Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Mobilní aplikace ZUNO je rychlá a hravá

  |  komentovat  |  autor: redakce

Žádná četba příruček a vysedávání u monitoru, ke spokojenosti vám bude stačit jen malá chvilka a mobil. Mobilní aplikace online banky ZUNO je rychlá a hravá potvůrka. Vše od žádosti o založení účtu, aktivace, až po zadání PINU, probíhá v telefonu.

Je přístupná jak pro fanoušky iPhonu, tak pro telefony s Androidem, a nyní si ji stáhlo již přes 33 tisíc lidí. Aplikace je volně ke stažení na AppStore a Google Play. Benefit, který vám tato apka nabízí, je například skenování faktur, v tom je jedna z prvních. Samozřemě dále nabízí nejdůležitější funkce online bankingu.

Martin Kolesár ze ZUNO, který stál u jejího zrodu, říká: „Uživatelé mohou platit účty skrze integrovanou čtečku faktur, najít nejbližší bankomat ve vyhledávači bankomatů nebo si spočítat půjčku rychle a přímo v mobilním zařízení. Aplikace má zároveň přehledné a jednoduše řešené uživatelské prostředí s intuitivní navigací.“

Apka vznikla přibližně před rokem, v době, kdy na českém a slovenském trhu bylo těchto aplikací jako šafránu. ZUNO nabídlo něco, co je nejen unikátní, ale také funkční. A snaží se dále zlepšovat, co je dnes novinka, se zítra ztratí v prachu dějin.

 

Nově upravená verze je již v oběhu

ZUNO již nabízí vylepšenou verzi, ve které zpřístupňuje volbu jazyka a stažení aplikace pro telefony s fotoaparáty bez autofocusu pro skenování faktur. Dále se připravuje nová funkce PayNow, která klientům nabízí lehce převádět prostředky skrze poskytnutí čísla pro SMS či emailu příjemce.

Nyní právě běží soutěž s názvem Mise Ice Hotel. Všechny služby, které ZUNO banka skrz tuto mobilní aplikaci nabízí, můžete používat na všemožných místech, které vás jen napadnou.V průběhu šesti týdnů budou prostřednictvím hlasování vybráni výherci šesti kamer GoPro i hlavní výhry, pobytu pro dva v ledovém hotelu ve švédském Jukkasjärvi.

Vaše pobočky v kapse se otevírají na celém světě

Mise je jednoduchá. Soutěžící po stažení aplikace od ZUNO zadá svou polohu, vyfotí se, napíše krátký odkaz a příspěvek přidá na fanouškovskou stránku ZUNO na Facebooku. Ze všech přidaných fotek bude vznikat živá online mapa „kapesních poboček“.

Kapesní pobočky se otevírají po celém světě. Češi a Slováci zakládají pobočky nejen v evropských centrech jako je Francie, Německo, Finsko či Švédsko, ale také v Číně, Nepálu, USA, Afghanistánu a Kambodži. Za necelé dva týdny se do kampaně zapojilo více než 400 soutěžících. Výherci obdrží GoPro kamery – což jsou další ceny, které banka rozdává každých 14 dní až do skončení soutěže.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Xiaomi ve svém portfoliu nabízí několik zajímavých a skvěle vybavených smartphonů. Mezi ně patří například i model Mi 5…

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

V Barceloně dnes Nokia představila upgradovanou vlajkou loď Nokia 8, která nese přídomek Sirocco. A již na první pohled…

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Samsung před malým okamžikem představil své nové vlajkové modely řady S9 a již nyní známe české ceny i dostupnosti.…

Mobilní zobrazení