Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

LG L70 naživo: Klasická nižší střední třída od LG (video)

  |  6 komentářů  |  autor: Lukáš Grygarčík

LG již před několika dny odhalilo třetí generaci L-series, jejímž zástupcem je také model nižší střední třídy LG L70. Telefon nabídne 4,5″ displej s podprůměrným rozlišením, 4-jádrový procesor či 8 Mpx fotoaparát. My jsme jej pro vás vyzkoušeli a tady jsou naše krátké dojmy.

LG L70 je vcelku nenápadný model třetí generace L-series od LG. Rozměry telefonu jsou 127 x 66,8 mm a tloušťka se zastavila těsně pod hranicí 10 mm, tedy abychom byli konkrétní, 9,5 mm. Telefon se velice příjemně drží, má zaoblené okraje i boky a záda jsou vroubkovaná, což přispívá jistějšímu úchopu a také díky tomu působí luxusněji.

Domovská klávesa slouží opět jako u modelů předchozí generace jako notifikační dioda a dokáže notifikovat v několika barvách. Telefon bohužel nedisponuje senzorem okolního osvětlení a jas tak budete muset vždy upravovat ručně.

 

LG se rozhodlo vybavit telefon 4,5″ displejem s podprůměrným WVGA rozlišením (800 x 480 pixelů). Fotoaparát je 8 Mpx nebo 5 Mpx v závislosti na konkrétním trhu, s LED diodou a autofokusem. O výkon se stará 2-jádrový procesor s taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Vnitřní paměť je 4GB a je dále rozšířitelná pomocí microSD karet. V oblasti konektivity se dočkáme pouze Wi-Fi, GPS modulu a Bluetooth, funkce jako NFC i LTE jsou tomuto modelu zapovězeny.

Telefon běží pod operačním systémem Android v nejnovější verzi 4.4 KitKat, což je rozhodně velký plus pro tento model. Prostředí je stále stejné jako u předchozích modelů výrobce a tradičně bohatá je notifikační lišta. Telefon je rychlý, plynulý a v této cenové kategorii nemáme k plynulosti žádné větší výhrady.

Kapacita baterie činí 2 100 mAh a LG L70 disponuje dvěma sloty na SIM kartu. Jako zajímavost můžeme uvést nový zůsob odemykání, funkci Knock Code, kterou dále ukážeme v našem krátkém videopohledu. Telefon by se měl dostat do prodeje ještě v tomto čtvrtletí a cena je zatím neznámá.

Dění přímo v Barceloně můžete navíc sledovat také v našem speciálním článku s online zpravodajstvím nebo rovnou na našem speciálním Twitter kanálu @mobilizujemeMWC, kde se vše dozvíte z první ruky.

ČLÁNKY:, , ,
Chystané LG G7 možná nabídne skener oční duhovky

Chystané LG G7 možná nabídne skener oční duhovky

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Příští vlajková loď společnosti LG se nezadržitelné blíží. Model G7 by měl především zaujmout svou vnitřní výbavou a designem. Aktuálně se…

Spekulace kolem Surface Phonu od Microsoftu znovu ožívají

Spekulace kolem Surface Phonu od Microsoftu znovu ožívají

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

S trouchou nadsázky lze říct, že bavit se o Suface Phonu je jako bavit se o císařových nových šatech. I když…

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Byla to jen otázka času, kdy přijde některý „ze známějších“ čínských výrobců a okopíruje charakteristický výřez displeje nového iPhonu X. Podobností…

Mobilní zobrazení