Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Mobilizujeme.cz na veletrhu IFA 2013 – konec reportáže

  |  3 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Vydáváme se do centra dění dalšího ročníku jednoho z největších veletrhů mobilních technologií. IFA 2013 odhalí řadu zajímavých novinek, sledujte vše s námi na Mobilizujeme.cz.

IFA 2013 sice začíná oficiálně až v pátek 6. září, pro novináře je však jako každoročně většina novinek odhalena již s předstihem (4. – 6. září). Co všechno se chystá? Přehled plánovaných zařízení najdete v našem dřívějším článku: IFA 2013 za dveřmi. Novinky představí Samsung, Sony a další. Další informace budeme nyní přidávat do tohoto článku. Očekávejte fotky z naší cesty, z města, z veletrhu a celkově vše, co nám přijde jako zajímavé, abychom vám sprostředkovali atmosféru a dění celého veletrhu IFA 2013. Jdeme na to!

Pátek 6. září

Dnes jsme naposledy oběhli poslední stánky, kde jsme sbírali materiál pro nadcházející dny. Těště se na videa, fotky a první dojmy ze zařízení Samsung Galaxy Gear, Galaxy Note 10.1 (edice 2014), Acer Liquid S2, Toshiba Excite Write a poohlédneme se také za tiskovou konferencí společnosti LG.

 

Čtvrtek 5. září

21:00 – Opět jsme na hotelu a zpracováváme pro vás další materiály. Můžete se těšit na LG G Pad 8.3, kde vám své první dojmy sepisuje Tomáš, případně na Davidovo první pohled LG G2. A Luboš? Ten vydává rozkazy na všechny strany, tváří se strašně důležitě a vyřizuje emaily..

18:00 – Ten, kdo vyrábí i televizory a nepředstavil modely s Ultra HD 4K rozlišením, na IFA nemůže existovat. Zde velmi příjemně pojatá hala Toshiby.

16:00 – LG nám svojí obří stěnou složenou ze 118 3D televizorů, na které běžely 3D upoutávky, doslova vyrazilo dech.

14:30 – Některé části výstaviště vypadají, jako kdyby se ani nevědělo, že zítra ráno budou brány otevřeny pro veřejnost.

11:30 – Výstaviště na největší nával návštěvníků teprve čeká. Vše vypukne zítra ráno.

10:44 – Na místě, kde bude Samsung vystavovat, probíhají horečné přípravy. Jednotlivé produkty například stále vystavené nejsou.

10:30 – David hledá, kudy by se dostal do stále uzavřených hal některých vystavovatelů. Třeba LG otevře tu svojí teprve v 15:00.

Středa 4. září

22:00 – Jsme na hotelu a Luboš začíná zpracovávat videa, s těmi nejzajímavějšími nebudeme na nic čekat a ještě během večera/noci si je budete moci na Mobilizujeme.cz v HD kvalitě přehrát. Zároveň Tomáš píše první dojmy k Sony Xperia Z1 a David pak první dojmy ke Galaxy Note 3 a také pracuje na editaci fotek z celého dne. Zítra se vydáme na samotné místo konání veletrhu IFA, kde si vyzkoušíme další produkty a natočíme další videopohledy.

20:32 – David s Tomášem pro vás již natáčejí živý videopohled na Galaxy Note 3. Těště se ještě dnes na první dojmy z některých zařízení.

 

20:30 – Jdeme na vyzkoušení žhavých novinek od Samsungu, v hale je sice narváno k prasknutí, ale velký zájem o nové produkty nás žene kupředu.

18:40 – Jsme na místě, za námi se celá hala rychle plní.

18:25 – Všichni již netrpělivě čekají, až se otevřou brány Tempodromu. Někteří vše pozorují ze střechy okolní budovy.

 

18:00 – Jsme na místě, pokud bychom se chtěli dostat na akci bez čekání, museli bychom se maskovat třeba za místní kuchaře.

17:00 – Dostali jsme akreditační karty a zanedlouho vyrazíme směr Tempodrom, kde se stejně jako vloni odehraje i letos tiskovka Samsungu.

16:30 – Na tiskové konferenci Sony se podle očekávání ukázala nová Xperia Z1. Zanedlouho si ji vyzkoušíme a natočíme první pohled.

12:30 – Dlouhou cestu vlakem jsme si zkrátili závody v Asphalt 8

10:40 – Projíždíme Děčínem, takže zanedlouho opustíme ČR a překročíme hranice s Německem. Ozveme se až s nějakými zajímavostmi..

20130904-104206.jpg

00:00 – Dnes po 8h vyrážíme směr Berlín. Sestavu redakce Mobilizujeme.cz na letošní veletrh IFA 2013 prozrazuje trojice akreditací..

ČLÁNKY:, ,
Podle Applu jsme již blízko k tomu, aby počítačům odzvonilo

Podle Applu jsme již blízko k tomu, aby počítačům odzvonilo

VČERA  |  Tomáš Richter  |  6 komentářů

Společnost Apple odvysílala novou reklamu. Jde o příběh holčičky, která užívá iPad Pro v různých situacích. Pointu minutového videa naleznete v…

Honor Holly 4 míří do Evropy pod názvem Honor 6A Pro

Honor Holly 4 míří do Evropy pod názvem Honor 6A Pro

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Honor je jeden z mála výrobců, který pouští do různých částí částí světa ten samý smartphone pod různými jmény. To platí…

Operátoři útočí. Nové balíčky nejsou neomezené, spíše podvodné

Operátoři útočí. Nové balíčky nejsou neomezené, spíše podvodné

VČERA  |  Jakub Fišer  |  17 komentářů

Blíží se nový rok a trojice hlavních operátorů již představila plány na rok 2018. Ten se podle nich ponese v duchu…

Mobilní zobrazení