Letošní silvestr můžete strávit v Sydney. Soutěžte s Vodafonem

3. 10. 2011  |  Jindřich Srb  |  komentovat

Vodafone připravil pro zájemce soutěž, jejíž hlavní cenou je zájezd pro dva do Sydney, kde budou moci po dobu pěti nocí prožít přelom letošního a nového roku. Stačí si od 1.9. do 30.11.2011 pořídit Vodafone předplacenou kartu a z ní poslat odpověď na jednoduchou otázku.

Kolik minut musí zákazník s Kartou na míru v týdnu provolat, aby získal víkendové volání do sítě Vodafonu zdarma?

A) 5 minut
B) 60 minut

Své odpovědi ve tvaru A nebo B posílejte formou SMS na telefonní číslo 97700. Cena soutěžní SMS je dle tarifu. Hlavní cenou je Silvestr 2012 v Sydney – v ceně zájezdu budou zpáteční letenky do Sydney pro 2 osoby, 5 nocí v hotelu pro 2 se snídaní, vyřízení povinného turistického víza do Austrálie a transfer z letiště a zpět. Vítězem hlavní ceny se stane soutěžící, jehož správná SMS odpověď bude doručena přesně v polovině všech došlých, platných a správných odpovědí. Kromě silvestrovského zájezdu do Sydney pro 2 osoby je ve hře 9 SIM s předplaceným mobilním internetem na rok včetně USB modemu.

Články:

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

Chytré hodinky Oukitel W1: základní hodinky pro nenáročné

Chytré hodinky se krátce po svém nástupu na trh staly naprostým hitem. Je trendy mít hodinky s displejem, které vám změří fitness aktivitu, srdeční… (diskuze 0)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: DNES

Mobilní hra PUBG zaznamenala 100 milionů stažení

Tato populární hra má za sebou masivní úspěch na PC, a teď drtí rekordy i na smartphonech. Tip: První vlna pozvánek do Fortnite míří… (diskuze 1)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Jaké smartphony dostanou nový Android 9 Pie?

Google nezahálel ani letos a po celkově vydařeném Androidu 8.0 Oreo se předvedl s úplně novou verzí svého operačního systému. Jmenuje se Android 9… (diskuze 5)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Sony Xperia XA3 se zjevila v benchmarku se Snapdragonem 660

Benchmarkem Geekbench prošlo zařízení s označením Sony H4493; nejspíš jde o Xperii XA3 nebo některou z jejích variant (Plus/Ultra). Telefon je jako první od Sony poháněn… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: DNES

Google vytasil odlehčený Android Pie Go: více místa i výkonu

Po úspěšném startu Androidu 9 Pie se Google chce obrátit na ty nejméně náročné. A tak stejně jako vloni, kdy vydal Android Oreo Go… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení