Mobilizujeme.cz

Nafotili jsme nový Samsung Ativ S s Windows Phone 8 (exkluzivně)

  |  10 komentářů  |  autor:

V hale Samsungu na veletrhu IFA 2012 v Berlíně jsme dostali příležitost exkluzivně nafotit a krátce si ošahat nový Samsung Ativ S, tedy první smartphone s novými Windows Phone 8. Tady je.

Samsung představil model Ativ S na včerejší večerní tiskové konferenci v Berlíně, jenže novinářům se do ruky nedostal a nemohli si ho ani nafotit. My jsme dnes měli přímo v hale, kde vystavuje tento korejský výrobce, větší štěstí. Přinášíme vám pár snímků a krátce i první dojmy.

Ativ S je naživo velmi pěkný, díky kovovému tělu působí v ruce kvalitním dojmem. Ačkoliv šlo ještě o prototyp a zařízení jsme nesměli spustit, udělalo na nás dobrý dojem. Nokie bude mít jistě velkou konkurenci a bude se muset i na poli Windows Phone coby svého jediného OS budoucnosti, na který vsází, hodně snažit.

Telefon jsme měli jen pár minut, poté zaúřadovala místní ochranka, která měla za úkol vyvést všechny novináře (i přes pokyny vedení Samsungu, který nás k novince vzal).

Jak se vám líbí nový Samsung Ativ S coby první představený smartphone s Windows Phone 8. Bude velkou konkurencí pro připravované Nokie s Windows Phone 8?

ČLÁNKY:, , , ,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

DNES  |    |  2 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

DNES  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

DNES  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení