Mobilizujeme.cz

Nokia N8 dorazí ke konci září, začínají předobjednávky

  |  8 komentářů  |  autor:

Na Nokii se valí jedna pohroma za druhou. Nokia N8 dorazí na trh se značným zpožděním, navíc s vyšší cenou, než jakou výrobce garantoval při představení telefonu. Model N8 tak zapadne mezi nepříliš prodávané telefony. Jsou zde lepší a za méně.

Nokia N8 se měla dostat na trh už po tak dlouhé době od představení na začátku srpna. Bohužel, výrobce oznámil odložení až na konec září. Nevím nevím, čím v té době bude chtít model N8 oslovit, když konkurence už se dávno veze na daleko větší vlně úspěchu z multimediálních telefonů typu Samsung i9000 Galaxy S či S8500 Wave.

V Itálii je možné si Nokii N8 předobjednat (zde), přičemž cena se zastavila na závratných 469 Eurech. Nokia ještě krátce po představení telefonu vydala prohlášení, že telefon bude stát max. 370 Eur bez daní (444 Eur s daněmi). Nyní tedy mírně na ceně přidala, to je rozhodně krok špatným směrem. Pokud telefon bude stát v České republice nad 10 tisíc Kč, pak nemá sebemenší šanci na dobrou prodej.

Navštivte náš katalog mobilů a přesvědčte se sami, Nokia N8 rozhodně není kdovíjak vybavený model, který by měl vstupovat na evropské trhy s cenou 469 Eur. Sice má ve výbavě 12 Mpx fotoaparát, 3,5″ dotykový kapacitní displej, HDMI port a video přehrávač s podporou DivX/XviD, ale sráží se zejména 680 MHz procesorem a stále méně oblíbeným OS Symbian3.

(Podle vyjádření oficiálního českého prodejce se můžeme s Nokií N8 v České republice setkat nejdříve v říjnu – 15.10.2010, přičemž i tento termín není konečný.)

ČLÁNKY:,
První recenze na iPhone 8: jen pokrok v mezích zákona

První recenze na iPhone 8: jen pokrok v mezích zákona

DNES  |    |  diskuze (0)

Je nový iPhone 8 plnohodnotným nástupcem předešlé řady anebo jen pouhou iterací? Pojďme se nyní podívat, co si o tom myslí naši kolegové…

Geekbuying zlevňuje až o 20 % vybrané kategorie s elektronikou

Geekbuying zlevňuje až o 20 % vybrané kategorie s elektronikou

DNES  |    |  diskuze (0)

Přední zahraniční eshop si připravil pro své zákazníky velkou podzimní akci, ve které až do zhruba poloviny října zlevňuje vybrané kategorie s…

Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

DNES  |    |  diskuze (0)

Finská legenda pod taktovkou HMD Global ještě neřekla letos poslední slovo. Po představení top modelu v podobě Nokie 8 si pro nás…

Mobilní zobrazení