Mobilizujeme.cz

Nokia Lumia 800 stále není pořádným prodejním trhákem. Zkusí proto další barvy (aktualizováno)

  |  17 komentářů  |  autor: ,

Francouzské zastoupení společnosti Nokia potvrdilo připravované nové barevné verze telefonu Nokia Lumia 800. Po vzoru Nokie N9 se objeví v bílém provedení a možná i červeném hábitu. Výrobce tak chce oslovit ještě širší okruh lidí, potenciálních zájemců. Nokia Lumia 800 i přes prodejní úspěchy není trhákem všude, a to se musí změnit.

Aktualizováno (23. ledna 2012)  Minulý měsíc jsme vás prostřednictvím krátkého článku informovali o dalších plánovaných barevných variantách Nokie Lumia 800 – finské krásky s Windows Phone. Nyní, po necelém měsíci, se na internetu objevily nové důkazy o existenci bílé verze tohoto modelu. Ty pochází od skupiny vývojářů XDA Developers, kterým se podařilo v programu Data Package Manager, což je software pro správu firmwaru, objevit zmínky o bílém provedení Lumie 800.

TIP: Přečtěte si náš redakční test – Nokia Lumia 800 – recenze přehnaně vychvalovaného smartphonu.

 
Zmínka o bílé Nokii Lumia 800 v programu Data Package Manager

Z uniklých screenshotů vyplývá, že této Nokie v novém barveném kabátku by se mohly dočkat nejdříve trhy Portugalska a Švýcarska. Pokud se tak opravdu stane, nelze pochybovat o expanzi i do ostatních zemí, včetně té naší. Zdá se tedy, že Lumia 800 půjde po vzoru své starší sestry N9 a i ona získá bílé kryty. Pro milovníky stylových telefonů tu tedy bude další lákavý kousek.


Necháte se i vy zlákat bílou Lumií 800?

(29. prosince 2011) Nokia připravuje minimálně jednu další novou barevnou verzi telefonu Nokia Lumia 800. Má se jednat o bílé provedení telefonu, podobně jako u N9. Nasvědčují tomu uniklé rendery přístroje a podrobnosti mělo vyzradit i francouzské zastoupení Nokie. Souvislost s uvedením nové varianty hledejme v prodejnosti. Nokia Lumia 800 se prodává dobře, velmi dobře, ale Nokia a potažmo i Microsoft asi předpokládaly daleko vyšší počty, a tak se snaží ještě více oživit telefon barvičkami.

zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:,
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

DNES  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

DNES  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení