Mobilizujeme.cz

LG Optimus Me (P350) – levný, funkcemi obdobný LG Optimus One

  |  22 komentářů  |  autor:

LG obohacuje rodinku Android telefonů o levný model LG Optimus Me (P350). Funkcemi se přitom nezadá s udatnými modely Optimus One a Chic. Ve výbavě HVGA displej, GPS, rychlá data, Wi-Fi a 3,2 Mpx fotoaparát. Tohle bude hit.

LG Optimus Me (P350) je první z řady levných modelů Optimus s OS Android. Jak už víme od LG, v prvním pololetí se do prodeje chystají nejméně dva levné telefony s Androidem. Tento je tedy první z nich. Výbava je velice podobná nejprodávanějšímu LG současnosti, modelu Optimus One. Pokud se má cena pohybovat kolem čtyř tisíc korun, pak má výrobce zaděláno na další masově prodávaný telefon.

TIP: čtěte LG Optimus Me – recenze méně vybaveného Optimusu One a Chic.


LG Optimus Me (P350) – oficiální fotografie

TIP: všechny parametry telefonu LG Optimus Me (P350) naleznete v katalogu mobilů.

Model Optimus Me má rozměry 113,5 x 59 x 13,3 mm a hmotnost 130 gramů. Displej je typu TFT, dotykový kapacitní a s rozlišením HVGA (320 x 480 px) na úhlopříčce displeje zřejmě 3″. Displej zobrazí 262 tisíc barev. Především rozlišením tak telefon bere vítr z plachet konkurenci, která u low-endů spoléhá stále na horší QVGA rozlišení. Přidejme k tomu akcelerometr a proximity senzor.

Paměť telefonu 140 MB je určena zejména pro nainstalované aplikace, které však mohou být i spolu s dalším obsahem ukládány na paměťovou kartu, a to díky verzi operačního systému Android 2.2 Froyo. LG telefonu přidává zajímavé vychytávky typu widgetů kontaktů s rychlou volbou, panelu rychlých voleb a vytváření záložek v menu. Telefon oceníte především díky kompletní datové podpoře, ať už se jedná o přenosy HSDPA přes operátora či bezdrátové Wi-Fi (802.11 b/g/n). Výčet doplňuje Bluetooth 2.1 a microUSB port pro připojení k počítači a nabíječce.


LG Optimus Me (P350) – oficiální fotografie

LG Optimus Me má na zadní straně 3,2 Mpx s autofocusem, funkcí geotagging či zaostření obličeje. Nechybí ani GPS s mapami Google, slušná 1500 mAh Li-Ion baterie a masivní podpora sociálních sítí. Další funkce telefonu se odvíjí od OS Android, především tisíce aplikací a her z Android Marketu.

Telefon LG Optimus Me se v prodeji objeví v prvním pololetí roku 2011 za očekávanou cenu zhruba 4 tisíce korun.

ČLÁNKY:,
iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple dnes podle plánu vydal dokončený nový systém iOS 11, který přináší spoustu změn a novinek na podporované iPhony, iPady a také…

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

DNES  |    |  3 komentáře

Takzvaných bezrámečkových telefonů na trhu najdeme opravdu hodně. Téměř všichni výrobci smartphonů již takový model ve svém portfóliu mají. Takový smartphone nyní…

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

DNES  |    |  diskuze (0)

Možná jste byli po představení novinek z Cupertina trošku zklamáni, že se nevyplnila předpověď některých webů a Apple nepředstavil skutečné bezdrátové nabíjení…

Mobilní zobrazení