Mobilizujeme.cz

Nová Nokia 8800 Carbon Arte z uhlíkových vláken

  |  komentovat  |  autor:

Nokia dnes představila nový model Nokia 8800 Carbon Arte. Ve skutečnosti se ale jedná pouze o převlečenou Nokii 8800 Arte, kterou lze již nějakou tu dobu zakoupit. Novinka se výrazně liší pouze po designové stránce a použitím odlišného materiálu. Ve výbavě se zvýšila velikost paměti z 1GB na 4GB.

Nokia 8800 Carbon Arte je špičkový mobilní telefon, v němž se snoubí nadčasový design řady Nokia 8800 Arte s materiály, které odrážejí novou exkluzivitu, pokud jde o provedení a autentičnost. Model Nokia 8800 Carbon Arte, který je vyroben z uhlíkového vlákna, titanu, leštěného skla a nerezové oceli, je určen lidem, kteří oceňují nekompromisní výkon.


Nokia 8800 Carbon Arte z uhlíkových vláken – oficiální fotografie

Uhlíkové vlákno je velmi lehký a pevný materiál, který vyjadřuje technologicky špičkový a smyslný vzor. Model Nokia 8800 Carbon Arte je vyroben na míru, aby bylo zajištěno přesné zpracování, které tyto materiály vyžadují. Obsahuje trojrozměrné vzory ztělesňující výkon a lesk uhlíkového vlákna. Inspirován použitím těchto materiálů v řadě oblastí, včetně architektury, sportovních vozů a leteckého průmyslu, odráží model Nokia 8800 Carbon Arte moderní vzhled prostřednictvím jedinečných odstínů, textur a vymodelovaných tvarů, které přinášejí uhlíková vlákna a titan.


Nokia 8800 Carbon Arte z uhlíkových vláken – oficiální fotografie

Nokia 8800 Carbon Arte v sobě spojuje nadčasový styl a mimořádnou funkcionalitu, nabízí jedinečnou funkci „tap-for-time“ – uživatelé si mohou poklepáním na kovový povrch pod displejem nechat zobrazit hodiny. Obrázky v pozadí se v průběhu dne organicky mění a dodávají tak displeji jedinečný vzhled. Tlumící mechanismus funkce „ztlumit otočením“ umožňuje uživatelům diskrétně ztlumit příchozí hovory otočením telefonu displejem dolů. Součástí modelu Nokia 8800 Carbon Arte jsou soundtracky a tapety vytvořené výhradně pro tuto řadu.

Kromě podpory 3G, 3,2 Mpx fotoaparátu s autofocusem a vysoké kvality zvuku se Nokia 8800 Carbon Arte pyšní OLED displejem a vestavěnou pamětí, která byla oproti předchozí nabídce této řady rozšířena na 4GB. Mimo to má povrch, který je odolný vůči otiskům prstů a snižuje tak počet šmouh na kovu a skle. Spojení s okolím je sjednoceno a skryto v micro-USB konektoru. Výrobce model dodává s exkluzivní řadou příslušenství. Do ní patří dotykový Bluetooth headset, stylový stojan na pracovní stůl a kožené pouzdro.

Nokia 8800 Carbon Arte bude dostupná ve třetím čtvrtletí roku 2008 za předpokládanou cenu 1100 eur bez DPH, v přepočtu tedy zhruba 27 tisíc Kč.

ČLÁNKY:
Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  2 komentáře

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

DNES  |    |  diskuze (0)

Zbrusu nová generace Apple Watch dorazí ke svým prvním zákazníkům v několika příštích dnech, zahraniční šťastlivci z oboru ji ale již mohou…

Mobilní zobrazení