Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Nokia N97 za 7 577 Kč: Vodafone opět prodával telefony pod cenou

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

(Aktualizováno 6. srpna v 13:12) Operátor Vodafone v pondělí na svém eshopu nabízel mobilní telefon Nokia N97 za cenu 7 577 Kč, tedy za méně než polovinu standardní ceny. Několika málo lidem se telefon podařilo za tuto částku objednat.

(Původní text článku – 4. srpna 2009) Jeden náš čtenář, který si nepřál být jmenován, nám prozradil, že si objednal dohromady s manželkou dva kusy telefonu Nokia N97 za cenu jednoho kusu 7 577 korun s DPH plus Vodafone Kartu za 200 korun. Svědčí o tom screeny níže. Objednávka proběhla v pondělí v čase 10:25 – 10:30.

V současné době je podle našeho čtenáře již 6 lidí, kteří v pondělí učinili nezávisle na sobě objednávku a nyní spolu komunikují emailem. Všichni však stále čekají na vyřízení svých objednávek. Operátor totiž existenci objednávek údajně zpochybňuje.

Na zákaznické lince i zákaznickém oddělení Vodafonu se všem 6 lidem, se kterými komunikují, vyjádřili, že žádné jejich objednávky nejsou v systému, a že mají svůj požadavek sdělit prostřednictvím dotazu na pece@vodafone.cz.

Zákazníci také tak učinili. Automaticky pak byl jejich dotaz zaregistrován s informací, že na něj bude odpovězeno do 3 pracovních dnů. V době psaní tohoto článku se zákazníci zatím odpovědi nedočkali.

Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak se k situaci postaví operátor. Pokud šlo o další chybu systému, pak by bylo velmi nespravedlivé, kdyby páteční iPhony v ceně do 4 tisíc korun zákazníkům prodal a v pondělí mnohem dražší Nokii N97 již pod cenou neprodal.

Našemu čtenáři děkujeme za tip na článek a podrobné popsání situace.


(Aktualizování 6. srpna v 13:12) Vodafone dnes mailem informoval zákazníky, že jim nakonec telefon Nokia N97 za cenu 7 577 korun dodá. Z důvodu pozdržení dodávky těchto telefonů od dodavatele však operátor telefony odešle, až budou naskladněné nové kusy. Vodafone očekává, že by se tak mělo stát 20. srpna 2009.

ČLÁNKY:, ,
Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Byla to jen otázka času, kdy přijde některý „ze známějších“ čínských výrobců a okopíruje charakteristický výřez displeje nového iPhonu X. Podobností…

App Store nyní umožňuje předobjednávky aplikací

App Store nyní umožňuje předobjednávky aplikací

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Tvůrci aplikací dostali skvělou možnost, jak zvýšit své šance na úspěch na App Store, kde je samozřejmě obrovská konkurence. Apple oznámil,…

Recenze Xiaomi Redmi Note 5A: králem mezi levnými?

Recenze Xiaomi Redmi Note 5A: králem mezi levnými?

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O Xiaomi by se dalo říct, že je králem levných smartphonů. Pokud si vybíráte nový telefon, ale nechcete sahat příliš hluboko…

Mobilní zobrazení