Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Nová Oskarta: volání za 2 Kč kamkoliv, 500 kB dat zdarma

  |  9 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Pamatujete na populární Oskartu, která v době ještě původního Oskaru nabízela za pouhých 10 korun možnost neomezeného volání do vlastní sítě? Vodafone se nyní ve změti všemožných nabídek virtuálních operátorů rozhodl Oskartu vzkřísit. Jak se to povedlo?

Neomezené volání (prakticky po 1 hodině přerušené) za cenově atraktivních 10 korun se v nové Oskartě již nekoná, lákadlem má být naopak poměrně levné volání bez ohledu na síť a internet v mobilu, v základním balíčku zcela zdarma, tedy pokud se hodně uskromníte a vystačíte s pouhými 500 kB na den.

Vodafone tuto novou Oskartu představil jako nabídku virtuálního operátora typu „Branded reseller“, tzn. služby bude prodávat pod vlastní značkou. Nejde o žádný další obchodní subjekt. S touto předplacenkou chce zejména oslovit zákazníky, kteří se nevyznají ve změti nabídek současných virtuálních operátorů a hledají zkrátka něco jednoduchého a pochopitelného.

S Oskartou se bude volat při jednotné ceně 2 Kč za minutu do všech sítí s tarifikací 60 + 1 (tedy po první minutě po vteřinách) a SMS zpráva vyjde na 1,50 Kč za kus, opět do všech sítí. Je to velmi srozumitelné a jednoduché.

Dále bude k dispozici internet na den (500 kB) zcela zdarma (jen do 31. května 2014), poté s cenou 1 Kč za 1 MB, nebo můžete rovnou zakoupit balíček internetu na týden za 49 Kč (o velikosti 60 MB, další dokoupení 60 MB vyjde na 39 Kč) či internetu na měsíc za 149 Kč (o velikosti 200 MB, dokoupení stejné velikosti přijde na 99 Kč). Po vyčerpání daných balíčků dojde automaticky ke snížení rychlosti na 20 kb/s.

Oskartu (2013) bude možné od 2. prosince pořídit dvěma způsoby:

  • Oskarta zadarmo s kreditem 10 Kč – půjde pořídit pouze přes eShop Oskarty, SIM karta bude zákazníkovi doručena zdarma v obálce jako dopis do schránky
  • Oskarta za  100 Kč s kreditem ve stejné hodnotě – půjde pořídit ve vybraných trafikách, prodejnách a benzínových pumpách. V případě, že si ji zákazník objedná přes eShop, bude ke kartě přiúčtována částka 69 Kč za doručení na dobírku

Oskarta je předplacená karta bez závazků. Zákazníci si budou moci svůj účet spravovat bezplatně sami v Samoobsluze Oskarty, v Hlasové samoobsluze na čísle *30 a v SMS Samoobsluze příkazem na 7700. Hovor s operátorem je zpoplatněn 39 Kč. Na prodejnách Vodafonu však cokoliv kolem Oskarty nebude možné vyřešit, jedná se o oddělený projekt.

Oskarta již má vlastní facebookový profil na facebook.com/mojeoskarta, kde se lidé mohou také ptát na všeobecné dotazy k nabídce. Od 2. prosince by měly být spuštěné také oficiální stránky Oskarty.

zdroj: TZ VF

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Z.T.
Z.T.

500 kB na den-to snad nestoji ani za zminku :D

calebos
calebos

Asi tak. Hnedafon … vymazove.

STanda
STanda

Vážená redakce, máte v článku malou chybku. Oskarta nikdy neumožňovala neomezené volání do vlastní sítě. Za 10 Kč/hovor mohl člověk volat až jednu hodinu. Nebo později bylo možné volat tutéž hodinu za 15 Kč (bez DPH) jelikož se od 5 do 60 minuty nic neúčtovalo. Neomezené volání jak ho známe dnes s některých tarifů u Oskara neexistovalo. Když tak mě prosím opravte.

petrib
petrib

Hm, vypadá to že konečně změnili názor – když jsem se před dvěmi lety ptal jak u čísla z Oskarty zprovoznit něco použitelného pro firemní volání, tak mi nabídli dost komický tarif.
Musím se zeptat sousedů, jestli jim jejich starou Oscartu upgradují automaticky nebo se budou muset dožadovat.

lacola
lacola

Budou se muset dožadovat. Oskarta je virtuální operátor, a i když interně běží na Vofaone síti, účetně je oddělen od Vodafone. Takže voláním na Vodafone linku nic nevybavíte. Dokonce musíte požádat o přenos stávajícího čísla do „sítě“ Oskarty.

petrib
petrib

Po té komické nabídce jsem od nich odešel pod rámcovou smlouvu jinam – mě už se Oscarta naštěstí netýká. Sousedům dám echo.

Hanka
Hanka

V samoobsluze nemohu najít odkaz na chytrou sms nastavení telefonů nokia 6230 internet

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Vivo V9: mistr selfie s výřezem

Vivo V9: mistr selfie s výřezem

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínská společnost Vivo sice není u nás příliš známá, nicméně ve světě se těší velké oblibě. A to hlavně díky tomu,…

Sharp Aquos S3 mini aneb Essential Phone za lidovou cenu

Sharp Aquos S3 mini aneb Essential Phone za lidovou cenu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Je to tak, výkroje prostě vládnou světu mobilních telefonů. A v případě nejnovějšího zástupce střední třídy od společnosti Sharp to platí dvojnásob.…

HTC U12+ se producíruje na podrobných renderech

HTC U12+ se producíruje na podrobných renderech

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

Před nedávnem se na internetu objevil první render, který nám ukazoval, jak bude vypadat chystaná vlajková loď HTC U12+. Nyní se…

Mobilní zobrazení