Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

MWC 2014 za dveřmi: co kdo a kdy představí?

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Mobilní kongres MWC 2014 se rychle blíží a postupně se tak rýsuje i harmonogram toho, co kdy který výrobce představí.

Pokud si nenecháváte utéct žádnou mobilní novinku, barcelonský kongres pro vás znamená nejdůležitější mobilní svátek. Výrobci zde i letos představí své vlajkové lodi, jmenovitě Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2, LG G2 Pro či HTC One 2. Nokia by pak měla odhalit i svůj první smartphone s Androidem. K vidění a vyzkoušení ale budou i jiné mobilní novinky, než jen smartphony a tablety.

Představení před zahájením MWC

V předvečer mobilního kongresu (23. února) budou již tradičně představeny některé novinky, se kterými nechtějí výrobci čekat na samotné oficiální představení kongresu a získat tak veledůležitý prostor jen pro sebe. Na letošním MWC 2014 má na neděli naplánovanou tiskovku čínské Huawei, a to od 15:00. Očekáváme zde představení nové vlajkové lodi Ascend P7, chytrých hodinek a dvojice tabletů.

První den na MWC 2014

Na první den kongresu MWC 2014 (24. února) mají nachystané tiskové konference výrobci Nokia, Sony, Samsung a ZTE. Začíná se již od rána, v 8:30 poběží souběžně tiskovky Nokie a Sony. Zatímco u Nokie bychom se měli dočkat zřejmě pokračovatele Lumie 925 s Windows Phone a prvního smartphonu s Androidem – Nokie X (Normandy), Sony údajně představí pokračovatele vlajkové lodi Xperia Z1, tedy model Z2 (Sirius), dále levný smartphone D230X či nástupce tabletu Xperia Tablet Z. Ani další novinky však nejsou vyloučené.

Dopoledne tiskovku stihne také ZTE, od 10:30, kde má výrobce dle slov z naší pozvánky představit zejména horké produktové novinky. Navečer prvního kongresového dne pak své novinky ukáže také Samsung. Tiskovou konferenci má naplánovanou na 20:00 a největším tahákem je bezesporu Galaxy S5 či jeho druhé chytré hodinky Galaxy Gear 2. generace. U těchto novinek ale zcela určitě neskončí a očekáváme spoustu dalších překvapivých modelů, třeba i prvního zařízení se systémem Tizen.

Další dny MWC a výrobci

V dalších dnech kongresu (25. až 27. února) již tiskovky předních mobilních výrobců nebudou na programu, místo toho bude čas vyzkoušení všech možných produktů, třeba i od méně známých společností. Rozhodně ale očekáváme, že ani výrobci jako LG a HTC, kteří nemají na letošní MWC 2014 naplánované tiskové konference, nepřijdou zkrátka a na svém stánku budou vystavovat nové produkty. U LG to bude zřejmě vylepšená vlajková loď LG G2 Pro či nová série L series III, u HTC se pak možná dočkáme vlajkové lodi HTC One 2.

Vše definitivně odhalí až samotný kongres MWC 2014 ve dnech 24. až 27. února, na kterém vás budeme s redakcí Mobilizujeme.cz provázet a vše podstatné vám přineseme na stránkách.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
pedes
pedes

Nějaké zprávy o Jolle a Sailfishi?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Xiaomi ve svém portfoliu nabízí několik zajímavých a skvěle vybavených smartphonů. Mezi ně patří například i model Mi 5…

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

V Barceloně dnes Nokia představila upgradovanou vlajkou loď Nokia 8, která nese přídomek Sirocco. A již na první pohled…

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Samsung před malým okamžikem představil své nové vlajkové modely řady S9 a již nyní známe české ceny i dostupnosti.…

Mobilní zobrazení