Mobilizujeme.cz

Motorola Atrix 4G – výkonný mutant s 1GB RAM a Nvidia Tegra2

  |  1 komentář  |  autor:

Motorola Atrix 4G je super výkonný mobil s dvoujádrovým procesorem Nvidia Tegra2, 1GB RAM paměti, 4″ displejem, rychlými daty HSPA+, Androidem 2.2 a extra baterií o kapacitě 1930 mAh.

Motorola Atrix 4G svými vlastnostmi má už poměrně blízko k počítači, i přesto jej nalezneme mezi mobilními telefony představenými na veletrhu CES. Telefon disponuje dvoujádrovým procesorem Nvidia Tegra2 s taktem 1GHz na každém jádře, 1GB RAM paměti, 4″ dotykovým displej s rozlišením qHD (540 x 960 px), 16 GB vnitřní pamětí s rozšířením miroSD kartou o dalších 32GB.

Telefon má slušný 5 Mpx fotoaparát s autofocusem, LED bleskem a funkcemi jako geotagging či stabilizátor obrazu. Video pořídí v HD 720p rozlišení s 30 snímky/s. Druhá VGA kamerka nad displejem nalezne účel pro videohovory.


Motorola Atrix 4G – oficiální fotografie

Motorola Atrix má rozměry 116,8 x 63,5 x 10,1 mm a hmotnost přijatelných 136 gramů. Operační systém Android 2.2 Froyo je obohacen o nadstavbu prostředí MotoBlur a aktivní widgety na pozadí obrazovek. Na těle telefonu je 3,5 mm konektor Jack a microUSB. Z datové výbavy jmenujme HSPA+ (download až 14,4 Mb/s, upload 5,76 Mb/s), bezdrátové Wi-Fi (802.11 b/g/n) s DLNA, Bluetooth 2.1 s A2DP profilem.

Nejen v Americe si uživatelé telefonu užijí plnohodnotné navigace Google map spolu s digitálním kompasem. Telefon dovede také aktivně redukovat okolní šum při hovoru a vydrží neskutečně dlouho v pohotovostním režimu, celých 250 hodin, či 9 hodin hovorů. To zaručí Li-Ion baterie o kapacitě nevídaných 1930 mAh. O přítomnosti Adobe Flash Playeru 10.1 se výrobce taktéž zmiňuje.


Motorola Atrix 4G – oficiální fotografie

Motorola Atrix 4G se objeví přednostně u amerického AT&T či britského Orange. Další země budou následovat. V Česku chybí zastoupení divize mobilních telefonů, a tak se s telefonem setkáme jen výjimečně v prodeji.

ČLÁNKY:,
Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  diskuze (0)

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

DNES  |    |  2 komentáře

Asi už víte, že nákupem elektroniky přímo z Číny se dá někdy docela slušně ušetřit. Dnes se podíváme na chytré hodinky, které…

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

DNES  |    |  diskuze (1)

Jak už je u japonského výrobce mobilních telefonů Sony zvyklostí, tak i letos představí v pořadí již druhou vlajkovou loď společně s…

Mobilní zobrazení