Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Nejmenší telefon na světě pořídíte za jedenáct stovek

  |  1 komentář  |  autor: sponzorovaný obsah

Smartphone má dnes kdekdo. Mladí lidé se bez chytrého telefonu už ani neobejdou. V telefonu mají nainstalované nejrůznější aplikace, které jim usnadňují život. Navigace, sociální sítě, online slovník, krokoměr. Ne vždy je ale smartphone ku prospěchu. Jsou totiž situace, kdy si člověk řekne: „Kam s ním.“ Velký pětipalcový telefon i přes svoji chytrost občas překáží. V takovém případě přijde vhod nejmenší mobil na světě.

Při běhu, na letním festivalu, i při turistických výšlapech jsou velké mobilní telefony nadbytečné. Nejenže máte mnohdy strach, že svého miláčka někde ztratíte, ale zároveň ani nevíte, kam ho dát. Najednou si říkáte, že by přišel vhod nějaký malý kompaktní model, který zvládne jen to nejnutnější. A světe, div se, jeden takový tu je. Jedná se o nejmenší mobilní telefon Zanco tiny t1.

S telefonem můžete jen volat, posílat a přijímat zprávy

Při pohledu na Zanco tiny t1 jen stěží uvěříte, že se nejedná o atrapu, nýbrž o skutečný funkční telefon. S mobilem lze volat, posílat i přijímat SMS zprávy a na displeji o šířce 12,5 mm najdete čas i základní ikonky. 

Do telefonu uložíte až 300 kontaktů a 50 zpráv. S jeho rozměry 46,7 x 21 x 12 mm a váhou 13 g ho schováte téměř všude. Chytré aplikace do něj však nestáhnete, stejně tak se s telefonem Zanco tiny t1 nepřipojíte na internet. Na jeho obranu ale telefon rozhodně nemá nahrazovat plnohodnotně klasické mobily, má sloužit jako praktický záložní model.

Zanco tiny t1 je sice roztomilý, nikoliv však nadčasový

Desing telefonu na dnešní moderní dobu trochu pokulhává. Nejedná se totiž o nadčasový model, který byste si pořídili především kvůli nápaditému vzhledu, a to i přestože tvůrci mini zařízení se nad jeho krásou rozplývají. Řeč však může být maximálně o roztomilosti telefonu, a to díky jeho miniaturním rozměrům.

Pokud by stejný telefon byl vyráběn ve větším, rozhodně by nepatřil mezi favority. Naopak by se nejspíš zařadil k méně pořizovaným kouskům a k telefonům pro seniory. 

S originálním modelem za 1 100 Kč se snadno zapovídáte

Nové technologie myslí i na praktičnost, proto u telefonu Zanco tiny t1 najdete jednu velice praktickou vychytávku. Stejně jako starší modely „hloupých“ telefonů i tento má v horním rohu dírku na provlečení poutka. Snadno si ho tak lze pověsit na krk nebo navléct na ruku.

Svou malostí by se telefon hodil i ve variantě hodinek, o čemž bohužel tvůrci zatím neuvažují. Co ale naopak zákazníkům tvůrci slibují je, že se s originálním kouskem dají snadno do řeči a seznámí se s novými lidmi.

A kolik vlastně za takovou miniaturu mobilního telefonu zaplatíte? Nebojte, nejedná se o předražený výstřelek módy. Zanco tiny t1 stojí 53 dolarů, což vychází v přepočtu na české koruny na zhruba 1 100 Kč. 

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
hbx74
hbx74

Desing. To je jako dresink. Nebo pozink.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung nabízí pojištění náhodného poškození za 159 Kč měsíčně

Samsung nabízí pojištění náhodného poškození za 159 Kč měsíčně

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Známe to asi všichni – stačí chvilka nepozornosti, telefon nám vypadne z ruky a následuje řada starostí a zařizování. Samsung jde…

Telefon Google Pixel 3 na prvním renderu? Vypadá úchvatně

Telefon Google Pixel 3 na prvním renderu? Vypadá úchvatně

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Známý grafik Ben Geskin připravil render očekávaného telefonu Google Pixel 3, který by měl dorazit letos na podzim. Tip: 7+1…

OnePlus 6 už dostává první poměrně důležitou aktualizaci

OnePlus 6 už dostává první poměrně důležitou aktualizaci

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (1)

Model OnePlus 6 dostává první aktualizaci systému, a to poměrně důležitou. Společně s ní získáte možnost skrýt výřez displeje a…

Mobilní zobrazení