Mobilizujeme.cz

LG GT350 Town v redakci – ptejte se

  |  28 komentářů  |  autor:

LG Town (GT350) je designově povedený model s výsuvnou QWERTZ klávesnicí v barvě tyrkysové s metalízou. Je určen mladším generacím pro psaní SMS zpráv, sdílení medií a využívání sociálních sítí Facebook, Twitter. Z operátorů jej prodává Vodafone.

V redakci pro Vás neustále testujeme nejnovější a nejzajímavější mobilní telefony na trhu. Tentokrát se společně podíváme na teenagerovský mobil LG GT350 Town. Na rozdíl od testovaného LG GS290 Cookie Fresh (čtěte LG GS290 Cookie Fresh – recenze nejlevnějšího dotykáče od LG), se kterým má mnoho podobných prvků včetně prostředí, se však odlišuje vyšší rychlostí prostředí, nejsou patrné časové prodlevy a navíc má povedený design v čele s výsuvnou QWERTZ klávesnicí.

LG GT350 Town je prvním, v Česku prodávaným, zástupcem řady Town, určené zejména mladším uživatelům, se zaměřením na sociální sítě a komunikaci. K pohodlnému psaní nese telefon skvělou čtyřřádkovou QWERTZ klávesnici v tyrkysově modrém podkladu a stejně příjemný je také 3″ displej s rozlišením 240 x 400 px. Telefon má prostředí od LG se třemi domovskými obrazovkami a menu rozdělené do čtyřech sekcí pod sebou. Více si ukážeme v samotné recenzi telefonu.

Věděli jste, že je na světě v prodeji hned několik dalších barevných provedení telefonu? Kromě námi známé verze Aqua Blue (tyrkysová) je možné telefon spatřit na světě ve fialové, stříbrno-růžové, bílo-černé, černo-bílé, stříbrno-fialové a višňové barvě. Doufáme, že jsme vás nyní až příliš nenamlsali, protože tuhle barevnou paletu u nás jen tak neseženete. Zase se tak nabízí otázka, proč LG do Česka nepřijde s více barevnými odrůdami telefonu, se kterými by se prodejnost pohybovala někde výše.

Pod článkem je prostor pro vás, naše čtenáře, kde můžete umisťovat případné dotazy týkající se funkcí a vlastností telefonu LG GT350 Town.

ČLÁNKY:, ,
Google představí nový Android 8 v pondělí. Bude to Oreo?

Google představí nový Android 8 v pondělí. Bude to Oreo?

DNES  |    |  diskuze (0)

Ačkoliv z Googlu unikla informace, že nový Android jen tak nevyjde, nakonec odložení nebylo tak drastické. Konečně se totiž dozvídáme skutečné datum…

Galaxy S8 je nejprodávanějším Androidem, na iPhone stále nestačí

Galaxy S8 je nejprodávanějším Androidem, na iPhone stále nestačí

DNES  |    |  4 komentáře

Se svými modely S8 a S8+ se Samsung trefil do černého. Prodejní čísla jsou lepší něž u předchozích modelů. Díky tomu se…

Google zaplatí 3 miliardy dolarů, aby se s ním Apple nerozloučil

Google zaplatí 3 miliardy dolarů, aby se s ním Apple nerozloučil

VČERA  |    |  diskuze (0)

Je všeobecně známo, že největší byznys Googlu je reklama. Zkrátka, když budete hledat autoservis v Praze, tak na prvních místech vám vyskáčou…

Mobilní zobrazení