Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nové datové tarify od O2 pro chytré telefony. Hry od EA v ceně.

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Telefónica začne nabízet od 18. června 2012 nové portfolio datových tarifů pro chytré telefony. Všechny tyto tarify obsahují neomezené SMS do sítě O2 a jsou určené pro uživatele předplacených služeb i pro zákazníky s tarifem. Bonusem bude u možnost stažení her od EA.

Pro zpřehlednění nabídky nyní O2 nabízí internet do telefonu ve čtyřech různých variantách dle množství stažených dat.

V rámci akční nabídky nabízí O2 tyto tarify za cenu nižší o 50 korun. Zákazníci si tak mohou pořídit například tarif Internet v mobilu+ S včetně neomezených SMS v síti O2 za měsíční poplatek 150 Kč. Tato nabídka se vztahuje na všechny tarify Internet v mobilu+ a platí až do 31. ledna 2013.

Uživatelé dosavadních internetových mobilních tarifů si mohou vybrat, zda přejdou na některý z tarifů Internet v mobilu +, či zůstanou u jejich původních variant beze změny. Původní tarify Internet v mobilu však již nebude po 18. červnu 2012 možné nově aktivovat. Nabídka tarifů pro mobilní internet (tedy internetového připojení pro notebooky a tablety) zůstává beze změn.

Hry od Electronic Arts v ceně datového tarifu

Jak jsme v polovině dubna psali, O2 nabídne herní obsah od věhlasného tvůrce her EA zcela zdarma. V rámci tarifů internetu v mobilu mají nyní zákazníci O2 možnost stahovat bezplatně hry od Electronic Arts (EA) do mobilního telefonu. Tato výhoda platí jak pro zákazníky, kteří si nově aktivují tarif Internet v mobilu+, tak pro zákazníky s některým ze starších datových tarifů pro chytré telefony.

„Hry jsou vůbec nejpopulárnějšími aplikacemi v mobilních telefonech, a to zejména v případě chytrých telefonů. EA hry přitom patří mezi to nejlepší, co si do mobilu můžete stáhnout a skupina Telefonica má s tímto herním studiem exkluzivní smlouvu o spolupráci. Hry tak můžeme v ceně datového tarifu nabídnout úplně každému, kdo chce využívat naši Chytrou síť, “ upřesňuje Daniel Vondráček, Senior marketing manažer služeb obsahu společnosti Telefónica Czech Republic.

Electronic Arts, Inc. (EA) je americká firma, která se zabývá vývojem, obchodem a distribucí her a stala se průkopníkem ve svém oboru. Mezi tituly v nabídce firmy patří např. EA Sports FIFA, Battlefield, Need for Speed, PGA Tour, The Sims, Medal of Honor, Command & Conquer, Dead Space, Tetris a mnoho dalších.

Přístup k EA hrám a jejich stažení je možné prostřednictvím portálu O2 Active na adrese www.o2active.cz/eahry nebo přímo v mobilním telefonu na stránce:  m.o2active.cz/eahry.  (Pozn.: Z důvodu správné identifikace na mobilním portále přistupujte přes mobilní síť a nepoužívejte prohlížeč Opera Mini.)

Na mobilní stránce http://m.o2active.cz/eahry se uživateli zobrazí vždy pouze hry dostupné pro daný typ telefonu. Ke dni spuštění byly v nabídce hry pro 2 127 telefonů s podporou JAVA a pro 101 telefonů s operačním systémem Android. Portfolio her bude pravidelně aktualizováno tak, aby byly podporovány i nejnovější modely mobilních telefonů. Modely uvedené na trh v posledních týdnech nemusí být zatím podporované, protože vyžadují úpravu herního portfolia na straně vydavatele her. Telefony s operačními systémy iOS nebo Windows Phone nejsou podporovány z důvodu politiky výrobců těchto operačních systémů.

Hry k tarifu si zákazníci nemusí nijak aktivovat. Nabídka platí od června letošního roku až do konce května 2013. Kompletní podmínky akce najdete na: www.o2active.cz/eahry/podminky.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
LG G6 dostává Android 8.0 Oreo konečně i v Evropě

LG G6 dostává Android 8.0 Oreo konečně i v Evropě

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Podle zpráv, které kolovaly před dvěma měsíci na internetu, společnost LG měla brzy vydat aktualizaci na nejnovější Android 8.0…

Motorola Moto Z3 Play bude představena již 6. června

Motorola Moto Z3 Play bude představena již 6. června

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Společnost Motorola letos představila několik povedených modelů a na záčatek června plánuje uvést další. Řeč je o telefonu Moto…

Zapomeňte na pokémony. Nyní přichází chytání dinosaurů

Zapomeňte na pokémony. Nyní přichází chytání dinosaurů

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Jedna z nejpopulárnějších her posledních let, Pokémon Go, po dvou letech konečně dostává přímou konkurenci. Tip: Za chytání pokémonů v kostele…

Mobilní zobrazení