Mobilizujeme.cz

Nokia Lumia 820 a Lumia 920: oficiální cena a dostupnost v ČR

  |  6 komentářů  |  autor:

České zastoupení Nokie dnes konečně odtajnilo oficiální ceny a dostupnosti pro obě nové Lumie, modely 820 a 920. Kdy dorazí do ČR a za kolik?

Téměř 4 měsíční čekání na první z nových očekávaných Lumií bude už brzy u konce. Tedy alespoň pro toho, kdo čekal a nepořídil si kousek už ze zahraničí, kde šly obě Lumie 820 a 920 do prodeje již před Vánocemi. Telefony budou v ČR dostupné ve značkových prodejnách Nokia, ve volném prodeji a také u vybraných operátorů, u kterých však bude dostupnost upřesněna až později.

Jako první dorazí na český trh Nokia Lumia 820, a to během ledna 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 12 990 Kč včetně DPH. Telefon bude dostupný v následujících barvách: červené, žluté, šedé, azurové, růžové a černé.

Nokia Lumia 820 lze pořídit v . e-shopech za cenu od .
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Vlajková loď Nokia Lumia 920 se dostane na náš trh o měsíc později, tedy v únoru 2013, za doporučenou maloobchodní cenu 16 990 Kč včetně DPH. K dispozici bude ve žluté, červené, šedé, bílé a černé barvě.

Nokia Lumia 920 lze pořídit v . e-shopech za cenu od .
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Co na stanovené ceny říkáte? Odpovídají výbavě obou dvou smartphonů s Windows Phone 8? A budete si některou z těchto novinek pořizovat?

ČLÁNKY:, , , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení