Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nová Oskarta: volání za 2 Kč kamkoliv, 500 kB dat zdarma

  |  9 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Pamatujete na populární Oskartu, která v době ještě původního Oskaru nabízela za pouhých 10 korun možnost neomezeného volání do vlastní sítě? Vodafone se nyní ve změti všemožných nabídek virtuálních operátorů rozhodl Oskartu vzkřísit. Jak se to povedlo?

Neomezené volání (prakticky po 1 hodině přerušené) za cenově atraktivních 10 korun se v nové Oskartě již nekoná, lákadlem má být naopak poměrně levné volání bez ohledu na síť a internet v mobilu, v základním balíčku zcela zdarma, tedy pokud se hodně uskromníte a vystačíte s pouhými 500 kB na den.

Vodafone tuto novou Oskartu představil jako nabídku virtuálního operátora typu „Branded reseller“, tzn. služby bude prodávat pod vlastní značkou. Nejde o žádný další obchodní subjekt. S touto předplacenkou chce zejména oslovit zákazníky, kteří se nevyznají ve změti nabídek současných virtuálních operátorů a hledají zkrátka něco jednoduchého a pochopitelného.

S Oskartou se bude volat při jednotné ceně 2 Kč za minutu do všech sítí s tarifikací 60 + 1 (tedy po první minutě po vteřinách) a SMS zpráva vyjde na 1,50 Kč za kus, opět do všech sítí. Je to velmi srozumitelné a jednoduché.

Dále bude k dispozici internet na den (500 kB) zcela zdarma (jen do 31. května 2014), poté s cenou 1 Kč za 1 MB, nebo můžete rovnou zakoupit balíček internetu na týden za 49 Kč (o velikosti 60 MB, další dokoupení 60 MB vyjde na 39 Kč) či internetu na měsíc za 149 Kč (o velikosti 200 MB, dokoupení stejné velikosti přijde na 99 Kč). Po vyčerpání daných balíčků dojde automaticky ke snížení rychlosti na 20 kb/s.

Oskartu (2013) bude možné od 2. prosince pořídit dvěma způsoby:

  • Oskarta zadarmo s kreditem 10 Kč – půjde pořídit pouze přes eShop Oskarty, SIM karta bude zákazníkovi doručena zdarma v obálce jako dopis do schránky
  • Oskarta za  100 Kč s kreditem ve stejné hodnotě – půjde pořídit ve vybraných trafikách, prodejnách a benzínových pumpách. V případě, že si ji zákazník objedná přes eShop, bude ke kartě přiúčtována částka 69 Kč za doručení na dobírku

Oskarta je předplacená karta bez závazků. Zákazníci si budou moci svůj účet spravovat bezplatně sami v Samoobsluze Oskarty, v Hlasové samoobsluze na čísle *30 a v SMS Samoobsluze příkazem na 7700. Hovor s operátorem je zpoplatněn 39 Kč. Na prodejnách Vodafonu však cokoliv kolem Oskarty nebude možné vyřešit, jedná se o oddělený projekt.

Oskarta již má vlastní facebookový profil na facebook.com/mojeoskarta, kde se lidé mohou také ptát na všeobecné dotazy k nabídce. Od 2. prosince by měly být spuštěné také oficiální stránky Oskarty.

zdroj: TZ VF

ČLÁNKY:

Diskuze

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
stefanHankalacolapetribLuboš Srb Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Z.T.
Z.T.

500 kB na den-to snad nestoji ani za zminku :D

calebos
calebos

Asi tak. Hnedafon … vymazove.

STanda
STanda

Vážená redakce, máte v článku malou chybku. Oskarta nikdy neumožňovala neomezené volání do vlastní sítě. Za 10 Kč/hovor mohl člověk volat až jednu hodinu. Nebo později bylo možné volat tutéž hodinu za 15 Kč (bez DPH) jelikož se od 5 do 60 minuty nic neúčtovalo. Neomezené volání jak ho známe dnes s některých tarifů u Oskara neexistovalo. Když tak mě prosím opravte.

Luboš Srb
Luboš Srb

Dobrý den, ano, nejednalo se o po technické stránce neomezené volání, to není koneckonců ani dnes, limitem byla 1 hodina, doplnili jsme raději pro úplnost do článku.

petrib
petrib

Hm, vypadá to že konečně změnili názor – když jsem se před dvěmi lety ptal jak u čísla z Oskarty zprovoznit něco použitelného pro firemní volání, tak mi nabídli dost komický tarif.
Musím se zeptat sousedů, jestli jim jejich starou Oscartu upgradují automaticky nebo se budou muset dožadovat.

lacola
lacola

Budou se muset dožadovat. Oskarta je virtuální operátor, a i když interně běží na Vofaone síti, účetně je oddělen od Vodafone. Takže voláním na Vodafone linku nic nevybavíte. Dokonce musíte požádat o přenos stávajícího čísla do „sítě“ Oskarty.

petrib
petrib

Po té komické nabídce jsem od nich odešel pod rámcovou smlouvu jinam – mě už se Oscarta naštěstí netýká. Sousedům dám echo.

Hanka
Hanka

V samoobsluze nemohu najít odkaz na chytrou sms nastavení telefonů nokia 6230 internet

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Lidé se prý stále více vracejí k hloupým telefonům

Lidé se prý stále více vracejí k hloupým telefonům

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  2 komentáře

Stále více lidí se začíná vracet k hloupým, základním telefonům, které toho kromě telefonování a psaní SMS moc nezvládnou. A…

Na internet unikají i obaly na nový Huawei Mate 20 Pro

Na internet unikají i obaly na nový Huawei Mate 20 Pro

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Další vlajková loď mezi phablety od Huawei je za rohem. Oficiálně má být uvedena 16. října, a kromě jiného…

Top 3 superphony, které vám nezruinují rozpočet

Top 3 superphony, které vám nezruinují rozpočet

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  7 komentářů

Každý výrobce nabízí ve svém portfoliu vlajkové modely, s kterými nám demonstruje, co nabízí naprostá špička smartphonového trhu. Častokrát…

Mobilní zobrazení