Mobilizujeme.cz

Nejlepší Nokia 900 s Windows Phone čeká na stanovisko – prodej či smrt (aktualizováno)

  |  4 komentáře  |  autor:

Nokia v utajení chystá model Nokia 900 Ace, ke kterému si nepohlídala oficiální promo video. To ukazuje telefon s Windows Phone v celé své kráse. Zdá se, že s Nokiemi Lumia 710 a 800 výrobce pouze zahájil novou éru, ale v blízké budoucnosti musí přinést i další modely, se kterými se pokusí bodovat. Nokia 900 Ace je dalším skvělým počinem, podobným Nokii 700 se Symbianem Belle.

(aktualizováno 15. prosince) Na internetu se dnes objevily nové snímky Nokie Lumia 900, zřejmě nejočekávanějšího mobilního telefonu finského výrobce za posledních pár měsíců. Na první pohled je znát, že se jedná o rendery a nikoliv reálné snímky přístroje. Telefon je na něm vyobrazen v červené barvě. Designově vychází z nádherného modelu Lumia 800 a i tentokrát se vzhled Nokii vyvedl. Ostatně, posuďte sami.

(8. prosince) Nokia Lumia 900 dnes dává opět vědět o své existenci. Stalo se tak díky statistikám při testování aplikace Times of India. V těch se nachází nejen model Lumia 900, ale také doposud neznámý model s označením Champagne. To v podstatě znamená potvrzení existence obou zařízení. O hardwarové konfiguraci se bohužel uniklý záznam nezmiňuje. V záznamu se ale objevuje nové označení Windows Phone 7.10.8725, které stále patří Windows Phone 7.5 Mango. Microsoft má totiž značení dosti nepřehledné, opět.


Statistiky, uniklé při testování aplikace Times of India

Co se samotné Nokie Lumia 900 týče, již delší dobu po internetu kolují hardwarové specifikace. Podle nich chystaná vlajková loď Nokie nabídne 4,3″ AMOLED ClearBlack displej, 1,4 GHz jednojádrový procesor, 1 GB RAM paměti, či 8 Mpx fotoaparát. Měla by být dostupná ve dvou verzích, které nabídnou 16 nebo 32 GB datové úložiště.

Více informací není prozatím bohužel k dispozici. To by se však mohlo změnit s nadcházejícím veletrhem CES v Las Vegas, který začíná již 10. ledna příštího roku. Nechme se tedy překvapit.

(18. listopadu) Nokia 900 Ace se objevila na oficiálním promo videu, které uniklo výrobci ještě před začátkem Nokia Worldu v říjnu letošního roku. Bylo určeno pro vývojáře, nicméně se dostalo i mimo ně. Jelikož Nokia video krátce po odhalení okamžitě omezila jen pro svou potřebu, aby nebylo veřejné, dá se předpokládat, že se telefon představení spíše dočká, než že by byl odsouzen k záhubě ještě před uvedením.

O výbavě telefonu zatím nemáme moc informací, nicméně vzhledově se trochu podobá Nokii 700, avšak disponuje větším dotykovým displejem. Předpokládáme, že by tento model mohla Nokia uvést na začátku roku 2012.

TIP: Podívejte se na telefon Nokia 900 na oficiálním promo videu.

ČLÁNKY:,
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení