Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Lenovo chystá revoluční smartphone, podílí se na něm i Google

  |  11 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Čínská společnost Lenovo oznámila, že příští měsíc představí očekávaný první komerční produkt v podobě „revolučního“ smartphonu vycházející z unikátního projektu Tango, na kterém se podílí i samotný Google. Zařízení má údajně změnit to, jak vnímáme svět kolem nás. Povede se to?

Lenovo Project Tango

Tip: Lenovo odhalilo smartphone s promítaným dotykovým displejem

Jistě vás zajímá, co projekt Tango je a co všechno slibuje. Už dříve jsme psali, že tahle nová technologie umožňuje zařízením mapovat v reálném čase trojrozměrný prostor okolo nich, a to prostřednictvím kombinace fotoaparátů a speciálních senzorů. K čemu to tedy vlastně v praxi bude?

Lenovo Project Tango

Podle Googlu dokážou vývojáři aplikací přetvořit váš obývák na herní prostředí, případně jej přetransformovat pro virtuální či rozšířenou realitu. Možnosti využití jsou tak opravdu obrovské. Zařízení vybavené touto technologií navíc dokážou rozpoznat místa, na nichž se již nacházela. Na rozdíl od GPS ale umí Project Tango fungovat i v interiérech, takže je dost možná dalším evolučním krokem v navigování.

Nezbývá, než se těšit na čtvrtek 9. června, kdy bude probíhat akce Lenovo Tech World 2016, v rámci které bude první komerční smartphone postavený na projektu Tango představen. Všechny novinky a zajímavosti z akce vám na Mobilizujeme.cz samozřejmě ihned přineseme.

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martin
Martin

To bude strašně drahé ale zajímavé tohle Samsung neumí on jen kopíruje takže další rok třeba Samsung něco podobného ukáže.

jARY
jARY

Jen skoda aktualizaci u Lenova, stavime se k nim naprosto priserne viz. P70, 90 atd…

Martin
Martin

Myslím si že Aktualizace u Tango budou lepe než u Lenova přeci je to od googlu takže to bude jako Nexus.

Michal
Michal

Sasmung kopíruje???? Martin ty fetuješ snad to není možné kámo jdi se léčet protože to co tu píšeš za hovna není možné.

Martin
Martin

A ne ty kokote běž se léčit ty ty hovne podívej se na Galaxy C5 úplně vypadá jako HTC ty záda tak nehul ty kriple. A ne a o tomto též nevíš že ? :D http://samsungmania.mobilmania.cz/bleskovky/samsung-pripravuje-pro-galaxy-note-6-vlastni-blackberry-hub/sc-310-a-1334406 takže zase kopírka běž se léčit ty demente a nemel sračky.

Michal
Michal

Ty si fakt úplný kokot pro tebe je jenom ústav místo kde ti budou rozumět. Pokud vím oba telefony nejsou ještě v prodeji. Až budou mužem se bavit kdo kde co a jak zkopíroval. A nauč se prosím tě tu gramatiku protože jsi fakt k smíchu ty trapna 0

Martin
Martin
Martin
Martin

Takže už konec hádání :)

Michal
Michal

Me se taky nebavi hádat nemám to zapotřebí ano to jsou nějaké návrhy jak by to mělo vypadat až budu mít telefon v ruce tak uznám že to Samsung třeba okopíroval.

Martin
Martin

Jdi to prdele odpade jedině ko má být v ústavu jsi ty protože píšeš sračky ale co čekat od sračky jménem Michal. Když nic nevíš nic nepiš.

Martin
Martin

Víš co nebudu se tu hádat kdo co okopíroval už mě to nebaví hádat se jak malé dítě o hračku.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Z těchto cen Samsungu Galaxy S9 a S9+ vám spadne brada

Z těchto cen Samsungu Galaxy S9 a S9+ vám spadne brada

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  7 komentářů

Když se podíváme po světě, kolik kde stojí iPhony, bývají zpravidla těmi nejdražšími zeměmi Itálie, Norsko a možná Brazílie, kde tento…

Problémy pro Samsung? Apple citelně snižuje výrobu iPhonu X

Problémy pro Samsung? Apple citelně snižuje výrobu iPhonu X

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

Apple podle posledních zpráv omezuje výrobu svého výročního telefonu iPhone X a Samsungu se kupí zásoby OLED displejů na skladě. Hlavní…

Sony láká na nový design u chystané vlajkové lodě

Sony láká na nový design u chystané vlajkové lodě

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Japonské Sony pro letošní rok připravuje nejednu zajímavou novinku. Nejočekávanějším smartphonem je však chystaná vlajková loď Xperia XZ2 Pro. Tento kousek…

Mobilní zobrazení