Mobilizujeme.cz

Motorola FlipOut – Android 2.1 s nadstavbou MotoBlur oficiálně

  |  komentovat  |  autor:

Motorola oficiálně představila atypický model FlipOut. V Evropě se objeví během června, vyloučeno není, že se s ní setkáme i v Česku.

Motorola FlipOut zaujme na první pohled konstrukcí, která má QWERTY klávesnici s pěti řádky znaků ukrytou pod displejem. Dostat se k ní lze otočením spodní části o 180 stupňů kolem osy. Operační systém Android 2.1 je vylepšen prostředím MotoBlur, obrazovku doplňují různé widgety.

Telefon má na tloušťku pouhých 17 mm, což je vzhledem ke konstrukci opravdu málo, a hmotnost 120 gramů. Dotykový displej má úhlopříčku 2,8″ a rozlišení QVGA (320 x 240 px). Zřejmé je zaměření na sociální sítě – Facebook, MySpace, Twitter. Model FlipOut má také Wi-Fi, A-GPS, digitální kompas, služby Google, prohllížeč WebKit s podporou Adobe Flash, 3,5 mm konektor Jack, 3 Mpx fotoaparát s funkcemi od výrobce Kodak, 512 MB vnitřní paměti, microSD slot (s 2GB kartou v balení) a technologii CrystalTalk PLUS.

V prodeji se objeví paleta sedmi barevných variant – bílá, zelená, červená, modrá, šafránově žlutá, lékořicová a malinová. Pokud byste zatoužili poznat telefon detailněji dříve, než se objeví v obchodech, máme pro vás několik videí od výrobce.

Motorola FlipOut – začínáme

Motorola FlipOut – domovská obrazovka

Motorola FlipOut – správa kontaktů

Motorola FlipOut – správa zpráv

Motorola FlipOut – vytváření zpráv

ČLÁNKY:
Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (1)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Mobilní zobrazení