Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Nové datové tarify od O2 pro chytré telefony. Hry od EA v ceně.

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Telefónica začne nabízet od 18. června 2012 nové portfolio datových tarifů pro chytré telefony. Všechny tyto tarify obsahují neomezené SMS do sítě O2 a jsou určené pro uživatele předplacených služeb i pro zákazníky s tarifem. Bonusem bude u možnost stažení her od EA.

Pro zpřehlednění nabídky nyní O2 nabízí internet do telefonu ve čtyřech různých variantách dle množství stažených dat.

V rámci akční nabídky nabízí O2 tyto tarify za cenu nižší o 50 korun. Zákazníci si tak mohou pořídit například tarif Internet v mobilu+ S včetně neomezených SMS v síti O2 za měsíční poplatek 150 Kč. Tato nabídka se vztahuje na všechny tarify Internet v mobilu+ a platí až do 31. ledna 2013.

Uživatelé dosavadních internetových mobilních tarifů si mohou vybrat, zda přejdou na některý z tarifů Internet v mobilu +, či zůstanou u jejich původních variant beze změny. Původní tarify Internet v mobilu však již nebude po 18. červnu 2012 možné nově aktivovat. Nabídka tarifů pro mobilní internet (tedy internetového připojení pro notebooky a tablety) zůstává beze změn.

Hry od Electronic Arts v ceně datového tarifu

Jak jsme v polovině dubna psali, O2 nabídne herní obsah od věhlasného tvůrce her EA zcela zdarma. V rámci tarifů internetu v mobilu mají nyní zákazníci O2 možnost stahovat bezplatně hry od Electronic Arts (EA) do mobilního telefonu. Tato výhoda platí jak pro zákazníky, kteří si nově aktivují tarif Internet v mobilu+, tak pro zákazníky s některým ze starších datových tarifů pro chytré telefony.

„Hry jsou vůbec nejpopulárnějšími aplikacemi v mobilních telefonech, a to zejména v případě chytrých telefonů. EA hry přitom patří mezi to nejlepší, co si do mobilu můžete stáhnout a skupina Telefonica má s tímto herním studiem exkluzivní smlouvu o spolupráci. Hry tak můžeme v ceně datového tarifu nabídnout úplně každému, kdo chce využívat naši Chytrou síť, “ upřesňuje Daniel Vondráček, Senior marketing manažer služeb obsahu společnosti Telefónica Czech Republic.

Electronic Arts, Inc. (EA) je americká firma, která se zabývá vývojem, obchodem a distribucí her a stala se průkopníkem ve svém oboru. Mezi tituly v nabídce firmy patří např. EA Sports FIFA, Battlefield, Need for Speed, PGA Tour, The Sims, Medal of Honor, Command & Conquer, Dead Space, Tetris a mnoho dalších.

Přístup k EA hrám a jejich stažení je možné prostřednictvím portálu O2 Active na adrese www.o2active.cz/eahry nebo přímo v mobilním telefonu na stránce:  m.o2active.cz/eahry.  (Pozn.: Z důvodu správné identifikace na mobilním portále přistupujte přes mobilní síť a nepoužívejte prohlížeč Opera Mini.)

Na mobilní stránce http://m.o2active.cz/eahry se uživateli zobrazí vždy pouze hry dostupné pro daný typ telefonu. Ke dni spuštění byly v nabídce hry pro 2 127 telefonů s podporou JAVA a pro 101 telefonů s operačním systémem Android. Portfolio her bude pravidelně aktualizováno tak, aby byly podporovány i nejnovější modely mobilních telefonů. Modely uvedené na trh v posledních týdnech nemusí být zatím podporované, protože vyžadují úpravu herního portfolia na straně vydavatele her. Telefony s operačními systémy iOS nebo Windows Phone nejsou podporovány z důvodu politiky výrobců těchto operačních systémů.

Hry k tarifu si zákazníci nemusí nijak aktivovat. Nabídka platí od června letošního roku až do konce května 2013. Kompletní podmínky akce najdete na: www.o2active.cz/eahry/podminky.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Náklady na výrobu Samsungu S9+ jsou vyšší než u Note 8

Náklady na výrobu Samsungu S9+ jsou vyšší než u Note 8

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

Nejrůznější experti se pokoušeli zanalyzovat cenu jednotlivých komponent telefonu Samsung Galaxy S9+ a zjišťují, že výroba jednoho kusu tohoto…

Huawei P20 a P20 Pro: známe evropské cenovky

Huawei P20 a P20 Pro: známe evropské cenovky

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Do oficiálního představení v Paříži zbývá ještě více jak týden, ale dá se říct, že z dostupných informací o…

Oppo R15 je tady: dvojče očekávaného OnePlus 6

Oppo R15 je tady: dvojče očekávaného OnePlus 6

DNES  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Nové Oppo R15 je pro nás ze všeho nejzajímavější na papíře, neboť vesměs stejně by měl vypadat i chystaný…

Mobilní zobrazení