Mobilizujeme.cz

Nokia zítra představí novinky v Londýně, dočkáme se tabletofonu?

  |  6 komentářů  |  autor:

Není tomu tak dávno, co se Nokia potýkala s vážnými finančními problémy a rozhodně se nedá tvrdit, že by svou krizi překonala. Nyní to ale vypadá, že má její počínání vzestupnou tendenci a její příznivci se mohou těšit na lepší časy. Na zítra je naplánována konference, na které by se měly odhalit některé novinky. A na co se můžeme těšit?

Pravděpodobně se nám v první řadě představí kousek z modelové řady Asha, je též možné, že bude doprovázen nějakým zajímavým příslušenstvím. Konkrétně se zde bavíme o Bluetooth reproduktorech, které podporují párování pomocí NFC.

Stephen Elop, CEO Nokie, mluvil začátkem května o definici segmentu phablets a ve svých odpovědích nenápadně kroužil okolo této myšlenky. Z takové skutečnosti je nasnadě vyvodit, že i Nokia chystá zařízení s obřím displejem.

Nokia Lumia 625

V tomto týdnu se již mluvilo o připravované Nokii Lumia 625, která ponese 4,7“ displej s rozlišením WVGA. Tato úhlopříčka je však ještě stále za pomyslnou hranicí smartphonu a phabletu. Očekáváme tedy, že se setkáme i s něčím větším, co bude v segmentu přístrojů s WP 8 znamenat revoluci.

Pokud by takový smartphone prodělal update GDR3, znamenalo by to, že by novinka mohla nést Full HD rozlišení displeje a čtyřjádrový procesor. Takovéto přístroje jsou však očekávány až příští rok a my se s takovouto novinkou letos pravděpodobně nesetkáme. Uvidíme tedy, jak to zítra v Londýně v devět hodin britského času bude vypadat.

Zdroj: gsmarena.com

ČLÁNKY:, , , ,
Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

DNES  |    |  diskuze (1)

Před nedávnem tchaiwanský výrobce Asus představil šestici smartphonů spadající do modelové řady Zenfone 4, ve které si může vybrat téměř každý. Společnost…

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

DNES  |    |  diskuze (0)

Do rukou se nám dostala rušička signálu, se kterou prakticky přestanou fungovat všechny mobilní telefony v nejbližším okolí. Její použití nám však…

Mobilní zobrazení