Mobilizujeme.cz

Nokia Normandy s Androidem na první živé fotografii

  |  4 komentáře  |  autor:

První údajná Nokia s Androidem se blíží a unikají další informace, tentokrát živá fotografie prototypu. Dočkáme se mnohými fanoušky vysněného telefonu?

Minulý týden obletěly svět fotografie odhalující prostředí chystané Nokie Normandy, tedy historicky vůbec prvního zařízení s Androidem v portfoliu finského výrobce. Okamžitě se opět rozvířily debaty ohledně chystaného modelu a spekulovalo se o tom, jestli se takového telefonu skutečně dočkáme. Dnešní únik předchozí informace jen potvrzuje a dokonce napovídá, že bychom se tohoto zařízení mohli dočkat již velice brzy.

Aby toho totiž nebylo málo, před několika hodinami spolehlivý zdroj úniků informací a fotografií, tedy twitterový účet @evleaks, tzv. re-tweetnul původní fotografii, se kterou přišel účet @seamissu. Fotografie nám odhaluje první živý obrázek spuštěného prototypu Nokie Normandy, který je vložen do speciálního pouzdra, které má pravděpodobně za úkol skrýt konečný design telefonu.

Uniklá fotografie prototypu Nokie Normandy
Uniklá fotografie prototypu Nokie Normandy

Vzhledem k tomu, že divize „Zařízení a služeb“ finského výrobce byla celá odkoupena Microsoftem, jsme velice zvědavi na to, kým vlastně bude první Nokia s Androidem provozována, podporována a prodávána. Očekává se ale, že Android bude v Nokii Normandy velice značně upraven a určitě bychom neměli očekávat například aplikační obchod Google Play a další aplikace od Googlu. Je to vlastně totéž, jako u speciální verze Androidu, kterou například Amazon vybavuje své tablety Kindle Fire.

Tip: Nepřehlédněte nedávný článek, který odhaluje parametry první Nokie s Androidem.

S největší pravděpodobností bychom se tohoto zařízení měli dočkat již příští měsíc na veletrhu MWC v Barceloně. Mnoho z vás si v naší diskuzi často posteskne, že Nokia nedala šanci Androidu a že byste moc stáli o takovouto Nokii. Jak to tak vypadá, to, co ještě před pár měsící vypadalo naprosto nereálně, se možná již brzy stane skutečností. Pokud se tohoto zařízení nakonec skutečně dočkáme, bude jistě zajímavé sledovat jeho prodeje. Osobně by mě ale velice zajímalo, co na to říká Microsoft.

Zdroj: @seamissu via: PhoneArena

ČLÁNKY:, , ,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení