Mobilizujeme.cz

Motorola představila první kousky pro rok 2012 – modely Motoluxe a Defy Mini

  |  1 komentář  |  autor:

Motorola se jako první chopila příležitosti, a ještě před veletrhem CES 2012 v Las Vegas představila svoje dvě horké novinky, čímž vypálila rybník těm, co již tradičně čekají s představením na předvečer zahájení veletrhu. Jedná se o dva líbivé smartphony, z nichž jeden můžeme označit za odolný.

V roce 2012 sebrala prim při představení horkých novinek všem výrobcům Motorola, která nečekala až na veletrh CES, a už nyní nás láká na svoje nové modely. Jsou jimi smartphony střední třídy, které přicházejí s Androidem 2.3 Gingerbread, a mají za úkol neudělat díru do vaší peněženky. Jde o modely Motorola Motoluxe a Defy Mini.

Větší a výkonnější z dvojice je Motorola Motoluxe. Ta však není zcela novinkou, ve skutečnosti se jedná o dříve představený model Motorola XT615, který byl dostupný jen v Asii. Nyní by tak měl být dostupný i pro ostatní trhy. Jen pro připomenutí, telefon přichází s 800 MHz procesorem, 512 MB RAM, 8 Mpx fotoaparátem nebo 4″ displejem s rozlišením 854 x 480 px. Od střední třídy ani víc nečekejme. Jenom jsem si nemohl nepovšimnout designového prvku na spodní levé straně, který až nápadně připomíná poutko na Sony Ericsson Xperia Active. Motorola Motoluxe je v Evropě a Latinské Americe očekávána začátkem února.

 

Druhým, menším, avšak odolnějším modelem je Motorola Defy Mini. Jak již název napovídá, jedná se o menšího sourozence předchozích modelů Motorola Defy a novější Motorola Defy+. Defy Mini přichází s 3,2″ HVGA displejem, který je ukryt pod odolným sklem Gorilla Glass, k tomu však přidává voděodolnost a prachuvzdornost. Telefon je poháněn 600 MHz procesorem a nabízí 512 MB RAM paměti. Podporuje 3G sítě s rychlými daty HSDPA, dále Wi-Fi standardů b/g/n, Bluetooth 2.1, GPS a nezapomnělo se ani na sluchátkový 3.5 mm Jack. Fotoaparát s bleskem má 3 Mpx, přední kamerka VGA rozlišení. Priority telefonu jsou však jinde.

 

Motorola Defy Mini se bude prodávat na asijském trhu pod označením XT320. Na vybrané trhy Evropy a Latinské Ameriky dorazí společně s Motorolou Motoluxe počátkem února. Ani u jednoho modelu nepadla zmínka o ceně. Na závěr si prohlédněte video vyzdvihující přednosti nové Motoroly Defy Mini.

ČLÁNKY:, ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení