Mobilizujeme.cz

LG G3 Stylus: Levný konkurent Samsungu Galaxy Note

  |  komentovat  |  autor:

Samsung Galaxy Note doposud neměl žádného přímého konkurenta. LG dnes představilo G3 Stylus, jež mu bude konkurovat alespoň v ohledu obdobné koncepce, tj. velký dotykový displej + dotykové pero. Parametry však LG na Samsung ztrácí.

LG-G3-Stylus

LG G3 Stylus sice nese jméno současné vlajkové lodi LG G3 tohoto jihokorejského výrobce, hardwarovou výbavou na něj však nemá. Je mu alespoň podobný co se designu týče.

Jeho přední straně dominuje 5,5″ displej s qHD rozlišením 960 x 540 pixelů. O pohon tohoto krasavce se stará 1,3 GHz procesor se 4 jádry. Jedná se o poměrně velký přístroj. Vnější rozměry činí 149 x 76 x 10,2 mm. Na druhou stranu však není žádný tlouštík. Váží 168 gramů. Interní kapacita není nikterak ohromující. Na palubě nalezneme pouhých 8 GB. Samozřejmostí je možnost rozšířit ji o microSD kartu.

Co se optické výbavy týče, LG G3 Stylus nabídne 13 Mpx snímač na zádech a 1,3 Mpx kamerku vpředu. V žilách tohoto krasavce koluje Android ve verzi 4.4.2 KitKat obohacený o nadstavbu zvanou G3 UX. Celému seskupení vlévá do žil energii 3000 mAh akumulátor. Hlavní zbraní tohoto přístroje je však stylus, k němuž jsou přidruženy aplikace, které jsou pro něj přímo vytvořeny.

Nové LG G3 Stylus přijde hned ve třech barvách, a to v bílé, černé a zlaté. Příští měsíc by se měl tento model objevit v Brazílii, později na asijských trzích, středním a blízkém východě. O tom, zda přijde i do střední Evropy, zatím zmínky nejsou, nezbude nám tedy nic jiného, než si na něj počkat.

ČLÁNKY:, , , ,
Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  diskuze (0)

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  2 komentáře

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

Mobilní zobrazení