Letošní silvestr můžete strávit v Sydney. Soutěžte s Vodafonem

3. 10. 2011  |  Jindřich Srb  |  komentovat

Vodafone připravil pro zájemce soutěž, jejíž hlavní cenou je zájezd pro dva do Sydney, kde budou moci po dobu pěti nocí prožít přelom letošního a nového roku. Stačí si od 1.9. do 30.11.2011 pořídit Vodafone předplacenou kartu a z ní poslat odpověď na jednoduchou otázku.

Kolik minut musí zákazník s Kartou na míru v týdnu provolat, aby získal víkendové volání do sítě Vodafonu zdarma?

A) 5 minut
B) 60 minut

Své odpovědi ve tvaru A nebo B posílejte formou SMS na telefonní číslo 97700. Cena soutěžní SMS je dle tarifu. Hlavní cenou je Silvestr 2012 v Sydney – v ceně zájezdu budou zpáteční letenky do Sydney pro 2 osoby, 5 nocí v hotelu pro 2 se snídaní, vyřízení povinného turistického víza do Austrálie a transfer z letiště a zpět. Vítězem hlavní ceny se stane soutěžící, jehož správná SMS odpověď bude doručena přesně v polovině všech došlých, platných a správných odpovědí. Kromě silvestrovského zájezdu do Sydney pro 2 osoby je ve hře 9 SIM s předplaceným mobilním internetem na rok včetně USB modemu.

Články:

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

V benchmarku se objevil telefon Sony s Androidem P

Aktuální vlajkový model XZ2 od Sony je tu s námi zatím poměrně krátkou dobu. Již nyní se ale začíná spekulovat o jeho nástupci, kterým… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Huawei Nova 3 má nabídnout procesor Kirin 710

Čínská značka Huawei je oblíbená hlavně díky modelům řady P a Mate. To však nejsou zdaleka jediné modely, které společnost produkuje. Aktuálně chystá další… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Xiaomi Redmi 6 Pro bude umět schovat horní výřez

Čínské Xiaomi začalo pomalu ukazovat novinku Redmi 6 Pro. Ta vypadá hodně dobře a navíc přinese zajímavé funkce, které nalákají nejednoho fanouška. První důležitá… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA

Facebook testuje překladač přímo v aplikaci Messengeru

Facebook chce zavádět automatický překlad angličtiny a španělštiny v aplikaci Messenger. O tento překlad se bude starat AI, která bude aktivní po klepnutí prstem… (diskuze 0)

Radek Chlup  |   publikováno: VČERA

Apple experimentuje s iPhonem bez konektorů, tvrdí Bloomberg

Představte si, že si koupíte telefon, který je prost jakýchkoliv otvorů, vstupů a podobně. Vypadá to, že k něčemu takovému Apple míří. Údajně už… (diskuze 5)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení