Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Nové chytré produkty od Xiaomi, za které nedáte ani 20 dolarů

  |  1 komentář  |  autor: sponzorovaný obsah

Xiaomi nabízí bezkonkurenčně levné produkty, ale pokud si dokážete počkat na speciální zvýhodněné akce, můžete ušetřit ještě víc.

Chytré světlo Xiaomi Yeelight

Do své domácnosti můžete pořídit např. chytré světlo Xiaomi Yeelight, které se automaticky rozsvítí při detekování pohybu. Stačí ho jednoduše pověsit, přilepit nebo připevnit pomocí magnetu, kamkoliv si zamanete. Na jedno nabití bude pomocí silné LED svítit až 120 dnů, funguje ve dvou režimech – se slabším osvětlením 3,5 lumenů, nebo se silnějším 7 lumenů.

Produkt můžete pořídit za pouhých 11,99 dolarů.

Wi-Fi IP kamera Xiaomi Chuangmi Smart

Pokud se bojíte o svou domácnost, můžete si koupit chytrou a cenově dostupnou IP kameru Xiaomi Chuangmi Smart. Přes Wi-Fi ji připojíte k internetu a na dálku pak můžete kontrolovat přímo z telefonu s Androidem a iOS, co kamera zaznamenává.

Kamera zvládá HD rozlišení se širokoúhlým záběrem 120° a díky nočnímu režimu dokáže prostory střežit ve dne v noci. Umí nahrávat 10 vteřinové sekvence, přičemž díky detektoru pohybu pak svého majitele rychle upozorní na vetřelce.

Produkt můžete pořídit za pouhých 19,79 dolarů.

Chytrá autonabíječka Xiaomi Roidmi 3S

Na cestování se vám pak může hodit chytrá autonabíječka Xiaomi Roidmi 3S, se kterou po připojení do autozapalovače získáte klasický USB port pro nabíjení telefonu.

Díky FM přijímači a technologii Bluetooth pak můžete jednoduše bezdrátově streamovat klasické FM rádio do vašeho telefonu či tabletu, ať už má Android nebo iOS.

Produkt můžete pořídit za pouhých 15,99 dolarů, využijte slevový kód XIAOMI3S.

Wi-Fi zesilovač Xiaomi WiFi Amplifier Pro

Pro zlepšení Wi-Fi signálu v domácnosti nebo práci pak může přijít vhod Wi-Fi zesilovač Xiaomi WiFi Amplifier Pro, který můžete jednoduše spravovat přímo z mobilního telefonu pomocí aplikace.

Díky dvěma dvojitým anténám a podpoře až 64 zařízení současně vylepší tento zesilovač příjem Wi-Fi signálu, a to s přenosovou rychlostí až 300 Mb/s. Pak budete moct v každé místnosti surfovat na maximum.

Produkt můžete pořídit za pouhých 17,89 dolarů, využijte slevový kód MIWIFIPRO.

Sluchátka Xiaomi Piston

A posledním zvýhodněným produktem jsou drátová sluchátka Xiaomi Piston. Díky kovové konstrukci patří mezi odolnější a prémiovější kousky. Podporují tlumící systém nejnovější 3. generace od výrobce.

Produkt můžete pořídit za pouhých 5,99 dolarů.

ČLÁNKY:, , , ,
Galaxy S9 by mohl mít důmyslně zabudouvanou čtečku otisků

Galaxy S9 by mohl mít důmyslně zabudouvanou čtečku otisků

VČERA  |  Luboš Srb  |  2 komentáře

Čtečka otisků prstů měla u některých výrobců a jejich telefonů vždy místo na přední straně – typicky u iPhonů a Samsungů, nicméně…

Sony Xperia XZ Premium už povyšuje na nejnovější Android 8.0

Sony Xperia XZ Premium už povyšuje na nejnovější Android 8.0

VČERA  |  Martin Skořepa  |  3 komentáře

Japonský výrobce dnes zahájil aktualizace na nejnovější Android 8.0 Oreo a opět potvrdil, že v poslední době patří na poli aktualizací Androidu…

Jak zelený je váš smartphone? Greenpeace sestavilo žebříček

Jak zelený je váš smartphone? Greenpeace sestavilo žebříček

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Organizace Greenpeace přišla s novým žebříčkem, ve kterém prověřovala přední technologické společnosti v oblasti ekologie. Velmi dobře si vedl Apple, naopak dost…

Mobilní zobrazení