Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Nokia C2-06 Touch and Type – dualSIM vysouvák existuje

  |  3 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Nokia připravuje low-endový vysouvák s názvem Nokia C2-06 Touch and Type, který nabídne dotykový displej v kombinaci s klasickou alfanumerickou klávesnicí na výsuvné spodní části, dále prostředí Series 40 a podporu dualSIM pro využívání dvojice SIM karet.

(21. dubna 2011) Nokia C2-06 Touch and Type se zařadí po bok současných modelů s přídomkem Touch and Type, jmenovitě k C3-01 a X3-02. Půjde o hůře vybavený telefon výsuvné konstrukce s dotykovým rezistivním displejem (s rozlišením pravděpodobně jen QVGA), prostředím Series 40, audio konektorem 3,5 mm Jack, 2 Mpx fotoaparátem a funkcí dualSIM, díky které bude moci uživatel v telefonu používat dvě SIM karty.


Nokia C2-06 na špionážních fotografiích

Zatím není jisté, zdali budou obě SIM karty fungovat souběžně či bude potřeba mezi nimi ručně přepínat. Jisté ale naopak je, že ve výbavě bude scházet Wi-Fi a rychlá data 3G, což u telefonu nižší třídy není žádným překvapením. To je zatím vše, na oficiální představení Nokia C2-06 si budeme muset ještě počkat.

(9. června 2011) Nokia si nepohlídala jednu z fotografií telefonu, která se omylem objevila na blogu Nokia Conversation v souvislosti s podporou IPv6 v Ovi prohlížeči. Dala tím jasně najevo, že se telefon v budoucnu přeci jen bude prodávat. Nokia C2-06 Touch and Type by se snad už konečně mohla objevit i v Česku, dosavadní dvousimkové telefony (o nichž zřejmě netušil ani sám Stephen Elop, když nedávno tvrdil, že dvousimkové telefony bude Nokia chtít vyrábět) – X1-01 a C2-00 – byly určeny pro méně vyspělé země.

zdroj: hackintosh-india, via: GSMArena

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
JohnyAsbest
JohnyAsbest

nevypadá špatně, ale, kdyby tak tento dual sim vylezl před 2 lety současně s N86, které je velmi podobný, dále S40 je již zcela mimo současnou realitu, stejně tak jako foťák, takže lze asi předpokládat, že půjde spíše na trh Indie a Čajny.

blue.sun
blue.sun

Zajímalo by mne, proč je S40 (nebo v podstatě všechny základní firmwary) mimo realitu? Nebo jen zase další frikulín se smartfounem?

marcelkorv
marcelkorv

Přesně tak , někomu to stačí, já už sice taky přešel na smartphony, ale vzpomínám na to v dobrém. Tenkrát pro mně bylo hlavní, že tam šla opera mini. S40 od nokie je dobrý, ale platformě A200 od sony ericssonu se rovnat nemůže.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Android a iOS již mají 99,9 % podíl, ostatní systémy jsou mrtvé

Android a iOS již mají 99,9 % podíl, ostatní systémy jsou mrtvé

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Gartner ve své nejnovější zprávě potvrzuje, že v roce 2017 zemřely všechny zbývající operační systémy, které chtěly konkurovat dvojici Android a…

Land Rover Explore: odolný smartphone od britské automobilky

Land Rover Explore: odolný smartphone od britské automobilky

VČERA  |  Martin Skořepa  |  diskuze (0)

Výrobce poměrně robustních aut, které se nezaleknou ani horšího terénu či počasí, nyní přichází s ekvivalentem na poli smartphonů. Land Rover…

Doro 8040: smartphone ušitý na míru těm nejstarším

Doro 8040: smartphone ušitý na míru těm nejstarším

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Smartphone už nemusí být pro vaše prarodiče sprosté či přinejmenším nepříjemné slovo, které by v nich vyvolávalo obavy. Švédský výrobce dostal…

Mobilní zobrazení