Mobilizujeme.cz

Motorola Flipside, Spice a Bravo – nová trojka s OS Android a MotoBLUR

  |  komentovat  |  autor:

Motorola se veze na úspěchu OS Android, představila tři novinky – Flipside, Space a Bravo. Předností je QWERTY klávesnice u dvou modelů, nadstavba prostředí MotoBLUR od Motoroly a solidní datová výbava.

Motorola Flipside  – 3,1″ displej a QWERTY

Motorola Flipside si potrpí na výsuvné QWERTY klávesnici se čtyřmi řádky kláves. K ovládání je určen 3,1″ HVGA (320 x 480 px) dotykový kapacitní displej. Telefon má operační systém Android 2.1 Eclair, tak jako ostatní nově představené modely, který je obohacen o nadstavbu MotoBLUR od Motoroly. Jedná se o prostředí domovských obrazovek a jejich využití.

Tento přístroj slibuje vysoký stupěň integrace sociálních sítí, má podporu rychlých dat HSDPA (až 7,2 Mb/s) , 3 Mpx fotoaparát, 2GB microSD kartu v balení a 256 MB RAM operační paměti.

Motorola Spice – QWERTY výsuvná dolů

Motorola Spice nese QWERTY klávesnici výsuvnou ze spodní hrany telefonu, má 3″ QVGA displej, 3 Mpx fotoaparát a podporu rychlých dat HSDPA (až 3,6 Mb/s). Rozměry telefonu jsou udány 97 x 61 x 16,8 mm a hmotnost 145 gramů.

Motorola Bravo – obří displej bez QWERTY

Motorola Bravo přijala daň za větší displej – nemá QWERTY. Displej má úhlopříčku 3,7″ a rozlišení FWVGA (480 x 854 px). Také baterie má zvýšenou kapacitu 1540 mAh. Telefon měří 109,5 x 63 x 13,3 mm a jeho hmotnost je 122 gramů. Stejně jako předchozí modely je osazen OS Android 2.1, má ovšem dvojnásobnou hodnotu operační paměti (512 MB RAM) a v balení také 2GB microSD kartu. Dále nabízí 3 Mpx fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth 2.1 a microUSB.

Nejvíce nás zajímá dostupnost telefonů v Česku, která není u současných modelů Motoroly zrovna dvakrát příjemná. Motorola Flipside má být dostupná ve vybraných státech, s tou tedy nepočítejme, Motorola Bravo v Severní Americe a Motorola Spice jen v méně rozvojových zemích. Uvidíme, jestli české zastoupení Motoroly některý z modelů přivede, osobně tomu příliš nevěřím.

ČLÁNKY:
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení