Mobilizujeme.cz

LG Optimus Me (P350) – levný, funkcemi obdobný LG Optimus One

  |  22 komentářů  |  autor:

LG obohacuje rodinku Android telefonů o levný model LG Optimus Me (P350). Funkcemi se přitom nezadá s udatnými modely Optimus One a Chic. Ve výbavě HVGA displej, GPS, rychlá data, Wi-Fi a 3,2 Mpx fotoaparát. Tohle bude hit.

LG Optimus Me (P350) je první z řady levných modelů Optimus s OS Android. Jak už víme od LG, v prvním pololetí se do prodeje chystají nejméně dva levné telefony s Androidem. Tento je tedy první z nich. Výbava je velice podobná nejprodávanějšímu LG současnosti, modelu Optimus One. Pokud se má cena pohybovat kolem čtyř tisíc korun, pak má výrobce zaděláno na další masově prodávaný telefon.

TIP: čtěte LG Optimus Me – recenze méně vybaveného Optimusu One a Chic.


LG Optimus Me (P350) – oficiální fotografie

TIP: všechny parametry telefonu LG Optimus Me (P350) naleznete v katalogu mobilů.

Model Optimus Me má rozměry 113,5 x 59 x 13,3 mm a hmotnost 130 gramů. Displej je typu TFT, dotykový kapacitní a s rozlišením HVGA (320 x 480 px) na úhlopříčce displeje zřejmě 3″. Displej zobrazí 262 tisíc barev. Především rozlišením tak telefon bere vítr z plachet konkurenci, která u low-endů spoléhá stále na horší QVGA rozlišení. Přidejme k tomu akcelerometr a proximity senzor.

Paměť telefonu 140 MB je určena zejména pro nainstalované aplikace, které však mohou být i spolu s dalším obsahem ukládány na paměťovou kartu, a to díky verzi operačního systému Android 2.2 Froyo. LG telefonu přidává zajímavé vychytávky typu widgetů kontaktů s rychlou volbou, panelu rychlých voleb a vytváření záložek v menu. Telefon oceníte především díky kompletní datové podpoře, ať už se jedná o přenosy HSDPA přes operátora či bezdrátové Wi-Fi (802.11 b/g/n). Výčet doplňuje Bluetooth 2.1 a microUSB port pro připojení k počítači a nabíječce.


LG Optimus Me (P350) – oficiální fotografie

LG Optimus Me má na zadní straně 3,2 Mpx s autofocusem, funkcí geotagging či zaostření obličeje. Nechybí ani GPS s mapami Google, slušná 1500 mAh Li-Ion baterie a masivní podpora sociálních sítí. Další funkce telefonu se odvíjí od OS Android, především tisíce aplikací a her z Android Marketu.

Telefon LG Optimus Me se v prodeji objeví v prvním pololetí roku 2011 za očekávanou cenu zhruba 4 tisíce korun.

ČLÁNKY:,
iPhone 8 se objevil v nové reklamě na McDonald's

iPhone 8 se objevil v nové reklamě na McDonald’s

DNES  |    |  diskuze (0)

Pokud ještě i přes všechny možné i nemožné úniky visí nad novým iPhonem 8 nějaký otazník, týká se pravděpodobně displeje, jehož podoba,…

Bude takto vypadat nový bezrámečkový telefon Xiaomi Mi Mix 2?

Bude takto vypadat nový bezrámečkový telefon Xiaomi Mi Mix 2?

DNES  |    |  2 komentáře

Čínský výrobce již usilovně pracuje na novém telefonu Xiaomi Mi Mix 2. Předchozí řada zaznamenala úspěch, a to hlavně díky pokrokovému bezrámečkovému…

Galaxy Note 8 se objevil na webových stránkách Samsungu

Galaxy Note 8 se objevil na webových stránkách Samsungu

DNES  |    |  diskuze (0)

Do představení nového phabletu Note 8 již zbývá jen pár dní. O tomto zařízení víme snad vše, a to díky předešlým únikům,…

Mobilní zobrazení