Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nová Nokia 8800 Carbon Arte z uhlíkových vláken

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Nokia dnes představila nový model Nokia 8800 Carbon Arte. Ve skutečnosti se ale jedná pouze o převlečenou Nokii 8800 Arte, kterou lze již nějakou tu dobu zakoupit. Novinka se výrazně liší pouze po designové stránce a použitím odlišného materiálu. Ve výbavě se zvýšila velikost paměti z 1GB na 4GB.

Nokia 8800 Carbon Arte je špičkový mobilní telefon, v němž se snoubí nadčasový design řady Nokia 8800 Arte s materiály, které odrážejí novou exkluzivitu, pokud jde o provedení a autentičnost. Model Nokia 8800 Carbon Arte, který je vyroben z uhlíkového vlákna, titanu, leštěného skla a nerezové oceli, je určen lidem, kteří oceňují nekompromisní výkon.


Nokia 8800 Carbon Arte z uhlíkových vláken – oficiální fotografie

Uhlíkové vlákno je velmi lehký a pevný materiál, který vyjadřuje technologicky špičkový a smyslný vzor. Model Nokia 8800 Carbon Arte je vyroben na míru, aby bylo zajištěno přesné zpracování, které tyto materiály vyžadují. Obsahuje trojrozměrné vzory ztělesňující výkon a lesk uhlíkového vlákna. Inspirován použitím těchto materiálů v řadě oblastí, včetně architektury, sportovních vozů a leteckého průmyslu, odráží model Nokia 8800 Carbon Arte moderní vzhled prostřednictvím jedinečných odstínů, textur a vymodelovaných tvarů, které přinášejí uhlíková vlákna a titan.


Nokia 8800 Carbon Arte z uhlíkových vláken – oficiální fotografie

Nokia 8800 Carbon Arte v sobě spojuje nadčasový styl a mimořádnou funkcionalitu, nabízí jedinečnou funkci „tap-for-time“ – uživatelé si mohou poklepáním na kovový povrch pod displejem nechat zobrazit hodiny. Obrázky v pozadí se v průběhu dne organicky mění a dodávají tak displeji jedinečný vzhled. Tlumící mechanismus funkce „ztlumit otočením“ umožňuje uživatelům diskrétně ztlumit příchozí hovory otočením telefonu displejem dolů. Součástí modelu Nokia 8800 Carbon Arte jsou soundtracky a tapety vytvořené výhradně pro tuto řadu.

Kromě podpory 3G, 3,2 Mpx fotoaparátu s autofocusem a vysoké kvality zvuku se Nokia 8800 Carbon Arte pyšní OLED displejem a vestavěnou pamětí, která byla oproti předchozí nabídce této řady rozšířena na 4GB. Mimo to má povrch, který je odolný vůči otiskům prstů a snižuje tak počet šmouh na kovu a skle. Spojení s okolím je sjednoceno a skryto v micro-USB konektoru. Výrobce model dodává s exkluzivní řadou příslušenství. Do ní patří dotykový Bluetooth headset, stylový stojan na pracovní stůl a kožené pouzdro.

Nokia 8800 Carbon Arte bude dostupná ve třetím čtvrtletí roku 2008 za předpokládanou cenu 1100 eur bez DPH, v přepočtu tedy zhruba 27 tisíc Kč.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Niantic se zaměřil na cheatery v Pokémon GO

Niantic se zaměřil na cheatery v Pokémon GO

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Dnes Niantic oznámil změny v postupech proti cheaterům v Pokémon GO. Nová pravidla budou taková, že nejdříve přijdou dvě varování a…

Samsung možná plánuje spojit řadu Note s modely S

Samsung možná plánuje spojit řadu Note s modely S

VČERA  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Informace o tomto smělém činu přinesl korejský server The Bell. Ten tvrdí, že pusu na špacír si pustil sám zástupce ředitele…

Ulefone Armor 5: první superodolný smartphone s výřezem

Ulefone Armor 5: první superodolný smartphone s výřezem

VČERA  |  Luboš Srb  |  3 komentáře

Číňané nám poskytli exkluzivní oficiální snímky připravovaného telefonu Ulefone Armor 5, který se má zapsat do historie jako první superodolný smartphone…

Mobilní zobrazení