Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

LG G3 uniká na obrázku: Tlačítka na zádech i neznámý senzor

  |  9 komentářů  |  autor: Vladimír Chlup

Původní LG G2 je rozhodně povedený telefon, disponuje výkonným hardwarem a úzkými rámečky okolo displeje. Přinesl i malou revoluci v ovládání, kdy se všechna tlačítka přestěhovala na záda telefonu. Největším plusem pak byla cenovka – ne tak vysoká jako u konkurence. Je proto logické, že jeho nástupce je vyhlížen s obrovskou netrpělivostí.


Ilustrační foto

S obrovskou netrpělivostí a očekáváním. Nástupce, pravděpodobně s názvem LG G3, by se měl na trhu objevit až v druhé polovině letošního roku, ale již nyní je internet plný spekulací a „zaručených informací“ o tom, jak bude tento telefon vypadat a co přinese. Nyní se na serveru GSMArena objevila fotografie, na které bychom měli vidět chystaný model G3, respektive jeho zadní stranu.

Nejzajímavější je pak zdířka u fotoaparátu. Na pravé straně od čočky můžeme vidět LED blesk, ale na straně levé je nějaký černý senzor s prozatím neznámým účelem.

Jak můžeme vidět níže, tlačítka na zádech telefonu zůstala zachována, i když vzhled tlačítek se změnil. Nyní působí hodnotněji, použitým materiálem by mohl být i kov. Na fotografii je vidět nejen telefon, ale i nějaké poznámky se specifikacemi.

Podle těchto poznámek by měla „Gé trojka“ přinést optickou stabilizaci OIS+. Telefon by měl být dostupný ve dvou paměťových verzích, v řeči čísel by to znamenalo 16 GB a 32 GB, což by nemuselo všem uživatelům stačit, proto doufáme, že LG nabídne i větší 64 GB úložiště. Zarážející je zmínka o operační paměti. Podle poznámek to vypadá na dvě verze, i co se týče operační paměti. LG G3 by měla mít verzi s 2 GB RAM a 3 GB RAM, což je celkem nezvyklé, pokud se zrovna nejedná o speciální variantu pro určitý trh nebo operátora.

zdroj: Android GuysGSMArena

ČLÁNKY:,

Diskuze

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Vladimír ChlupgridjardaK@rlosdakr1 Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jarda
Jarda

Ten váš neznámí černý senzor je s největší pravděpodobností IR senzor (stejný jako na japonské představené verzi ze které by G3 měla vycházet) a také k té paměti kolují hodně zvěstí že zde bude slot pro paměťové karty a paměť RAM bude rozdělena podle trhu – Domácí 2GB RAM a QHD displej a pro globální verzi 3GB RAM FHD displej

Jarda
Jarda

samozřejmě ne IR senzor ale IrDA (infraport) ;-)

michael.z
michael.z

moc se na G3 těším, věřím, že bude minimálně stejně kvalitní, jako G2

dakr1
dakr1

Nechci rýpat, ale tato věta nedává moc smysl – „Na pravé straně od čočky můžeme vidět LED blesk, ale na straně pravé je nějaký černý senzor s prozatím neznámým účelem.“ Nemělo by tam být třeba na straně levé? ;)

K@rlos
K@rlos

Nemyslím si, že by infraport umístili na záda telefonu…

Jarda
Jarda

Hodně telefonů převážně pro japonsko jej má na zádech a je to i praktičtější.

jarda
jarda

Koukam tady samej chytrolin.

grid
grid

Třeba Jarda je takovej chytrák

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Stylus S Pen ke Galaxy Note 9 může přinést převratné funkce

Stylus S Pen ke Galaxy Note 9 může přinést převratné funkce

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Dne 9. srpna by mělo dojít k představení Samsungu Galaxy Note 9. V posledních dnech se však začalo hovořit o tom,…

Nejnovější update pro smartphony OnePlus způsobuje trable

Nejnovější update pro smartphony OnePlus způsobuje trable

DNES  |  Jakub Foltýn  |  diskuze (1)

OnePlus nedávno uvolnil OTA update pro několik svých zařízení – OnePlus 3 a 3T, OnePlus 5 a 5T, a také nejnovější OnePlus…

Nový patent Samsungu ukazuje zajímavé řešení bez rámečků

Nový patent Samsungu ukazuje zajímavé řešení bez rámečků

DNES  |  Jakub Mokříš  |  3 komentáře

Sen o kompletně bezrámečkovém telefonu nabývá nových obrysů. Samsung si nechal patentovat velice zajímavé řešení. To se sestává ze dvou displejů.…

Mobilní zobrazení