Mobilizujeme.cz

Nokia N8 – cena v Česku v předobjednávce láme rekordy

  |  3 komentáře  |  autor:

Sen o dobré ceně si nechme zdát, Nokia N8 bude s cenou 12-14 tisíc odsouzená k záhubě hned po uvedení na trh. Nejmenované české obchody přijímají předobjednávky, nabízí se černá, oranžová i stříbrná verze telefonu.

Nokia N8 se začíná objevovat na internetových stránkách předních českých eshopů. Ale co ta cena? První nejmenovaný obchod nabízí černou verzi telefonu v předobjednávce „prý“ za lákavou cenu 14 400 Kč z původních 15 500 Kč. Ušetříte tedy 1 100 Kč. Nevím tedy, jaký má prodejce kurz, ale v Itálii se její cena v eshopu pohybuje na úrovni 469 Eur – to je v přepočtu při kurzu 1 Euro =24,8 Kč – rovných 11 631 Kč.

Další český eshop nabízí stříbrnou verzi Nokie N8 za cenu 13 199 Kč. To je pokrok, avšak nepříliš přijatelný. Zde se o předobjednávce ani nehovoří, proto by mne docela zajímalo, jak dokáží objednávku ihned realizovat, když ještě telefon není v prodeji nikde na světě (k datu 7.8.2010).

Pak tu máme obchod prodávající oranžovou verzi telefonu za cenu 11 469 Kč s dostupností popsanou jako – Toto zboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost. Nejlevněji lze naopak oranžovou verzi s předstihem pořídit za 11 079 Kč s dostupností – Momentálně nedostupné. Tato cena je skvělá, dokonce o pět set nižší než avizovaná v Itálii. Další obchody následují. Všechny ceny však berme s rezervou, do uvedení telefonu se mohou změnit. Doufejme, že směrem dolů.

TIP: Všechny parametry telefonu Nokia N8 v katalogu mobilů.

ČLÁNKY:,
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

DNES  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

DNES  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení