Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

LG G3 získá update na Android Marshmallow již brzy

  |  9 komentářů  |  autor: Pavel Kreuziger

V polovině listopadu se na webu objevila informace, že LG G3 bude na Android Marshmallow aktualizovaný v průběhu tohoto měsíce, konkrétně v datech mezi 16. a 18. prosincem. Nyní to vypadá, že aktualizace prošla testovací fází.

lg-g3-mobilizujeme-05

Společnost LG pro tuto aktualizaci navíc již vydala open source kód. Samotná aktualizace ještě sice nevyšla, nicméně zde je třeba sledovat novinky z Polska, které je tradičně trhem, na němž jihokorejský výrobce testuje svoje novinky nejdříve.

Je třeba mít na paměti, že soubor s kódem je určený pro mezinárodní verzi modelu LG G3 s označením D855. Operátorské a regionální verze se tedy své aktualizace mohou dočkat s mírným zpožděním.

LG G3 Marshmallow

Novější model LG G4 se aktualizace na Android 6.0 Marshmallow dočkal již před několika týdny. Balíček s aktualizací v tomto případě zabírá 1,55 GB.

Zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martin
Martin

Té co a Samsung stále nic hihi.

karel
karel

raději počkám na komentáře co a jak dopadlo.

Havlomut
Havlomut

Výborně LG, palec nahoru. My, hrdí majitelé D855ky se můžeme díky vám těšit na aktualizaci mezi prvními. Samozřejmě, že si Android 6 nainstaluji ihned jak mi aktualizace dorazí. A to i za tu cenu, že bude třeba systém ještě doladit další aktualizací. Čím více zařízení bude aktuálních, tím dříve bude k dispozici případná záplata a tím dříve budou moci vývojáři v LG začít pracovat na dalších verzích systému.

Mira
Mira

Super… Uz jsem cetl,ze se pry g3 samovolne vypina pri prechodu z wifi na data a kdyz je stav akumulatoru nizzi nez 20% po aktualizaci

Havlomut
Havlomut

Mira: Nevím, kde jsi to četl, ale LG ještě aktualizaci na Android 6 nevydalo. Pokud jsi někde zaregistroval informaci, že se LG G3 samovolně vypíná po aktualizaci na Android 6, samozřejmě se nejednalo o Stock Update od výrobce, ale o neoficiální ROM, kterou uvařil někdo nejspíše na XDA. Takové ROM mívají zpravidla spoustu nedostatků, hlavně pokud se jedná o testovací verzi.

Aktuálně byly uvolněny pouze zdrojové kódy, které mohou vývojáři třetích stran využít pro své ROM. Samotný update přijde řekl bych tak během několika málo dní pro Polsko a krátce poté pro většinu evropy.

Mira
Mira

Dnes na fb stranka lg g3…nekdo pry uz update ma,nevim co je na tom pravdy,kazdopadne me to neodradi

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

18ti letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení