Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Lenovo S860, S850 a S660: Krasavci ze střední třídy za rozumnou cenu

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbický

Největší výrobce počítačů světa pochopil, že v následujících letech budou hrát prim chytrá mobilní zařízení, a tak na MWC 2014 debutoval s trojicí smartphonů. Pojďme se na ně tedy podívat.

Lenovo S860

Tento krasavec přichází na trh s 5,3″ displejem, který disponuje HD rozlišením. O pohon S860 se postará procesor z dílny MediaTek o taktu 1,3 GHz na každé ze 4 jader. Tomu sekunduje operační paměť RAM s velikostí 2 GB. Co se optické výbavy týká, nesmíme opomenout 8 Mpx snímač na zádech a 1,6 Mpx kamerku vpředu.

lenovo-s860

Lenovo se u tohoto modelu chlubí 40 denní výdrží v pohotovostním režimu a 24 hodin hovoru, což je přinejmenším úctyhodné. O to se postará akumulátor s kapacitou 4000 mAh. Vzhledem k tomu, že se cílové skupiny Lenova nacházejí především na asijských trzích, kde je podpora více SIM karet velmi populární, ani u tohoto krasavce tomu nebude jinak. Do vínku mu totiž byla dána dvojice slotů na kartu SIM.

Lenovo S850

Tento přístroj by měl být spíše jakousi stylovkou. Jde o celoskleněný smartphone, který nese velmi podobné specifikace jako jeho lépe vybavený bratříček. Disponuje displejem o úhlopříčce 5″ s HD rozlišením 1280 x 720 pixelů. O pohon se stará 4-jádro s taktem 1,3 GHz od MediaTeku. Operační paměť v tomto případě činí 1 GB RAM.

lenovo-S850

Interní kapacita činí 16 GB. Akumulátor, jenž vlévá energii do žil tohoto krasavce nese kapacitu 2000 mAh. Tento smartphone nabídne stejně jako S860 dva sloty na kartu SIM. Nesmíme opomenout 13 Mpx fotoaparát, kterým byl kupodivu osazen zdánlivě levnější model než je S860, který nese pouze 8 Mpx.

Lenovo S660

Posledním a nejméně vybaveným Lenovem je kousek, který nese 4,7″ displej o rozlišení 960 x 540 pixelů. O jeho pohon se stará stejný procesor jako je tomu u jeho vybavenějších sourozenců. Operačním paměť, jež dostal do vínku, nese velikost 1 GB RAM. Interní kapacita pak činí 8 GB a je samozřejmě možné ji doplnit o miroSD kartu.

Lenovo-S660

Na zádech tohoto krasavce nalezneme fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, vpředu pak nalézáme kamerku se slabým rozlišením 0,3 Mpx. V Lenovu S660 najdeme dva sloty na kartu SIM a poměrně velký akumulátor nabízející kapacitu 3000 mAh.

ČLÁNKY:, , , ,
Apple jedná s LG o dodávce OLED displejů pro iPhone X

Apple jedná s LG o dodávce OLED displejů pro iPhone X

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (1)

Zdá se, že se Apple porozhlíží po novém dodavateli OLED panelů pro iPhone X. Jihokorejská média nedávno informovala o tom, že…

Nokia 6 (2018) bude výkonnější než předchůdce

Nokia 6 (2018) bude výkonnější než předchůdce

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

HMD Global vrátilo letos na mobilní trh smartphony značky Nokia. Představilo několik modelů, mezi kterými je i Nokia 6. Ta se…

Apple údajně kupuje Shazam. A zřejmě nejde jen o hudební byznys

Apple údajně kupuje Shazam. A zřejmě nejde jen o hudební byznys

9. 12. 2017  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Apple podle všeho uzavírá dohodu o koupi Shazamu, což je populární hudební aplikace, která je schopna identifikovat skladbu do pár sekund…

Mobilní zobrazení