Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

MWC 2014 za dveřmi: co kdo a kdy představí?

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Mobilní kongres MWC 2014 se rychle blíží a postupně se tak rýsuje i harmonogram toho, co kdy který výrobce představí.

Pokud si nenecháváte utéct žádnou mobilní novinku, barcelonský kongres pro vás znamená nejdůležitější mobilní svátek. Výrobci zde i letos představí své vlajkové lodi, jmenovitě Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2, LG G2 Pro či HTC One 2. Nokia by pak měla odhalit i svůj první smartphone s Androidem. K vidění a vyzkoušení ale budou i jiné mobilní novinky, než jen smartphony a tablety.

Představení před zahájením MWC

V předvečer mobilního kongresu (23. února) budou již tradičně představeny některé novinky, se kterými nechtějí výrobci čekat na samotné oficiální představení kongresu a získat tak veledůležitý prostor jen pro sebe. Na letošním MWC 2014 má na neděli naplánovanou tiskovku čínské Huawei, a to od 15:00. Očekáváme zde představení nové vlajkové lodi Ascend P7, chytrých hodinek a dvojice tabletů.

První den na MWC 2014

Na první den kongresu MWC 2014 (24. února) mají nachystané tiskové konference výrobci Nokia, Sony, Samsung a ZTE. Začíná se již od rána, v 8:30 poběží souběžně tiskovky Nokie a Sony. Zatímco u Nokie bychom se měli dočkat zřejmě pokračovatele Lumie 925 s Windows Phone a prvního smartphonu s Androidem – Nokie X (Normandy), Sony údajně představí pokračovatele vlajkové lodi Xperia Z1, tedy model Z2 (Sirius), dále levný smartphone D230X či nástupce tabletu Xperia Tablet Z. Ani další novinky však nejsou vyloučené.

Dopoledne tiskovku stihne také ZTE, od 10:30, kde má výrobce dle slov z naší pozvánky představit zejména horké produktové novinky. Navečer prvního kongresového dne pak své novinky ukáže také Samsung. Tiskovou konferenci má naplánovanou na 20:00 a největším tahákem je bezesporu Galaxy S5 či jeho druhé chytré hodinky Galaxy Gear 2. generace. U těchto novinek ale zcela určitě neskončí a očekáváme spoustu dalších překvapivých modelů, třeba i prvního zařízení se systémem Tizen.

Další dny MWC a výrobci

V dalších dnech kongresu (25. až 27. února) již tiskovky předních mobilních výrobců nebudou na programu, místo toho bude čas vyzkoušení všech možných produktů, třeba i od méně známých společností. Rozhodně ale očekáváme, že ani výrobci jako LG a HTC, kteří nemají na letošní MWC 2014 naplánované tiskové konference, nepřijdou zkrátka a na svém stánku budou vystavovat nové produkty. U LG to bude zřejmě vylepšená vlajková loď LG G2 Pro či nová série L series III, u HTC se pak možná dočkáme vlajkové lodi HTC One 2.

Vše definitivně odhalí až samotný kongres MWC 2014 ve dnech 24. až 27. února, na kterém vás budeme s redakcí Mobilizujeme.cz provázet a vše podstatné vám přineseme na stránkách.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
pedes
pedes

Nějaké zprávy o Jolle a Sailfishi?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Nový Apple iMac Pro v prodeji. Vyjde nejméně na 140 tisíc Kč

Nový Apple iMac Pro v prodeji. Vyjde nejméně na 140 tisíc Kč

VČERA  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Červnová konference Apple WWDC přinesla kromě nové verze iOS 11 či macOS i nějaký ten hardware. Pro mnoho…

Univerzální držák do auta nyní seženete za pouhých 100 korun

Univerzální držák do auta nyní seženete za pouhých 100 korun

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (1)

Používáte telefon v autě jako navigaci? Nebo třeba občas za jízdy vyřizujete hovory a potřebujete mít tedy obrazovku…

Samsung Notebook 9 Pen a Notebook 9 (2018) oficiálně představeny

Samsung Notebook 9 Pen a Notebook 9 (2018) oficiálně představeny

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Tak a je to venku. Společnost z Jižní Koreje dnes oficiálně představila novou řadu ultrabooků pro nadcházející rok.…

Mobilní zobrazení