Mobilizujeme.cz

Motorola Razr Maxx míří do Evropy s baterií větší, než má tabletofon Note

  |  8 komentářů  |  autor:

Motorola Razr Maxx je vpodstatě totožný model jako Motorola Razr, ovšem na zádech si nese baterii s navýšenou kapacitou 3300 mAh. To je více, než nabídne Samsung Galaxy Note. Razr Maxx však míří do Evropy, a možná bude i v České republice.

Motorola Razr Maxx je model, který se doposud prodával pouze v Americe. Oproti evropské Motorole Razr byl rozdíl jen ve dvou „drobnostech“. Tyto drobnosti z něj však dělají úplně jiný model. Prvním rozdílem je podpora rychlých LTE sítí, druhou pak vyšší kapacita baterie – konkrétně 3300 mAh. A právě tu druhou vlastnost si přinese Razr Maxx i na evropské trhy, kam se v květnu tohoto roku chystá.

TIP: přečtěte si, jak jsme v redakci otestovali evropskou verzi Motoroly Razr.


Černá í bílá varianta Motoroly Razr Maxx pro amerického operátora Verizon

Zajímavostí je, jak velká baterie se skrývá v poměrně malém těle. Samsung Galaxy Note, tabletofon s úhlopříčkou displeje 5,3″ má ve svém obřím těle baterii o kapacitě 2500 mAh, a Razr Maxx nabídne v mnohem menším těle, kde úhlopříčka displeje činí 4,3″, baterii s kapacitou 3300 mAh. Tento parametr mu dává velké šance na úspěch.

Ostatní specifikace zůstávají nezměněny. Zmíníme třeba qHD displej o výše zmíněné úhlopříčce s rozlišením 540 x 960 px, dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz, 1 GB operační RAM paměti, 16 GB uživatelské paměti, 8 Mpx fotoaparát či kevlarová záda. Jak bylo výše zmíněno, kapacita baterie narostla na 3300 mAh, a to oproti současným 1780 mAh.

Dostupnost byla oficiálně oznámena pro vybrané trhy Evropy, a také pro země Středního Východu. Uvidíme, jestli se tedy Razru Maxx dočkáme i v ČR. Měli byste o něj zájem? Láká vás větší baterie? Na závěr se ještě podívejte na propagační video od Motoroly. Z tohoto videa jsme si nakonec povšimnuli, že telefon bude v pase nepatrně silnější, poněvadž přechod k fotoaparátu není tak schodovitý, ale více pozvolný.

zdroj: PhoneArena

ČLÁNKY:, ,
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení