Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Mobilní internet od T-Mobile – vstřícný krok k zákazníkům

  |  2 komentáře  |  autor: Jakub Vrbacký

Operátor T-Mobile reaguje na rostoucí podíl chytrých telefonů mezi uživateli chytrým krokem. Zároveň se chlubí velkými čísly svých zákazníků, kteří využívají služeb internetu.

800 000 lidí za jeden rok

To je číslo odpovídající počtu těch, kdo si za první rok existence služby „Internet na den“ tuto službu aktivovali. Celkově využívá služeb internetu přes milion zákazníku T-Mobilu. Lidé také chtějí platit méně, a proto stále více využívají pevného denního nebo měsíčního účtování, které je určeno pro tarifní i Twist zákazníky a dává jim naprostou jistotu, kolik za surfování utratí. Zákazníci si tak mohou užívat mobilní internet bez starostí.

Úplné využití chytrého telefonu si dnes bez datového balíčku nelze představit. Čím dál více zákazníků si kromě toho uvědomuje, že datové přenosy za pevnou cenu pomáhají chránit jejich peněženku před neočekávanými výdaji,“ říká Jiří Hašek, ředitel řízení kategorie a produktů společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Účtování podle objemu přenesených dat je v dnešní době rozšíření mobilního internetu již minulostí.“

Automaticky zaplatíme méně

Stále ještě existují zákazníci, kteří mají nastaveno účtování podle objemu přenesených dat. Ti mohou být – například po pořízení chytrého telefonu, který si neustále stahuje nové informace, maily, synchronizuje, aktualizuje widgety atd.  – nepříjemně zaskočeni výší svého účtu za mobilní internet. Počet těchto případů roste a T-Mobile eviduje měsíčně zhruba 6500 dotazů na toto téma. Právě proto, aby T-Mobile ochránil zákazníky před nepříjemným překvapením nad výší účtů za mobilní data, zahájí v nejbližších dnech převod všech uživatelů, kteří mají nastaveno účtování dle objemu přenesených dat, na Internet v mobilu na den. S ním zaplatí za surfování 24 korun s DPH za 24 hodin.

Převod bude probíhat postupně: Nejprve se dočkají ti, kteří zatím mobilní internet nevyzkoušeli. Aktivní uživatelé, kteří v současné době platí podle objemu přenesených dat, budou o chystaném kroku s dostatečným časovým předstihem informováni. Například prostřednictvím SMS, telefonátu ze Zákaznického centra T-Mobile, na faktuře či dopisem. Je pak zcela na jejich uvážení, zda budou chtít Internet v mobilu na den aktivovat, či zůstanou u původního systému účtování.

Každý zákazník může přejít na původní způsob účtování kdykoli, zavoláním na zákaznické centrum nebo prostřednictvím SMS ve tvaru „IDEN D“ na 4603. „Našim zákazníkům chceme nabídnout bezpečnou variantu účtování, ale je samozřejmě na zákazníkovi samotném, které možnosti dává přednost,“ uzavírá Hašek.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jirka
Jirka

Obávám se, ale tuto službu má již několik let Vodafone, který si za 24 hodin surfování účtuje 17Kč!

guliver
guliver

U T-Mobile spočítali že už není výnosné okrádat zákazníky učtováním CSD, a že bude lepší jim za pár kb kterými synchronizují počasí napálit platbu za den. A tady to ještě někdo prezentuje jako vstřícný krok. Operátor je zloděj a jiný nebude. Pouze mění způsoby jak klienta okrást. Kdo mu na to skočí je dost naivní včetně autora článku, pokud není článek zaplacený.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung Galaxy Note 9 má přijít dříve, než se čekalo

Samsung Galaxy Note 9 má přijít dříve, než se čekalo

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Nejnovější informace hovoří o tom, že nadcházející vlajkový model Samsung Galaxy Note 9 přijde o měsíc dříve, než se…

LG Q7: voděodolnost, slušná výbava, a nevyříznutý displej

LG Q7: voděodolnost, slušná výbava, a nevyříznutý displej

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Nejnovější telefon od LG vychází z vlajkového modelu společnosti, ale díky několika kompromisům by měl vyjít podstatně levněji. Ne…

Google pracuje na tajném AR headsetu. Oživí snad Google Glass?

Google pracuje na tajném AR headsetu. Oživí snad Google Glass?

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

V průběhu posledních několika let můžeme jasně sledovat extenzi zábavního průmyslu o technologie spojené s virtuální realitou. Za zhruba…

Mobilní zobrazení