Mobilizujeme.cz

LG Optimus Note – chystaná novinka s Nova displejem, QWERTY a dvoujádrem

  |  komentovat  |  autor:

LG dalo dohromady takřka to nejlepší, co smartphony tohoto výrobce přinášejí – Nova displej, dvoujádrový 1,2 GHz procesor, Android 2.3 Gingerbread či výsuvnou plnohodnotnou QWERTY klávesnici. A tak tu máme nové LG Optimus Note.

Společnost LG rozšíří úspěšnou řadu Optimus o nový model LG Optimus Note. Půjde o velmi dobře vybavený smartphone s operačním systémem Android 2.3 Gingerbread a nadstavbou Optimus UI 2.0, dvoujádrovým 1,2 GHz procesorem Nvidia Tegra 2, dotykovým 4″ Nova displejem s WVGA rozlišením (480 x 800 px) a hlavně výsuvnou plnohodnotnou QWERTY klávesnicí se čtyřmi řady tlačítek včetně směrových kláves.


Propagační materiál na zatím nepředstavený Optimus Note

Ve výbavě dále najdeme 5 Mpx fotoaparát s nahráváním HD videa, přední VGA kamerku pro videohovory, 8GB vnitřní paměť, HDMI port či podporu Wi-Fi Direct pro přímé sdílení obsahu s jinými zařízeními.


První živé fotografie novinky LG Optimus Note

Zjednodušeně by se dalo říci, že LG Optimus Note bude vybavenější model LG Optimus 2X s výsuvnou QWERTY klávesnicí. Design přední strany chystané novinky připomíná Optimus 2X, zadní strana pak Optimus Black s tím rozdílem, že je lesklá. Tloušťka Optimusu Note by měla být 12,3 mm, což je velmi dobré na telefon s výsuvnou QWERTY klávenicí.

Vzhledem k tomu, že byla nedávno představena velká novinka od Samsungu se stejným názvem – model Galaxy Note, mluví se o tom, že by LG mohlo prodejní název telefonu LG Optimus Note ještě změnit, aby se vyhnulo případným soudním sporům.

via: engadget

ČLÁNKY:
Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  diskuze (0)

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

DNES  |    |  2 komentáře

Asi už víte, že nákupem elektroniky přímo z Číny se dá někdy docela slušně ušetřit. Dnes se podíváme na chytré hodinky, které…

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

DNES  |    |  diskuze (1)

Jak už je u japonského výrobce mobilních telefonů Sony zvyklostí, tak i letos představí v pořadí již druhou vlajkovou loď společně s…

Mobilní zobrazení