Mobilizujeme.cz

LG GT350 Town v redakci – ptejte se

  |  28 komentářů  |  autor:

LG Town (GT350) je designově povedený model s výsuvnou QWERTZ klávesnicí v barvě tyrkysové s metalízou. Je určen mladším generacím pro psaní SMS zpráv, sdílení medií a využívání sociálních sítí Facebook, Twitter. Z operátorů jej prodává Vodafone.

V redakci pro Vás neustále testujeme nejnovější a nejzajímavější mobilní telefony na trhu. Tentokrát se společně podíváme na teenagerovský mobil LG GT350 Town. Na rozdíl od testovaného LG GS290 Cookie Fresh (čtěte LG GS290 Cookie Fresh – recenze nejlevnějšího dotykáče od LG), se kterým má mnoho podobných prvků včetně prostředí, se však odlišuje vyšší rychlostí prostředí, nejsou patrné časové prodlevy a navíc má povedený design v čele s výsuvnou QWERTZ klávesnicí.

LG GT350 Town je prvním, v Česku prodávaným, zástupcem řady Town, určené zejména mladším uživatelům, se zaměřením na sociální sítě a komunikaci. K pohodlnému psaní nese telefon skvělou čtyřřádkovou QWERTZ klávesnici v tyrkysově modrém podkladu a stejně příjemný je také 3″ displej s rozlišením 240 x 400 px. Telefon má prostředí od LG se třemi domovskými obrazovkami a menu rozdělené do čtyřech sekcí pod sebou. Více si ukážeme v samotné recenzi telefonu.

Věděli jste, že je na světě v prodeji hned několik dalších barevných provedení telefonu? Kromě námi známé verze Aqua Blue (tyrkysová) je možné telefon spatřit na světě ve fialové, stříbrno-růžové, bílo-černé, černo-bílé, stříbrno-fialové a višňové barvě. Doufáme, že jsme vás nyní až příliš nenamlsali, protože tuhle barevnou paletu u nás jen tak neseženete. Zase se tak nabízí otázka, proč LG do Česka nepřijde s více barevnými odrůdami telefonu, se kterými by se prodejnost pohybovala někde výše.

Pod článkem je prostor pro vás, naše čtenáře, kde můžete umisťovat případné dotazy týkající se funkcí a vlastností telefonu LG GT350 Town.

ČLÁNKY:, ,
Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

DNES  |    |  3 komentáře

Samsung je velká firma a vyrábí velké množství produktů. Několikero svých odvětví dokáže ale mistrně spojit a nezřídka se tak stává, že…

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

DNES  |    |  7 komentářů

Stejně jako platí Moorův zákon, tak každým rokem za přibližně stejnou částku koupíte paměťovou kartu s větším úložným prostorem. A platí to…

Češi rádi platí s telefonem. U SMS vedou jízdenky a parkovné

Češi rádi platí s telefonem. U SMS vedou jízdenky a parkovné

DNES  |    |  diskuze (0)

Platby „esemeskou“ za nejrůznější služby jsou mezi majiteli mobilních telefonů v České republice oblíbené. Dvě třetiny z celkového počtu plateb jsou za jízdné…

Mobilní zobrazení