Mobilizujeme.cz

LG Optimus One, Nokia X3-02 a Nokia N8 v redakci – ptejte se

  |  32 komentářů  |  autor:

Novinky LG Optimus One (P500), Nokia X3-02 (Touch and Type) a Nokia N8 (N8-00) máme právě v redakci a podrobíme je klasickému testu. Zeptejte se nás, co byste rádi o těchto telefonech věděli. LG Optimus One přináší Android OS 2.2 Froyo, Nokia X3-02 prostředí S40 upravené pro dotykové ovládání a Nokia N8 nový operační systém Symbian^3.

V redakci pro Vás neustále testujeme nejnovější a nejzajímavější mobilní telefony na trhu. Dlouho očekávaný spasitel značky LG, model LG Optimus One (P500), je tu! Ve výbavě má nejnovější verzi operačního systému Android 2.2 Froyo, plnou datovou výbavu, dotykový displej a řadu dalších funkcí. Naproti tomu je druhý testovaný telefon, Nokia X3-02 (Touch And Type), chudší ve výbavě, avšak kombinuje prvky klasické klávesnice spolu s dotykovým displejem. Nedisponuje operačním systémem, pouze prostředím S40 upraveným pro dotykové ovládání. A poslední z trojice testovaných modelů – Nokia N8 (N8-00), je vlajkovou lodí finského výrobce, disponuje novým operačním systémem Symbian^3, multimediální výbavou bez kompromisů s např. 12 Mpx fotoaparátem. Jak si všechny tři telefony povedou, prozradí až naše recenze.

LG Optimus One zařadil jako první do své nabídky Vodafone a dobře udělal, s cenou pod pěti tisíci korun patřil v uplynulých týdnech mezi top prodávané telefony. Nyní už lze tento povedený model sehnat i v běžném prodeji. Telefon má 3,2″ dotykový HVGA displej, 3,5 mm konektor Jack, microUSB, podporuu dat HSDPA, bezdrátové Wi-Fi, digitální kompas či podporou DivX a Xvid souborů.


LG Optimus One (P500)

Nokia X3-02 (Touch and Type) přináší mezi uživatele něco, čeho jsme si mohli všimnout např. u Sony Ericssonu zhruba před třemi roky, tedy dotykové ovládání spolu s klasickou klávesnicí pod displejem. Proč Nokia vsází na tyto prvky až nyní, není zcela jasné. Pokud ale rádi kombinujete ovládání na dotykovém displeji a klávesnici zároveň, pak bude telefon vaším předvánočním adeptem.

TIP: Přečtěte si již náš redakční test Nokia X3-02 – recenze první dotykovky s prostředím S40


Nokia X3-02 (Touch And Type)

Nokia N8 (N8-00) je jedním z nejočekávanějších telefonů druhé poloviny roku 2010. Pomohlo tomu i několikaměsíční zpožděnění zahájení prodeje oproti původně stanovenému termínu. Na nejvybavenější Nokii si však jistě hodně lidí rádo počká. Telefon disponuje velkým dotykovým kapacitním AMOLED displejem, novým operačním systémem Symbian^3, rychlými daty, 12 Mpx fotoaparátem s autofocusem a xenonovým bleskem a další multimediální výbavou.

TIP: Přečtěte si již náš redakční test Nokia N8 – recenze dlouho očekávané vlajkové lodi výrobce


Nokia N8 (N8-00)

Pokud vás některý z modelů zaujal a potřebujete zjistit jakékoliv informace, ptejte se nás v diskuzi pod článkem, kde budeme průběžně odpovídat na vaše dotazy.

ČLÁNKY:, , , , ,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení