Mobilizujeme.cz

Nokia N97 za 7 577 Kč: Vodafone opět prodával telefony pod cenou

  |  komentovat  |  autor:

(Aktualizováno 6. srpna v 13:12) Operátor Vodafone v pondělí na svém eshopu nabízel mobilní telefon Nokia N97 za cenu 7 577 Kč, tedy za méně než polovinu standardní ceny. Několika málo lidem se telefon podařilo za tuto částku objednat.

(Původní text článku – 4. srpna 2009) Jeden náš čtenář, který si nepřál být jmenován, nám prozradil, že si objednal dohromady s manželkou dva kusy telefonu Nokia N97 za cenu jednoho kusu 7 577 korun s DPH plus Vodafone Kartu za 200 korun. Svědčí o tom screeny níže. Objednávka proběhla v pondělí v čase 10:25 – 10:30.

V současné době je podle našeho čtenáře již 6 lidí, kteří v pondělí učinili nezávisle na sobě objednávku a nyní spolu komunikují emailem. Všichni však stále čekají na vyřízení svých objednávek. Operátor totiž existenci objednávek údajně zpochybňuje.

Na zákaznické lince i zákaznickém oddělení Vodafonu se všem 6 lidem, se kterými komunikují, vyjádřili, že žádné jejich objednávky nejsou v systému, a že mají svůj požadavek sdělit prostřednictvím dotazu na pece@vodafone.cz.

Zákazníci také tak učinili. Automaticky pak byl jejich dotaz zaregistrován s informací, že na něj bude odpovězeno do 3 pracovních dnů. V době psaní tohoto článku se zákazníci zatím odpovědi nedočkali.

Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak se k situaci postaví operátor. Pokud šlo o další chybu systému, pak by bylo velmi nespravedlivé, kdyby páteční iPhony v ceně do 4 tisíc korun zákazníkům prodal a v pondělí mnohem dražší Nokii N97 již pod cenou neprodal.

Našemu čtenáři děkujeme za tip na článek a podrobné popsání situace.


(Aktualizování 6. srpna v 13:12) Vodafone dnes mailem informoval zákazníky, že jim nakonec telefon Nokia N97 za cenu 7 577 korun dodá. Z důvodu pozdržení dodávky těchto telefonů od dodavatele však operátor telefony odešle, až budou naskladněné nové kusy. Vodafone očekává, že by se tak mělo stát 20. srpna 2009.

ČLÁNKY:, ,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení