Mobilizujeme.cz

Mobilizujeme.cz na veletrhu IFA 2013 – konec reportáže

  |  3 komentáře  |  autor: ,

Vydáváme se do centra dění dalšího ročníku jednoho z největších veletrhů mobilních technologií. IFA 2013 odhalí řadu zajímavých novinek, sledujte vše s námi na Mobilizujeme.cz.

IFA 2013 sice začíná oficiálně až v pátek 6. září, pro novináře je však jako každoročně většina novinek odhalena již s předstihem (4. – 6. září). Co všechno se chystá? Přehled plánovaných zařízení najdete v našem dřívějším článku: IFA 2013 za dveřmi. Novinky představí Samsung, Sony a další. Další informace budeme nyní přidávat do tohoto článku. Očekávejte fotky z naší cesty, z města, z veletrhu a celkově vše, co nám přijde jako zajímavé, abychom vám sprostředkovali atmosféru a dění celého veletrhu IFA 2013. Jdeme na to!

Pátek 6. září

Dnes jsme naposledy oběhli poslední stánky, kde jsme sbírali materiál pro nadcházející dny. Těště se na videa, fotky a první dojmy ze zařízení Samsung Galaxy Gear, Galaxy Note 10.1 (edice 2014), Acer Liquid S2, Toshiba Excite Write a poohlédneme se také za tiskovou konferencí společnosti LG.

 

Čtvrtek 5. září

21:00 – Opět jsme na hotelu a zpracováváme pro vás další materiály. Můžete se těšit na LG G Pad 8.3, kde vám své první dojmy sepisuje Tomáš, případně na Davidovo první pohled LG G2. A Luboš? Ten vydává rozkazy na všechny strany, tváří se strašně důležitě a vyřizuje emaily..

18:00 – Ten, kdo vyrábí i televizory a nepředstavil modely s Ultra HD 4K rozlišením, na IFA nemůže existovat. Zde velmi příjemně pojatá hala Toshiby.

16:00 – LG nám svojí obří stěnou složenou ze 118 3D televizorů, na které běžely 3D upoutávky, doslova vyrazilo dech.

14:30 – Některé části výstaviště vypadají, jako kdyby se ani nevědělo, že zítra ráno budou brány otevřeny pro veřejnost.

11:30 – Výstaviště na největší nával návštěvníků teprve čeká. Vše vypukne zítra ráno.

10:44 – Na místě, kde bude Samsung vystavovat, probíhají horečné přípravy. Jednotlivé produkty například stále vystavené nejsou.

10:30 – David hledá, kudy by se dostal do stále uzavřených hal některých vystavovatelů. Třeba LG otevře tu svojí teprve v 15:00.

Středa 4. září

22:00 – Jsme na hotelu a Luboš začíná zpracovávat videa, s těmi nejzajímavějšími nebudeme na nic čekat a ještě během večera/noci si je budete moci na Mobilizujeme.cz v HD kvalitě přehrát. Zároveň Tomáš píše první dojmy k Sony Xperia Z1 a David pak první dojmy ke Galaxy Note 3 a také pracuje na editaci fotek z celého dne. Zítra se vydáme na samotné místo konání veletrhu IFA, kde si vyzkoušíme další produkty a natočíme další videopohledy.

20:32 – David s Tomášem pro vás již natáčejí živý videopohled na Galaxy Note 3. Těště se ještě dnes na první dojmy z některých zařízení.

 

20:30 – Jdeme na vyzkoušení žhavých novinek od Samsungu, v hale je sice narváno k prasknutí, ale velký zájem o nové produkty nás žene kupředu.

18:40 – Jsme na místě, za námi se celá hala rychle plní.

18:25 – Všichni již netrpělivě čekají, až se otevřou brány Tempodromu. Někteří vše pozorují ze střechy okolní budovy.

 

18:00 – Jsme na místě, pokud bychom se chtěli dostat na akci bez čekání, museli bychom se maskovat třeba za místní kuchaře.

17:00 – Dostali jsme akreditační karty a zanedlouho vyrazíme směr Tempodrom, kde se stejně jako vloni odehraje i letos tiskovka Samsungu.

16:30 – Na tiskové konferenci Sony se podle očekávání ukázala nová Xperia Z1. Zanedlouho si ji vyzkoušíme a natočíme první pohled.

12:30 – Dlouhou cestu vlakem jsme si zkrátili závody v Asphalt 8

10:40 – Projíždíme Děčínem, takže zanedlouho opustíme ČR a překročíme hranice s Německem. Ozveme se až s nějakými zajímavostmi..

20130904-104206.jpg

00:00 – Dnes po 8h vyrážíme směr Berlín. Sestavu redakce Mobilizujeme.cz na letošní veletrh IFA 2013 prozrazuje trojice akreditací..

ČLÁNKY:, ,
Revoluce? Po nerozbitném displeji přijde displej samoopravitelný

Revoluce? Po nerozbitném displeji přijde displej samoopravitelný

DNES  |    |  diskuze (1)

Některé telefony od Motoroly již používají tzv. ShatterShield, tedy marketingově nazvané řešení téměř nerozbitného displeje. Tento panel totiž není vyrobený ze skla,…

Vernee Thor Plus: obří 6200 mAh baterie v luxusním kovovém těle

Vernee Thor Plus: obří 6200 mAh baterie v luxusním kovovém těle

DNES  |    |  3 komentáře

Nový telefon Vernee Thor Plus je ideálním řešením pro každého, kdo už nechce smartphone nabíjet každý den a zároveň vyžaduje prémiové zpracování…

Galaxy Note 8 nabídne duální fotoaparát s optickým zoomem

Galaxy Note 8 nabídne duální fotoaparát s optickým zoomem

DNES  |    |  4 komentáře

Samsung Galaxy Note 8, stejně jako zbytek mobilní smetánky, má disponovat duálním fotoaparátem. Informace uniklé z korejských zdrojů napovídají, jakým fotoaparátem se…

Mobilní zobrazení