Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

MWC 2014 za dveřmi: co kdo a kdy představí?

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Mobilní kongres MWC 2014 se rychle blíží a postupně se tak rýsuje i harmonogram toho, co kdy který výrobce představí.

Pokud si nenecháváte utéct žádnou mobilní novinku, barcelonský kongres pro vás znamená nejdůležitější mobilní svátek. Výrobci zde i letos představí své vlajkové lodi, jmenovitě Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2, LG G2 Pro či HTC One 2. Nokia by pak měla odhalit i svůj první smartphone s Androidem. K vidění a vyzkoušení ale budou i jiné mobilní novinky, než jen smartphony a tablety.

Představení před zahájením MWC

V předvečer mobilního kongresu (23. února) budou již tradičně představeny některé novinky, se kterými nechtějí výrobci čekat na samotné oficiální představení kongresu a získat tak veledůležitý prostor jen pro sebe. Na letošním MWC 2014 má na neděli naplánovanou tiskovku čínské Huawei, a to od 15:00. Očekáváme zde představení nové vlajkové lodi Ascend P7, chytrých hodinek a dvojice tabletů.

První den na MWC 2014

Na první den kongresu MWC 2014 (24. února) mají nachystané tiskové konference výrobci Nokia, Sony, Samsung a ZTE. Začíná se již od rána, v 8:30 poběží souběžně tiskovky Nokie a Sony. Zatímco u Nokie bychom se měli dočkat zřejmě pokračovatele Lumie 925 s Windows Phone a prvního smartphonu s Androidem – Nokie X (Normandy), Sony údajně představí pokračovatele vlajkové lodi Xperia Z1, tedy model Z2 (Sirius), dále levný smartphone D230X či nástupce tabletu Xperia Tablet Z. Ani další novinky však nejsou vyloučené.

Dopoledne tiskovku stihne také ZTE, od 10:30, kde má výrobce dle slov z naší pozvánky představit zejména horké produktové novinky. Navečer prvního kongresového dne pak své novinky ukáže také Samsung. Tiskovou konferenci má naplánovanou na 20:00 a největším tahákem je bezesporu Galaxy S5 či jeho druhé chytré hodinky Galaxy Gear 2. generace. U těchto novinek ale zcela určitě neskončí a očekáváme spoustu dalších překvapivých modelů, třeba i prvního zařízení se systémem Tizen.

Další dny MWC a výrobci

V dalších dnech kongresu (25. až 27. února) již tiskovky předních mobilních výrobců nebudou na programu, místo toho bude čas vyzkoušení všech možných produktů, třeba i od méně známých společností. Rozhodně ale očekáváme, že ani výrobci jako LG a HTC, kteří nemají na letošní MWC 2014 naplánované tiskové konference, nepřijdou zkrátka a na svém stánku budou vystavovat nové produkty. U LG to bude zřejmě vylepšená vlajková loď LG G2 Pro či nová série L series III, u HTC se pak možná dočkáme vlajkové lodi HTC One 2.

Vše definitivně odhalí až samotný kongres MWC 2014 ve dnech 24. až 27. února, na kterém vás budeme s redakcí Mobilizujeme.cz provázet a vše podstatné vám přineseme na stránkách.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Luboš Srbpedes Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
pedes
pedes

Nějaké zprávy o Jolle a Sailfishi?

Luboš Srb
Luboš Srb

V rámci MWC zatím žádné. Uvidíme, třeba na něco narazíme přímo na místě.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei: Náš první skládací smartphone bude i první s 5G

Huawei: Náš první skládací smartphone bude i první s 5G

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Čínská společnost Huawei soutěží s konkurenčním korejským Samsungem o to, kdo dřív přijde s prvním skládacím smartphonem. Dlouho bylo…

Amazon ve vlastní reklamě ukazuje iPhone X bez výřezu. Proč?

Amazon ve vlastní reklamě ukazuje iPhone X bez výřezu. Proč?

DNES  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Amazon zaplavil trh novými službami a produkty. Nás však bude zajímat jeden konkrétní – jmenuje se Fire TV Recast…

iOS 12.1 vstupuje do veřejného betatestu, stahovat může každý

iOS 12.1 vstupuje do veřejného betatestu, stahovat může každý

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Před pár dny jsme informovali o tom, že update iOS 12.1 vstoupil do vývojářského testování a nebyl tudíž dostupný…

Mobilní zobrazení