tyto tarify obsahují neomezené SMS do sítě O2 a jsou určené pro uživatele předplacených služeb i pro zákazníky s tarifem. Bonusem bude u možnost stažení her od EA.

Pro zpřehlednění nabídky nyní O2 nabízí internet do telefonu ve čtyřech různých variantách dle množství stažených dat.

V rámci akční nabídky nabízí O2 tyto tarify za cenu nižší o 50 korun. Zákazníci si tak mohou pořídit například tarif Internet v mobilu+ S včetně neomezených SMS v síti O2 za měsíční poplatek 150 Kč. Tato nabídka se vztahuje na všechny tarify Internet v mobilu+ a platí až do 31. ledna 2013.

Uživatelé dosavadních internetových mobilních tarifů si mohou vybrat, zda přejdou na některý z tarifů Internet v mobilu +, či zůstanou u jejich původních variant beze změny. Původní tarify Internet v mobilu však již nebude po 18. červnu 2012 možné nově aktivovat. Nabídka tarifů pro mobilní internet (tedy internetového připojení pro notebooky a tablety) zůstává beze změn.

Hry od Electronic Arts v ceně datového tarifu

Jak jsme v polovině dubna psali, O2 nabídne herní obsah od věhlasného tvůrce her EA zcela zdarma. V rámci tarifů internetu v mobilu mají nyní zákazníci O2 možnost stahovat bezplatně hry od Electronic Arts (EA) do mobilního telefonu. Tato výhoda platí jak pro zákazníky, kteří si nově aktivují tarif Internet v mobilu+, tak pro zákazníky s některým ze starších datových tarifů pro chytré telefony.

„Hry jsou vůbec nejpopulárnějšími aplikacemi v mobilních telefonech, a to zejména v případě chytrých telefonů. EA hry přitom patří mezi to nejlepší, co si do mobilu můžete stáhnout a skupina Telefonica má s tímto herním studiem exkluzivní smlouvu o spolupráci. Hry tak můžeme v ceně datového tarifu nabídnout úplně každému, kdo chce využívat naši Chytrou síť, “ upřesňuje Daniel Vondráček, Senior marketing manažer služeb obsahu společnosti Telefónica Czech Republic.

Electronic Arts, Inc. (EA) je americká firma, která se zabývá vývojem, obchodem a distribucí her a stala se průkopníkem ve svém oboru. Mezi tituly v nabídce firmy patří např. EA Sports FIFA, Battlefield, Need for Speed, PGA Tour, The Sims, Medal of Honor, Command & Conquer, Dead Space, Tetris a mnoho dalších.

Přístup k EA hrám a jejich stažení je možné prostřednictvím portálu O2 Active na adrese www.o2active.cz/eahry nebo přímo v mobilním telefonu na stránce:  m.o2active.cz/eahry.  (Pozn.: Z důvodu správné identifikace na mobilním portále přistupujte přes mobilní síť a nepoužívejte prohlížeč Opera Mini.)

Na mobilní stránce http://m.o2active.cz/eahry se uživateli zobrazí vždy pouze hry dostupné pro daný typ telefonu. Ke dni spuštění byly v nabídce hry pro 2 127 telefonů s podporou JAVA a pro 101 telefonů s operačním systémem Android. Portfolio her bude pravidelně aktualizováno tak, aby byly podporovány i nejnovější modely mobilních telefonů. Modely uvedené na trh v posledních týdnech nemusí být zatím podporované, protože vyžadují úpravu herního portfolia na straně vydavatele her. Telefony s operačními systémy iOS nebo Windows Phone nejsou podporovány z důvodu politiky výrobců těchto operačních systémů.

Hry k tarifu si zákazníci nemusí nijak aktivovat. Nabídka platí od června letošního roku až do konce května 2013. Kompletní podmínky akce najdete na: www.o2active.cz/eahry/podminky.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Moto One bylo spatřeno při testování se Snapdragonem 625

Moto One bylo spatřeno při testování se Snapdragonem 625

DNES  |  Dominik Hlásný  |  diskuze (0)

Testy v GeekBench vyzradily, jaké parametry můžeme u Motoroly Moto One čekat. Motorola tento týden uveřejnila nový smartphone Moto P30 cílený…

Australský teenager se opakovaně naboural do sítě Applu

Australský teenager se opakovaně naboural do sítě Applu

VČERA  |  Daniel Fousek  |  3 komentáře

Co jste dokázali v šestnácti letech vy? Nabourat se do sítě Applu se rozhodně podaří málokomu. Jenže mladík z Melbourne byl podle…

Chytré hodinky Oukitel W1: základní hodinky pro nenáročné

Chytré hodinky Oukitel W1: základní hodinky pro nenáročné

17. 8. 2018  |  sponzorovaný obsah  |  2 komentáře

Chytré hodinky se krátce po svém nástupu na trh staly naprostým hitem. Je trendy mít hodinky s displejem, které vám…

Mobilní zobrazení