Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Motorola Flipside, Spice a Bravo – nová trojka s OS Android a MotoBLUR

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

Motorola se veze na úspěchu OS Android, představila tři novinky – Flipside, Space a Bravo. Předností je QWERTY klávesnice u dvou modelů, nadstavba prostředí MotoBLUR od Motoroly a solidní datová výbava.

Motorola Flipside  – 3,1″ displej a QWERTY

Motorola Flipside si potrpí na výsuvné QWERTY klávesnici se čtyřmi řádky kláves. K ovládání je určen 3,1″ HVGA (320 x 480 px) dotykový kapacitní displej. Telefon má operační systém Android 2.1 Eclair, tak jako ostatní nově představené modely, který je obohacen o nadstavbu MotoBLUR od Motoroly. Jedná se o prostředí domovských obrazovek a jejich využití.

Tento přístroj slibuje vysoký stupěň integrace sociálních sítí, má podporu rychlých dat HSDPA (až 7,2 Mb/s) , 3 Mpx fotoaparát, 2GB microSD kartu v balení a 256 MB RAM operační paměti.

Motorola Spice – QWERTY výsuvná dolů

Motorola Spice nese QWERTY klávesnici výsuvnou ze spodní hrany telefonu, má 3″ QVGA displej, 3 Mpx fotoaparát a podporu rychlých dat HSDPA (až 3,6 Mb/s). Rozměry telefonu jsou udány 97 x 61 x 16,8 mm a hmotnost 145 gramů.

Motorola Bravo – obří displej bez QWERTY

Motorola Bravo přijala daň za větší displej – nemá QWERTY. Displej má úhlopříčku 3,7″ a rozlišení FWVGA (480 x 854 px). Také baterie má zvýšenou kapacitu 1540 mAh. Telefon měří 109,5 x 63 x 13,3 mm a jeho hmotnost je 122 gramů. Stejně jako předchozí modely je osazen OS Android 2.1, má ovšem dvojnásobnou hodnotu operační paměti (512 MB RAM) a v balení také 2GB microSD kartu. Dále nabízí 3 Mpx fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth 2.1 a microUSB.

Nejvíce nás zajímá dostupnost telefonů v Česku, která není u současných modelů Motoroly zrovna dvakrát příjemná. Motorola Flipside má být dostupná ve vybraných státech, s tou tedy nepočítejme, Motorola Bravo v Severní Americe a Motorola Spice jen v méně rozvojových zemích. Uvidíme, jestli české zastoupení Motoroly některý z modelů přivede, osobně tomu příliš nevěřím.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
wpDiscuz
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Honor 9 Lite bude oficiálně představen 21. prosince

Honor 9 Lite bude oficiálně představen 21. prosince

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Honor dnes potvrdil, že 21. prosince v Shenzhenu představí nový smartphone. Podle nejnovějších informací by mělo jít o Honor 9 Lite, levnější…

Zákazníci chtějí raději aktualizace, než kupovat nový telefon

Zákazníci chtějí raději aktualizace, než kupovat nový telefon

DNES  |  Petr Louda  |  diskuze (0)

Pamatujete si ještě doby, kdy telefony byly prodávané ve výrazné slevě za podmínky, že se u mobilního operátora uvážete na dva…

Nokia 5 nyní dostává zkušební verzi Androidu 8.0 Oreo

Nokia 5 nyní dostává zkušební verzi Androidu 8.0 Oreo

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že Nokia 8 dostala aktualizaci na Android 8.0 Oreo a nyní se dozvídáme,…

Mobilní zobrazení