Mobilizujeme.cz

Mobilizujeme.cz na světovém mobilním kongresu MWC 2013

  |  4 komentáře  |  autor:

Redakce Mobilizujeme.cz už je s předstihem v místě konání světového mobilního kongresu MWC 2013. Největší mobilní akce roku začíná oficiálně až v pondělí, my už jsme naše zpravodajství zahájili v pátek. Sledujte nás a žijte akcí spolu s námi.

Přejít na nejnovější příspěvek.

Kapitoly článku podle dnů:

» Středa
» Úterý
» Pondělí
» Neděle
» Sobota
» Pátek

(Původní text před zahájením kongresu)

Letošní ročník, konající se ve dnech pondělí 25.2. – čtvrtek 28.2. 2013, bude odlišný od těch předchozích. Už jen z toho důvodu, že kongres MWC 2013 se v Barceloně přestěhoval do nových, větších prostor, z výstaviště Fira de Barcelona do nově vzniklého moderního výstaviště Fira de Via. Nebudeme se tak již nadále setkávat s dvojicí věží u vstupní brány, které se staly symbolikou MWC.

A na co se těšit? Přední mobilní výrobci jako je HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony, ZTE a další budou prezentovat své novinky pro rok 2013. Někteří výrobci chystají i velké tiskové konference, někteří budou mít alespoň stánek na výstavišti. Pro nás to znamená jediné, získat pro vás co nejvíce materiálů, fotek, videí a celkově všeho, čím u vás zabodovat.

V tomto článku budeme zveřejňovat veškeré informace, které během nadcházejících dnů získáme. Budou to nejen ty oficiální, z tiskovek a stánků výrobců, ale také vše ze zákulisí kongresu MWC 2013.


Středa – 18:30 – S letošním mobilním kongresem MWC 2013 se v pěkné podvečerní atmosféře loučíme, na místě budeme až zase za rok. Děkujeme všem za přízeň a budeme se těšit na příští ročník.

Středa – 17:00 – Po výstavišti jsme potkávali různé maskoty. Chybět nemohl ani Android.

Středa – 15:00 – Různé redakce a magazíny vyhlásily nejlepší produkty letošního MWC 2013. Ceny v podobě sošek si odnesl například tablet Sony Xperia Tablet Z.

Středa – 13:00 – Nesedí vám zde něco? U Alcatelu One Touch Star jsme narazili na systémovou informaci o přítomnosti Androidu 4.1 Jelly Bean, i když na obrázku je vyobrazena ještě starší verze 4.0 Ice Cream Sandwich.

Středa – 11:30 – Ale ani Samsung na tom není špatně…

Středa – 11:00 – Na stánku ZTE nás zaujaly spíše pohledné modelky, než nové telefony.

Kapitoly článku podle dnů:

» Středa
» Úterý
» Pondělí
» Neděle
» Sobota
» Pátek

ČLÁNKY:, , ,
Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  2 komentáře

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

DNES  |    |  diskuze (0)

Zbrusu nová generace Apple Watch dorazí ke svým prvním zákazníkům v několika příštích dnech, zahraniční šťastlivci z oboru ji ale již mohou…

Mobilní zobrazení