Mobilizujeme.cz

Mapové podklady a navigace Route 66 pro Android na 30 dní zdarma (aktualizováno)

  |  komentovat  |  autor:

Navigační software a mapové podklady pro váš mobilní telefon je častým dotazem u většiny recenzí telefonů, a tak jistě uvítáte informaci, že na Android Marketu můžete nově objevit Route 66 s mapami a navigací zcela zdarma po dobu jednoho měsíce. To je dostatečná doba na vyzkoušení. Software je určen pro telefony i tablety.

(aktualizováno) Připomínáme, že můžete na 30 dní získat zcela zdarma plnou verzi mapových podkladů a navigaci Route 66 pro váš telefon s Androidem. Využijte této skvělé akce a podělte se s ostatními, jaké máte s aplikací zkušenosti.

Operační systém Android je obohacen o další kvalitní mapové podklady a navigaci, skloubenou pod dodavatele Route 66. Ten se rozhodl všem majitelům chytrých telefonů a tabletů s tímto OS nabídnout 30ti denní plnou verzi zcela zdarma na vyzkoušení. Dostanete tak přístup k mapovým podkladům více než 100 zemí světa, plnohodnotnou hlasovou navigaci a další služby, jako dopravní info, radary či kamery. To rozhodně stojí za vyzkoušení, nemyslíte? My jsme se jali šance a Route 66 už na několika testovaných telefonech také zkoušíme.

Route 66 plnohodnotným navigačním softwarem

Route 66 nabízí opravdu kvalitní mapové podklady se 3D grafikou (různé památky či zajímavá místa ve světě), speciální funkci Follow me se zobrazením skutečné cesty před vámi včetně virtuálního zobrazení aut a hlasový navigační software s jasnými a přesnými pokyny. Při navigování lze prozkoumat mapy ve všech směrech s využitím multitouch ovládání, naklánět či otáčet pohled. Důležitým prvkem je také to, že mapové podklady můžete uložit do telefonu či tabletu ještě předtím, než se vydáte na cestu, a tak zabránit nutnosti stahování podkladů ze serverů dodavatele.

   

Aby toho nebylo málo, Route 66 vám dovolí po dobu jednoho měsíce vyzkoušet i funkce vyhledávání dle klíčových slov, informace o jízdním pruhu. V reálném čase pak dovede informovat o dopravě a varovat před měřením rychlosti.

Dostupnost a cena Route 66

Mapové podklady Route 66 + navigace jsou k dispozici zdarma ke stažení přes Android Market pro uživatele, používající na přístrojích systém Android ve verzích 2.1, 2.2 a 2.3 – 2.3.7 (Eclair, Froyo, a Gingerbread). Instalační balík má přes 10 MB.

TIP: stáhněte si software Route 66 na Android Marketu.

Do 31. prosince 2011 bude celé řešení nabízeno ve 30ti denní zkušební verzi s celosvětovou licencí, která zahrnuje navigaci (včetně Follow Me) a volný přístup k prémiovým službám, jako jsou informace o dopravě a měření rychlosti. Standardní cena za doživotní licenci se jinak pohybuje od 39,99 dolarů v případě, že nemáte zájem o obsažení podkladů USA. S nimi to celé vyjde na 64,99 dolarů.

ČLÁNKY:
Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

DNES  |    |  4 komentáře

Přímo z Číny můžete každý den sehnat spoustu zlevněného zboží, ale s čím nyní přichází prodejce TomTop, je skoro až neskutečné. Obyčejnou…

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

DNES  |    |  diskuze (1)

Na český trh vstoupila nová značka Doogee, kterou jste si doposud mohli zakoupit jen od neoficiálních dovozců či přímo ze zahraničí. Nyní…

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

DNES  |    |  diskuze (1)

Minimálně po technologické stránce je nejzajímavějším telefonem od Doogee pro rok 2017 zbrusu nový vlajkový model Mix 2. Částečně sice upouští od…

Mobilní zobrazení