Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Mobilizujeme.cz na světovém mobilním kongresu MWC 2013

  |  4 komentáře  |  autor: redakce

Redakce Mobilizujeme.cz už je s předstihem v místě konání světového mobilního kongresu MWC 2013. Největší mobilní akce roku začíná oficiálně až v pondělí, my už jsme naše zpravodajství zahájili v pátek. Sledujte nás a žijte akcí spolu s námi.

Přejít na nejnovější příspěvek.

Kapitoly článku podle dnů:

» Středa
» Úterý
» Pondělí
» Neděle
» Sobota
» Pátek

(Původní text před zahájením kongresu)

Letošní ročník, konající se ve dnech pondělí 25.2. – čtvrtek 28.2. 2013, bude odlišný od těch předchozích. Už jen z toho důvodu, že kongres MWC 2013 se v Barceloně přestěhoval do nových, větších prostor, z výstaviště Fira de Barcelona do nově vzniklého moderního výstaviště Fira de Via. Nebudeme se tak již nadále setkávat s dvojicí věží u vstupní brány, které se staly symbolikou MWC.

A na co se těšit? Přední mobilní výrobci jako je HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony, ZTE a další budou prezentovat své novinky pro rok 2013. Někteří výrobci chystají i velké tiskové konference, někteří budou mít alespoň stánek na výstavišti. Pro nás to znamená jediné, získat pro vás co nejvíce materiálů, fotek, videí a celkově všeho, čím u vás zabodovat.

V tomto článku budeme zveřejňovat veškeré informace, které během nadcházejících dnů získáme. Budou to nejen ty oficiální, z tiskovek a stánků výrobců, ale také vše ze zákulisí kongresu MWC 2013.


Středa – 18:30 – S letošním mobilním kongresem MWC 2013 se v pěkné podvečerní atmosféře loučíme, na místě budeme až zase za rok. Děkujeme všem za přízeň a budeme se těšit na příští ročník.

Středa – 17:00 – Po výstavišti jsme potkávali různé maskoty. Chybět nemohl ani Android.

Středa – 15:00 – Různé redakce a magazíny vyhlásily nejlepší produkty letošního MWC 2013. Ceny v podobě sošek si odnesl například tablet Sony Xperia Tablet Z.

Středa – 13:00 – Nesedí vám zde něco? U Alcatelu One Touch Star jsme narazili na systémovou informaci o přítomnosti Androidu 4.1 Jelly Bean, i když na obrázku je vyobrazena ještě starší verze 4.0 Ice Cream Sandwich.

Středa – 11:30 – Ale ani Samsung na tom není špatně…

Středa – 11:00 – Na stánku ZTE nás zaujaly spíše pohledné modelky, než nové telefony.

Kapitoly článku podle dnů:

» Středa
» Úterý
» Pondělí
» Neděle
» Sobota
» Pátek

ČLÁNKY:, , ,
Samsung Galaxy A5 (2018) ukazuje svůj Infinity displej

Samsung Galaxy A5 (2018) ukazuje svůj Infinity displej

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O řadě Galaxy A pro rok 2018 od Samsungu již proběhlo mnoho spekulací. Modely se chystá Samsung představit již na začátku…

První majitelé Moto Z a Z2 Force začínají testovat Android 8.0

První majitelé Moto Z a Z2 Force začínají testovat Android 8.0

VČERA  |  Jan Hobler  |  diskuze (0)

Společnost Lenovo, respektive Motorola nedávno oslovila své brazilské uživatele za účelem přípravy aktualizací na Android Oreo. Konkrétně se má jednat o…

Do ČR míří další zásoby s iPhonem X. Již brzy bude dostupný

Do ČR míří další zásoby s iPhonem X. Již brzy bude dostupný

VČERA  |  Luboš Srb  |  3 komentáře

Nový iPhone X (recenze) opět míří na pulty českých prodejců, nebo minimálně na sklad oficiálního českého Apple Storu, na kterém před…

Mobilní zobrazení